Skocz do zawartości
Gość KrisPASS

JAKA NAWIGACJA GPS

Rekomendowane odpowiedzi

praworządnie raz w roku płacę 119zł za aktualizację, korona mi z głowy nie spada,

Mnie na to nie stać aby komuś płacić 119 zł jeżeli w ciągu roku korzystam sporadycznie z nawigacji. Poza tym nikt mi nie sprawdzi jaki program mam w urządzeniu, nikogo to nie interesuje.. I tym oto sposobem 119 zł zostaje mi raz w roku na przegląd samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie na to nie stać aby komuś płacić 119 zł jeżeli w ciągu roku korzystam sporadycznie z nawigacji. Poza tym nikt mi nie sprawdzi jaki program mam w urządzeniu, nikogo to nie interesuje.. I tym oto sposobem 119 zł zostaje mi raz w roku na przegląd samochodu.

jak się dobrze z tym czujesz to tylko twoja sprawa (nie popieram), tyle tylko, że to ktoś inny za to płaci... za nawigację ci zostaje, ale jak np. twoi sąsiedzi kradną prąd to też masz w swoich rachunkach.... a jak ci buchną samochód to też tylko z jednego powodu, jest popyt - jest podaż (przez takich jak ty..) i potem nie marudź, że ci wózek ukradli.... przecież popierasz ten tok myślenia, nie stać mnie to sobie wezmę cudzą własność....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak się dobrze z tym czujesz to tylko twoja sprawa (nie popieram),

Na pewno się z tego nie będę spowiadał..

tyle tylko, że to ktoś inny za to płaci...

Ktoś chce to płaci, ktoś nie chce nie płaci.. Zrób ankietę, zapytaj ile osób na tym forum płaci a ile nie płaci.

 

ale jak np. twoi sąsiedzi kradną prąd to też masz w swoich rachunkach....

Jeżeli kradną mi to mam, jeżeli nie mi to mnie to nie obchodzi, niech płaci za nich kto inny.

 

a jak ci buchną samochód

mała strata, zresztą mój b3 niechodliwy, takich to na pęczki na szrotach, części za grosze można wyrwać. Bardziej bym się martwił o Twój wózek.. Nie stary i to jeszcze w Warszawie...

 

jest popyt - jest podaż (przez takich jak ty..) i potem nie marudź, że ci wózek ukradli.... przecież popierasz ten tok myślenia, nie stać mnie to sobie wezmę cudzą własność....

Nie no, przeze mnie kradną samochody, jeszcze napisz że ja to zlecam, albo ja kradnę. Gadasz gorzej niż ksiądz na kazaniu... Kończę OT. Jeśli chcesz jeszcze coś dodać to zapraszam PW, z chęcią przeczytam jeszcze parę ciekawych rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam automapę i clariona do tego. Świetnie spisuje się w długich trasach. Dobrze pokazuje fotoradary, kontrole drogowe, dobrze wybiera trasy.

 

____________________

Zapoznaj się z stronką http://motoneo.pl warto odzwiedzić!

Edytowane przez lubieplacki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto zainwestować raz większą sumę i ma się z głowy, choćby ten Garmin z dożywotnimi aktualizacjami, płacimy raz i inwestujemy raz , a problem z głowy i w ogólnych rozrachunku i sumienie czyste i dożywotnie mapy, a czasami 100 czy 200 zł przy jednorazowym zakupie nie robi zbyt wielkiej różnicy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile ta subskrypcja kosztuje?

 

Do celu zaprowadzi ale można nałapać zdjęć i mandatów...

 

 

Nie wiem ile kosztuje pewnie ok stówki na rok. Żadna nawigacja nie powie Ci że za rogiem w krzaczkach stoją miśki... Jedynie ostrzega Cie przed fotoradarem stacjonarnym a to że jest fotoradar informują znaki także nie rozumiem trochę twojej wypowiedzi. Dlatego ja wolę zapłacić raz i mieć 2 lub 4 aktualizacje w roku niż płacić co roku za subskrypcję, lub tak jak ty piszesz ściągnąć z neta. Ale wasze pieniądze zrobicie jak chcecie.

Edytowane przez hubcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żadna nawigacja nie powie Ci że za rogiem w krzaczkach stoją miśki... Jedynie ostrzega Cie przed fotoradarem stacjonarnym

 

Nawigacja również może mieć wgrane punkty gdzie najczęściej stoją.

 

A jedynym rozwiązaniem jest Yanosik, który ma na bieżąco aktualizowane punkty przez innych kierowców i ostrzega Cie o tym że stoją za rogiem lub o korku czy wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żadna nawigacja nie powie Ci że za rogiem w krzaczkach stoją miśki...

Od tego mam cb.

 

Jedynie ostrzega Cie przed fotoradarem stacjonarnym a to że jest fotoradar informują znaki także nie rozumiem trochę twojej wypowiedzi.

Jak się jedzie nową trasą to czasami można przeoczyć pewne znaki.. Fotoradar też.. Jak się jeździ w większości po autostradach to tak jest że się nie rozumie niektórych wypowiedzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsza nawigacja to telefon z androidem + automapa + janosik + kojot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz przeniosłem się na Samsunga i odkryłem, że na Google Mapach też całkiem sympatycznie się jedzie. Haczyk jest taki, że potrzebny jest Internet...

 

internet tak ale z tego co ja korzystam sporadycznie tylko przy wyznaczaniu trasy w Maps, jak sie wszystko ładnie załaduję to można wyłączyć internet

u mnie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozecie polecic cos darmowego na androida? Mozna by to podzielic na dwie grupy, jedna wymagajaca netu i druga dzialajaca na mapach preinstalowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm coś darmowego, to na pewno jedna z najlepszych na obecną chwile Nokia Maps, pozatym Automapa IGo TomTom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm coś darmowego, to na pewno jedna z najlepszych na obecną chwile Nokia Maps, pozatym Automapa IGo TomTom

Raczej one nie są darmowe. Musisz je najpierw kupić a np tom tom nie jest tani. Jak ja miałbym kupować już coś na androida to wybrałbym sygic mapy są bardzo dokładne napewno w europie nie wiem jak w Polsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o Nokia Maps, a reszta to już klasyfikacja wg mojej oceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej one nie są darmowe.

Niekoniecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał kupować NAVROAD DRIVE pod Automapę to wrzucam mój test: http://www.opelastrag.seonetshop.pl/navroad-drive-test-nawigacji-gps-moja-opinia

Uważam, że opinia jest rzetelna, bez marketingowego bełkotu.

Kupiłem, używam, wiem co piszę.

Mam nadzieję, że komuś się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności