Skocz do zawartości
Gość Pablo Escobar

FMIC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam fmic z a5 i obspawane boki, rurki 51mm i nie odczuwam laga.. Przekrój 63 jest dość duzy ale w przyszlości jak bede robić dolot to tylko z 63mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no FMIC, tubo i oczywiście strojenie, ale i tak trzeba bedzie kilka dni na takim zestawie pojeździć bez strojenia no i może jak sie dobrze powiedzie pompki AL-ki

 

Przez kilka dni do strojenia będziesz miał dużego laga bo siedzi większe turbo i objętość układu mocno skoczyła;)

 

Wg. mnie optymalną średnicą przy większych modach w tdi to fi60mm więc 63mm też jest ok.

 

Co do pompek AL to u Ciebie jeżeli rocznik awx'a w podpisie prawidłowy to najprawdopodobniej takie właśnie siedzą w głowicy;)

 

---------- Post added at 10:32 ---------- Previous post was at 10:28 ----------

 

Panowie mam takie szybkie pytanko. Czy ktoś może wie jak ten IC http://www.allegromat.pl/aukcja82988 sprawdzi się w aaz? Warto,czy może szukać z megane/sprintera?

 

Ostatnio przygotowałem dla kolegi z forum do Passka B4 zestaw na ic z megane.

Jak potrzebujesz taki to zapraszam.

A na dole zdjęcie kumana z forum.

fmicpppp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przygotowałem dla kolegi z forum do Passka B4 zestaw na ic z megane.

Jak potrzebujesz taki to zapraszam.

A na dole zdjęcie kumana z forum.

Zdjęcie dobrze mi znane :) . IC chce zrobić sam od początku do końca,bo i frajda,że coś się samemu wymodziło i $,ale dzięki za propozycje ;)

Jeśli chodzi o pojemność tego IC to będzie ok,czy tak jak pisałem megane/sprinter?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojemność tego ic z megane jest ok bo jest dość wąski ale za to oddaje ciepło dużą powierzchnią:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olek podaj no tu foty tego zestawu do B4 robionego na wzór kumana , też ide tym śladem i chce porównać,a przy okazji dzięki za kasiorke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma ktoś jakieś fotki jak ma podwieszony IC od a5 ? bo na weekend zabieram się za wkładanie go do auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TEDEI

tak to jest u mnie zamocowane nie jest to profesjonalne mocowanie ale na razie starcza ale zastanawiam sie nad czyms lepszym

f.jpg

ff.jpg

fff.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za jakość,to mój fmic,narazie zbyt długa i szeroka ta alu blaszka na uchwyty ale będzie dopiero dopasowywana do auta, myśle że będzie dosyć pewnie siedział.

fmic.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada podpiecie auta na hamowni, jak w kazdym przypadku gdzie jest FMIC zaslonięty mamy hak z przodu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamiętam jak ja byłem na programie to auto miałem podpięte z tyłu pasami i po bokach od dołu, od przodu nie, ale to chyba zależy od hamowni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neoeinz bez obaw! oni mają swoje sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli tak to ok :D bo juz byłem świadkiem jak auto zjechalo z rolek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neoeinz, jak to konkretnie wyglądało?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pamiętam, chłopaki podpięli chyba tylko tył albo przod (nie pamiętam), nie wiem dlaczego bo moje auto wcześniej podpięli i z przodu i z tylu, no i jak konczyli pomiar auto nagle im zjechali i przyj....alo w takie betonowe klocki co byly obok rolek i kolo poszlo calym rantem i opona po tym klocku :] skonczylo sie na huku i zbiorowisku ludzi :) final, rant i bok felgi obdrapany i opona tez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz napewno są wyczuleni na pewne zaczepienie he he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można na hamowaniu za stabilizator zaczepić bo przód musi być przypięty podczas pomiaru i da radę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos w B5FL zamontowany IC od a5 ? ja dzis robilem podejscie nr2 i zderzak mam napiety jak baranie jaja !! brakuje mi jakis 1-2cm zeby to wszystko bylo jak powinno, chacza mi o silikony uchwyty na halogeny, w ostatecznosci wytne je i bedzie bez halogenow, ale jak narazie chce zrobic jeszcze jedno podejscie !!

 

Wiec jezeli ma ktos zamontowany taki ic w w FL prosze o info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a ktos moze mi powiedziec jaki lepiej kupic IC:

obecnie mam z Meganki 1.5dci i puchnie przy tym doładowaniu

zastanawiam sie nad :

1- ic z T5 wymiary rdzenia 717x194x32

2- ic z FMIC.PL wymiary rdzenia 550x230x65

 

zalezy mi na dobrym chłodzeniu powietrza i dobrym nadmuchu

bardzo dobrze wyglada z T5 bo jest długi a w Passacie B4 jest szeroki uśmiech w zderzaku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności