Skocz do zawartości
Evitare

[B5] Listwy chromowane

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to są ori na tych fotach. Na zamiennikach takiego efektu nie uzyskasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść. Jak jeszcze miałem śp. audi a4 b5 to kupiłem te listwy. Przykleić jakoś się przykleiło ale wizualnie porażka, na upałach odchodziło to gów...o i wywaliłem je z auta.

 

PS: To tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki Panowie. A więc rozglądam się za oryginałami i sobie skompletuje zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki masz kolor auta? może wystarczy pomalować listwy w kolor? to też poprawia wygląd auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pięknego błyszczącego czarnucha którego chciałbym wykończyć chromem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Naszło mnie aby zainstalować w swoim Pasku pakiet chrom ale na razie ten tańszy czyli wokoło okienny, czyli po dwie długie listwy nad drzwiowe, 4 listewki za szybami i po 2 w trójkątnej szybce. Oczywiście stawiam na oryginalne listwy, i nawet takie znalazłem, tylko pytanie przed zakupem jak to wygląda z instalacją? Słyszałem że 2 długie się nituje, a reszta? Czy sam dam sobie z tym radę, czy jednak poprosić mechanika o pomoc? I czy to drogi interes z założeniem takich listew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego daj fotki;) ale nie takie z 10m tylko szczegółowe. Jestem ciekaw końców listew i np przednich zderzakowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jutro będą foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hevelius, listwy na drzwi sa zespolone z uszczelką i trzeba po prostu wyjąć stara uszczelke i wsadzić nową, a te pod tylnymi oknami są zapinane na takie zatrzaski

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Kolego te listwy to straszne dziadostwo, po jakimś roku to sreberko zacznie ci się łuszczyć i zacznie wychodzic białe. Żeby nie byc gołosłownym wrzucam zdjecie mojego po jakich dwóch latach od założenia. Zerwałem i dałem listwy w kolor nadwozia bo nie mogłem już na to patrzeć. Każde auto które spotykam i ma te listwy zaczyna obłazić po pewnym czasie 13349168_497983307064937_177780676_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamix dzięki Ci za odpowiedź, Czyli tak czy siak trzeba wyciąć tylną szybkę? A wiesz może jak to konkretnie wygląda z tą długą listwą nad drzwiową? Ją się nituje do karoserii? Ma ona jakieś punkty mocowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kpl-listwy-drzwi-vw-passat-b5-do-malowania-chrom-i5049482251.html - ktoś miał styczność z tym? Ktoś coś wie o jakości listew i chromów ?

 

 

EDIT: drugi komplet taniej

 

http://allegro.pl/listwy-drzwi-kpl-vw-passat-b5-do-malowania-chrom-i6216380777.html

 

 

Warte to jest coś?

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup i sprawdź bo wątpię żeby ktoś tutaj się w to bawił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej mało warte, najpierw chromujemy części, dopiero później się nimi bawimy.

Edytowane przez kotecek113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych nad drzwiami, to są w nich powiercone dziury na nity, przypuszczam że stare są tak samo mocowane więc wystarczy podmienić. Te dwie listwy na zdjęciach to są te z tylnego okna z kombi, dłuższa dolna i krótsza pionowa, natomiast trzecia to nakładka na drzwi pod szybe

 

13407574_500003370196264_796497673_n.jpg

13390760_500003350196266_330885871_n.jpg

13393033_500003366862931_621151793_n.jpg

13393363_500003373529597_1025044683_n.jpg

Edytowane przez Zamix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności