Skocz do zawartości
Gość Morfeusz

Demontaż zamka drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

mam możliwość ją odgiąć tak by włożyć ręke, zamek rusza sie góra dół, jak go go wyjąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamek trzyma się na plastikowych nitach przykręconych do blachy (trzeba je rozwiercić) no i trzeba popuścić linkę od klamki. Wyjmij bolec od szyby to potem już z górki. Na przyszłość sprawdzaj działanie zamka na otwartych drzwiach wkładając i blokując zamek śrubokrętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szefol84

Jak masz możliwość ja odgiac to możesz ją również całą ściągnąć ona trzyma mocno bo jest przyklejona. Odkręcić wszystkie śruby a potem nożykiem do tapet odetnij uszczelnienie i powoli ta aluminiowa osłona zejdzie nie szarp się z tym bo możesz sobie uszkodzić centralny (jeżeli masz). Na spokojnie powinno odejść.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamek trzyma się na plastikowych nitach przykręconych do blachy (trzeba je rozwiercić) no i trzeba popuścić linkę od klamki. Wyjmij bolec od szyby to potem już z górki. Na przyszłość sprawdzaj działanie zamka na otwartych drzwiach wkładając i blokując zamek śrubokrętem.

 

masz na mysli te dwa "bolce" co są w blaszce? u mnie one są luźne i nawet nie muszę nic robić by nie były w środku blachy,

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Jak masz możliwość ja odgiac to możesz ją również całą ściągnąć ona trzyma mocno bo jest przyklejona. Odkręcić wszystkie śruby a potem nożykiem do tapet odetnij uszczelnienie i powoli ta aluminiowa osłona zejdzie nie szarp się z tym bo możesz sobie uszkodzić centralny (jeżeli masz). Na spokojnie powinno odejść.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

ale są do niej przymocowane slizgi szyby, wole ich nie odkrecać bo cały problem z drzwiami zaczął się od zakładania ślizgów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szefol84

ale są do niej przymocowane slizgi szyby, wole ich nie odkrecać bo cały problem z drzwiami zaczął się od zakładania ślizgów

 

Szybę opuść , pojawią się mocowania szyb wraz z gumami- odkręcasz je i wyciągasz szybę, potem już na spokojnie możesz tą aluminiową osłonę ściągnąć bez obawy o ślizgi. Montaż wygląda tak samo tylko w odwrotnej kolejności czyli montujesz aluminiową osłonę wkładasz szybę i ja przykręcasz a potem już dalej chyba wiesz. Jak już się dostaniesz do zamka.

 

 

tu znalazłem temat odryglowania tylnych drzwi, tyle że po mechanicznym otworzeniu zamek do wymiany post użytkownika invector, czyli na zapas kup sobie zamek: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1594941.html

Edytowane przez szefol84
dodanie informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przychodzę do was z pytaniem czy Kaseta Zamka od strony kierowcy będzie pasować z FL`a do przedlifta? Dziś jakimś cudem zepsuła mi się właśnie chyba ta kaseta, ponieważ jak przekręcam zamek to nic nie reaguje dopiero od strony pasażera jak przekręcę centralny normalnie się otwiera. Dodam że nawet jeśli chce zamknąc drzwi kierowcy od środka "dzyndzel" od zamykania dzwi nie chowa sie do końca ale na szczęście drzwi się zamykają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności