Skocz do zawartości
Gość KrisPASS

JAKA NAWIGACJA GPS

Rekomendowane odpowiedzi

co mozecie mi polecic w granicy 300zl?

zastanawiam sie nad jakims larkiem albo gocleaver, moze byc ewentualnie cos innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co mozecie mi polecic w granicy 300zl?

zastanawiam sie nad jakims larkiem albo gocleaver, moze byc ewentualnie cos innego ;)

a jaka przekątna ekranu bo w tej cenie jest sporo dobrego sprzętu ale z ekranem 3,5" a to nie każdemu odpowiada

P.S.

ja mam larka 35.7 i do tego automape 6.5.0 i nie mam zastrzerzeń doń tylko ze właśnie ekran jest 3,5"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mio-400.jpg

 

Mio Moov 400

 

mio-moov-500-3.jpg

 

Mio Moov 500

 

 

Obie te nawigacje miałem w ręku i można je dość tanio kupić w sklepach nie dla idiotów (w akcjach bez vatu odpowiednio za około 250 zł, 300 zł). Bez problemu można je odblokować, wrzucić masę softu i co ważniejsze różne programy nawigacyjne. Jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie. O awaryjności nie wspominam, bo jeszcze nie pamiętam żeby ot tak produkty Mio padały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie cos powyzej 4", bezawaryjna, z przejrzystym menu i taka ktora bedzie smigac bezproblemowo

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaczka, pierwsza ma 4.3 cala, druga 4.7 cala. Jeśli chodzi o obsługę Auto Mapę konfigurujesz tylko raz pod swoje potrzeby, potem już pozostaje Ci tylko jazdaaa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci polecił Larka 50.2 ma wyświetlacz 5'' bardzo łatwo odblokowac, można wgra Automapę lub IGo lub coś co chodzi pod windowsem. Ma wbudowany transmiter Fm więc możesz muze lub filmy ogladac w aucie i slyszec dzwięk z własnych głośników. polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie powiem, miałem okazję oglądać tego Larka i moim zdaniem cena w tym przypadku ma się adekwatnie do jakości, która w tym przypadku jest dość niezła (chociaż na zdjęciach nawigacja wygląda dużo lepiej niż w rzeczywistości - jest w 100 % wykonana z plastiku, jednakże dobrej jakości). Co do bajerów - w nawigacjach uważam to za zbędny bajer. Widać nieco trendy zaczynają iść tak samo jak z telefonami komórkowymi, które służyły na początku tylko do dzwonienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadła w moje łapki ostatnio na jedną traskę nawigacja Navia nv432 opartą na Windows Embedded CE 6.0 z mapą MapaMap 6.4.9 Lite PL (chyba) - jakaś szersza opinia o tym sprzęcie:?: wiem, że w Biedronce jest za 199zł więc pytam tak orientacyjnie bo MapaMap daje radę...

 

---------- Post added at 15:35 ---------- Previous post was at 15:33 ----------

 

warto w nią zainwestować jako w stricte navi:?: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzałem na własną rękę opinii innych osób które mają tą Navi. Ogólnie za te pieniądze jest to dobra oferta. Główny haczyk jednak jest w samym programie nawigacyjnym który dodał producent :

 

MapaMap LITE wystepuje jedynie w urzadzeniach GPS firmy AKIRA i NAVIA.

MapaMap LITE jest takim samym produktem jak MapaMap EASY.

 

MapaMap LITE charakteryzuje się podstawową bazą danych mapowych. W swoich mapach MapaMap LITE nie zawiera informacji o trójwymiarowych budynkach co uniemożliwia nawigację w trybie REAL 3D

 

Dokładność map :

 

MapaMap :

 

- Ponad 2,5 miliona punktów adresowych (dokładnie 2 589 560)

 

- 5 983 planów miast i miejscowości

w tym 3269 szczegółowych planów z adresami i restrykcjami drogowymi

 

- 449 197 kilometrów dróg ogółem

w tym 315 900 km dróg asfaltowych i 133 297 km dróg gruntowych

 

- Ścieżki rowerowe i szlaki turystyczne

16 030 km ścieżek rowerowych

19 796 km pieszych szlaków turystycznych

Ścieżki i szlaki zebrane zostały dla wybranych regionów Polski: Lista

 

- 204 323 obiektów POI w tym 1783 fotoradarów

 

- Ograniczenia prędkości: 122 miasta + wybrane drogi krajowe + wszystkie drogi krajowe w 5 województwach (Lubelskie, Lubuskie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko Mazurskie)

 

- 16 miast zawierających budynki 3D:(Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Tarnów, Wrocław, Warszawa, Zielona Góra )

- 28 miast zawierających obrysy budynków:(Augustów, Bartoszyce, Brodnica, Bydgoszcz, Bytom, Chełmno, Elbląg, Giżycko, Iława, Kętrzyn, Kielce, Kościerzyna, Krosno Odrzańskie, Mrągowo, Myślenice, Olkusz, Ostróda, Pruszcz Gdański, Radom, Reda, Sopot, Starogard Gdański, Szczecin, Szczytno, Tczew, Wieliczka, Września, Zabrze)

 

Tutaj AutoMapa : http://www.automapa.pl/?PEI=10533&lng=PL

 

Widać że na pierwszy rzut oka że AutoMapa raczej łamie dokładnością jak i zawartością dodatkowych punktów.

 

Teraz nieco o samym urządzeniu. Jakość wykonania - cena = jakość. Jest ok. Na plusik trzeba zaliczyć ekran.

 

Z nieco innej beczki. Navi można bardzo szybko odblokować co za tym idzie wgrać AutoMapę i wszystko pod Windowsa :D

 

Za te pieniądze bym brał śmiało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić najtańszą nawigację, która obsługuję automapę i potem mapki to już sobie załatwisz jakie tylko będziesz chciał :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamierzam się kupic nawigaję samochodową (dla mojego ojca) i tak się rozglądałem i powinna ona posiadać:

- Ekran 5cali

- Asystent pasa ruchu

- mapa europy (42kraje)

- Fotoradary

Wpadła mi w oko nawigacja:

- TomTom XXL IQ Routes Europe 42

- BLOW GPS50Ybt + AutoMapa Europa 6 BT FM AV GPRS EKRAN 5

Ale z tego co czytalem to słabo się sprawuje w Polsce a lepiej za granicą.

Minusem jest także: Że nie posiada wejscia na karte SD.

Koszt jaki moge przeznaczyć na nawigację to maxymalnie 650-700zł

Co w tej cenie możecie polecić?

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

939c12c56d89eb9d.jpg

 

Link do strony producenta

 

Osobiście w tej klasie nic lepszego za podobne pieniądze nie znajdziesz. Same urządzenie to klasa sama w sobie. Perfekcyjna jakość wykonania, super ekran. Bardzo szybkie. Posiada slot kart SD/MMC. Można bez problemu bardzo szybko tą nawigację odblokować i wgrać sobie tylko to co dusza zapragnie :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Zamierzam się kupic nawigaję samochodową (dla mojego ojca) i tak się rozglądałem i powinna ona posiadać:

- Ekran 5cali

- Asystent pasa ruchu

- mapa europy (42kraje)

- Fotoradary

Wpadła mi w oko nawigacja:

- TomTom XXL IQ Routes Europe 42

- BLOW GPS50Ybt + AutoMapa Europa 6 BT FM AV GPRS EKRAN 5

Ale z tego co czytalem to słabo się sprawuje w Polsce a lepiej za granicą.

Minusem jest także: Że nie posiada wejscia na karte SD.

Koszt jaki moge przeznaczyć na nawigację to maxymalnie 650-700zł

Co w tej cenie możecie polecić?

http://allegro.pl/nawigacja-gps-s700-7-cali-automapa-polska-gw24m-fv-i1235784423.html

http://allegro.pl/mio-moov-s555-feu-nawigacja-gps-tmc-bt-gw-fv-tychy-i1244247598.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Poszukuje jakaś dobra nawigacje (bez mapy - odblokowana lub dla automapy). Obecnie posiadam eten M700 i strasznie muli mi się na automapie EU 6.6. Wydatek rzędu max 500zł.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę postów wyżej kolego jest odpowiedz na Twoje pytanie :) Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy MIO MOOV S505 nada się pod automape??, a Mio posiada EUROPE PLUS i pytanie czy te wszystkie bajery z tej navi są tylko do tej mapy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!

 

Poszukuje jakaś dobra nawigacje (bez mapy - odblokowana lub dla automapy). Obecnie posiadam eten M700 i strasznie muli mi się na automapie EU 6.6. Wydatek rzędu max 500zł.

pozdrawiam

Polecam Ci ta nawigacje

BLOW GPS50Ybt

Posiadam ja od jakiegos 1miesiaca i wszystko jest idealnie . Zasieg lapie bardzo szybko. nie gubi zasiegu w Polsce, a przejechalem juz cala Polske. Mam w niej automape 6.6 i nic nie zamula. Polecam serdecznie. Bez mapy koszt chyba 400zł z groszem jak sie nie myle zobacz na alledrogo albo ceno.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zielony w temacie navi poszukuje niedrogiej tak do 300zł z auto mapa mapamap z dużym ekranem 4,7 lub 5cali u mnie w Makro jest oferta LarkFree Bird 50.2 za 298zł czy warto ją zakupić prosze osoby które mają lub miały ją o opinie poruszam się tylko po naszym kraju chyba że jest lepsza niedroga innej marki ważne by sie niezacinała czy warto jednak coś poszukać używanego?dzięki za wszelkie opinie :)Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Robcyk - Lark FreeBird 50.2 na PL wystarczy Ci w zupełności. Łatwa w odblokowaniu i w razie problemów z serwisem większych problemów nie ma. Jednakże 5 cali to już jest kawał ekranu na szybę i osobiście uważam że 4.3 cala jest w chwili obecnej chyba standardem i to wystarczy w zupełności. Poprzeglądaj temat, w świecie nawigacji nie ma jakiś bardziej ciekawych nowości w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem zielony w temacie navi poszukuje niedrogiej tak do 300zł z auto mapa mapamap z dużym ekranem 4,7 lub 5cali u mnie w Makro jest oferta LarkFree Bird 50.2 za 298zł czy warto ją zakupić prosze osoby które mają lub miały ją o opinie poruszam się tylko po naszym kraju chyba że jest lepsza niedroga innej marki ważne by sie niezacinała czy warto jednak coś poszukać używanego?dzięki za wszelkie opinie :)Pozdrawiam .

http://allegro.pl/gps-lark-50-2-mapamap-odblokowany-etui-gratis-i1341945358.html

http://allegro.pl/nawigacja-gps-lark-50-3-niezabl-system-map-lark-i1347455610.html

ale myślę ze taka http://allegro.pl/nawigacja-gps-lark-43-2-lm-nowa-i1342044156.html ci zupełnie wystarczy i tak jak kolega wyżej napisał te nawi są łatwe do odblokowania i wgrania innych map i programów wiem bo sam mam z tej firmy

Edytowane przez mielke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności