Skocz do zawartości
Gość KrisPASS

JAKA NAWIGACJA GPS

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/gps-lark-50-2-mapa...341945358.html

http://allegro.pl/nawigacja-gps-lark...347455610.html

ale myślę ze taka http://allegro.pl/nawigacja-gps-lark...342044156.html ci zupełnie wystarczy i tak jak kolega wyżej napisał te nawi są łatwe do odblokowania i wgrania innych map i programów wiem bo sam mam z tej firmy

Dziękuje Rafał myśle że się skusze na larka lub Goclever Pozdrawiam :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem zielony w temacie navi poszukuje niedrogiej tak do 300zł z auto mapa mapamap z dużym ekranem 4,7 lub 5cali u mnie w Makro jest oferta LarkFree Bird 50.2 za 298zł czy warto ją zakupić prosze osoby które mają lub miały ją o opinie poruszam się tylko po naszym kraju chyba że jest lepsza niedroga innej marki ważne by sie niezacinała czy warto jednak coś poszukać używanego?dzięki za wszelkie opinie Pozdrawiam .

 

Ja sprzedałem swoją stara GO510 od Tom Tom a tera zdostałem na mikołaja MIO MOOV S 501 do 3 stówek zobacz jeszcze to http://allegro.pl/mio-moov-m400-pl-odblokowanie-gratis-gps-400-i1327720979.html Zawsze możesz zapodac inną mapę:fajny

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zobacz w Realu .Byłem dziś w Sosnowieckim i ta MIO kosztowała 279 zeta .Były tez inne w cenie około dwóch stów

Edytowane przez pawel1971
ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam 5". Wcale nie jest za duża. Osobiście mam NavRoad'a 560 z AutoMapą, ale to koszt 700-800zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@ Robcyk - Lark FreeBird 50.2 na PL wystarczy Ci w zupełności. Łatwa w odblokowaniu i w razie problemów z serwisem większych problemów nie ma. Jednakże 5 cali to już jest kawał ekranu na szybę i osobiście uważam że 4.3 cala jest w chwili obecnej chyba standardem i to wystarczy w zupełności. Poprzeglądaj temat, w świecie nawigacji nie ma jakiś bardziej ciekawych nowości w tej cenie.

Dzięki kolego zakupiłem Lark freebird 50.2 i jestem zadowolony sprawdzona w nocnej jeżdzie bez problemu wyprowadziła mnie tam gdzie chciałem jechać mimo że byłem na całkowitym zadu.......u Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się cieszę :D Odblokowałeś już ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to się cieszę Odblokowałeś już ??

 

Teraz to praktycznie wszyscy sprzedają odblokowane nawki,aby wsadzić AutoMapę. Ja moją też dostałem odblokowaną.Nawet miałem juz wgrany program startowy na karcie wystarczyło tylko wgrać AM co zresztą juz uczyniłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię że co byś nie kupił z tego masz na liście wyżej to będziesz zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecił GoClevera 500 + jest fajny, 5" ekran, możliwość łatwego załadowania dodatkowych softów bo wystarczy odpowiednio nazwać folder na karcie micro SD i masz jednocześnie dwa softy które zmieniasz poprzez włożenie karty lub wyjęcie i co wazne nie tracisz przy tym gwarancji jak to może być przy modyfikacjach softu w innych nawigacjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym polecił GoClevera 500 + jest fajny, 5" ekran, możliwość łatwego załadowania dodatkowych softów bo wystarczy odpowiednio nazwać folder na karcie micro SD i masz jednocześnie dwa softy które zmieniasz poprzez włożenie karty lub wyjęcie i co wazne nie tracisz przy tym gwarancji jak to może być przy modyfikacjach softu w innych nawigacjach :)
chętnie tylko nie mam takiego budżetu na takie navi ;( dlatego określiłem do ilu i jaki wyświetlacz i czekam na wasze opinie lub propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, w tej cenie to nic dobrego nie kupisz. Ale czemu nie. Można kupić tanio, a jak się rozsypie to strata niewielka.

Jak miałbym poradzić to:

1. Ekran 5" - rewelacja

2. Windows CE - można instalować właściwe dowolną mapę (AutoMapa jest najlepsza)

3. Niektóre modele mają ciekawe funkcje np. Bluotooth, wifi, nadajnik FM. Jak ktoś lubi to są przydatne. Ja u siebie mam nadajnik FM i puszczam do radia MP3 :).

4. Dobrze jest zwrócić uwagę na uchwyt.

 

Może coś takiego?

http://allegro.pl/nawigacja-gps-5-cali-mapy-totalna-wyprzedaz-i1620999566.html,

http://allegro.pl/gps-goclever-navio-500-nastepca-5066-odblokow-mp3-i1631597675.html,

http://allegro.pl/lark-50-3-mapy-polski-ekran-5-odblokowana-fv-i1616228080.html

Edytowane przez slawekm65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafał, w tej cenie to nic dobrego nie kupisz. Ale czemu nie. Można kupić tanio, a jak się rozsypie to strata niewielka.

Jak miałbym poradzić to:

1. Ekran 5" - rewelacja

2. Windows CE - można instalować właściwe dowolną mapę (AutoMapa jest najlepsza)

3. Niektóre modele mają ciekawe funkcje np. Bluotooth, wifi, nadajnik FM. Jak ktoś lubi to są przydatne. Ja u siebie mam nadajnik FM i puszczam do radia MP3 :).

4. Dobrze jest zwrócić uwagę na uchwyt.

ja wiem ze 5" i win CE to super sprawa ale wiem ze szału nie będzie za tę cenę (200zł) ale więcej nie będę mógł dać (inne wydatki) dlatego proszę o recenzje lub propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, ja sobie zafundowałem "górną półkę", ale mam kolegę z pracy używającego Larka i jest zadowolony. Poza tym powinieneś dostać 2 lata gwarancji, więc zawsze masz prawo do reklamacji. Jak ja kupowałem swoją navi to nie było takiego szału cenowego, dlatego wolałem dopłacić i kupić dobrą. Dziś w tej cenie kupiłbym 5 medionów :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlatego proszę o recenzje lub propozycje

Bierz larka 503, do tego karta 4 giga SDHC i instalujesz ...co chcesz...jeszcze starczy miejsca na filmy i muzykę...no ale tu pojawia sie problem, muzyka musi być w WMA a filmy...WMV choć chodzą też AVI którym zmieni się tylko rozszerzenie na WMV...ale i tak będą szarpać...czyli nie jest to taki znów multimedialny sprzęt jak piszą, ale do samej nawigacji wystarczy zaświat-w końcu do tego ten sprzęt ma służyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bierz larka 503, do tego karta 4 giga SDHC i instalujesz ...co chcesz...jeszcze starczy miejsca na filmy i muzykę...no ale tu pojawia sie problem, muzyka musi być w WMA a filmy...WMV choć chodzą też AVI którym zmieni się tylko rozszerzenie na WMV...ale i tak będą szarpać...czyli nie jest to taki znów multimedialny sprzęt jak piszą, ale do samej nawigacji wystarczy zaświat-w końcu do tego ten sprzęt ma służyć.
no i to się nazywa rzeczowa i krótka odpowiedź :respect i dziękuję :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o pomoc w wyborze nawigacji GPS firmy MIO

Doczytałem , że w miarę tanią i najnowszą jest "MIO SPIRIT 480" tylko nie wiem co z odblokowaniem i wgrywaniem najnowszych map ?

Ale podoba mi się też "GPS MIO MOOV 500", a ta nawigacja na pewno jest odblokowana!

Także mam dylemat, ale jestem również otwarty na inne wasze propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Proszę o pomoc w wyborze nawigacji GPS firmy MIO

Doczytałem , że w miarę tanią i najnowszą jest "MIO SPIRIT 480" tylko nie wiem co z odblokowaniem i wgrywaniem najnowszych map ?

Ale podoba mi się też "GPS MIO MOOV 500", a ta nawigacja na pewno jest odblokowana!

Także mam dylemat, ale jestem również otwarty na inne wasze propozycje.

a patrzyłeś na propozycje WŁODKA ? bardzo interesująca i nie droga navi z wyświetlaczem 5" odblokowana za około 250zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a patrzyłeś na propozycje WŁODKA ? bardzo interesująca i nie droga navi z wyświetlaczem 5" odblokowana za około 250zł

 

A gzie masz tą propozycję WŁODKA ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bierz larka 503, do tego karta 4 giga SDHC i instalujesz ...co chcesz...jeszcze starczy miejsca na filmy i muzykę...no ale tu pojawia sie problem, muzyka musi być w WMA a filmy...WMV choć chodzą też AVI którym zmieni się tylko rozszerzenie na WMV...ale i tak będą szarpać...czyli nie jest to taki znów multimedialny sprzęt jak piszą, ale do samej nawigacji wystarczy zaświat-w końcu do tego ten sprzęt ma służyć.
tu kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gzie masz tą propozycję WŁODKA ???

TUTAJ taniej się już nie da, a co pięć cali to pięć cali......

Doczytałem , że w miarę tanią i najnowszą jest "MIO SPIRIT 480" tylko nie wiem co z odblokowaniem i wgrywaniem najnowszych map ?

Zapraszam na stronkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności