Skocz do zawartości
Gość alexbg

Witam Sprzęgło ile mogę jeszcze tak pojeździć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alexbg

Wczoraj jak jechałem to w pewnym momencie sprzęgło stało się "miękkie" . wcześniej przy puszczaniu sprzęgła dochodziły odgłosy metalicznych dźwięków tak jakby docisk nierówno odbijał a wczoraj sprzęgło zrobiło się miękkie i łapie dopiero na końcu. Sprzęgło do wymiany ale mam pytanie czy robić to jak najszybciej czy mogę jeszcze nim pojeździć do końca miesiąca?

Passat 94 sedan ABS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek29

Witam, nie czekaj lepiej z tym, bo może skrzynia na tym ucierpiec podczas przełączania biegów, do końca miesiąca jeszcze kupa czasu, a jak dużo jeżdzisz to tym bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alexbg

nie ma wyjścia jutro będe szukał mechanika i mam nadzieję, że mi to zrobią

 

Jakie sprzęgło polecacie Sasch ponoć lepsze ale droższe, luk trochę tańsze nie wiem jak się spisują, jak by ktoś miał jakieś doświadczenia związane ze sprzęglami to proszę o informacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pixi78

ja jezdze na valeo od ponad roku i przejechalem juz na nim ponad 65tys i nie narzekam;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pixi78

valeo komplet 330zl, a sachs 355zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alexbg

dzięki za informacje miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alexbg

dałem sam. do mechanika, wymiana ok.200zł ale w trakcie wyszło, że trzeba przetoczyć koło zamochowe i koszty wzrosły do 350zł czy czasem nie za dużo sobie policzyli? :krzeslem: co o tym myślicie? sprzęgło kompletne kosztowało sasch 350zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarek

Czesc alexbg, , za wymiane sprzęgła znajomy mechanik woła 200 zł+częsci :ok: .

co o tym myślicie? sprzęgło kompletne kosztowało sasch 350zł
Dobra firma i cena jest w porządku, szybko zmieniaj a długo będziesz cieszył sie z ja

zdy :vw: Troche dużo policzyli sobie za przetoczanie koła zamachowego :przestraszony: .Wymieniałem u siebie to koło powód(brak zębów na wiencu) i kupiłem w bardzo dobrym stanie od faceta ze Zduńskiej Woli za 30 zł + koszt wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także wymieniałem sprzęgło - za robotę trzeba było zapłacić 200 zł + cena sprzęgła - więc alexbg - twój mechanik mieści się w normie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alexbg

Już po remoncie za sprzęgło SASCH dałem 350zł, za remont 200zl, przetoczenie koła zamachowego 120zł, sprzęgło chodzi lekko bez zarzutu. Myślę, że cena za tą usługę mieściła sie w normie.

 

Ps Jak mechanicy będą chcieli wziąć więcej to szukajcie innego pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności