Skocz do zawartości
Gość stark

Nie działa podswietlenie pokreteł od dmuchawy i ogrzewania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stark

Jak sie dobrac do podswietlenia pokretel do ogrzewania?

Tyle wiem :

1 zdjąć osłonę

2 odkrecilem te 4 wkrety i co dalej? :(

 

Mozecie mi jakos pomuc. Plizzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jozek75

lol: witam z tego co pamięta też z tym walczyłem ;spróbuj zdjąć pokretło od sterowaniem ciepło-zimni i pod tym pokretłem jest zaróweczka powodzenia (ja sie z tym meczyłem ale póxniej sie niezle uśmiałem :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stark

ok, dzieki zaraz sprawdze czy kolega prawde mówi.

 

pozdro

:D

 

[ Dodano: Sob PaĽ 08, 2005 6:37 pm ]

lol: witam z tego co pamięta też z tym walczyłem ;spróbuj zdjąć pokretło od sterowaniem ciepło-zimni i pod tym pokretłem jest zaróweczka powodzenia (ja sie z tym meczyłem ale póxniej sie niezle uśmiałem :lol: :D

 

 

Dzieki :)

 

Ale te boczne troszki cienko podswietlają. Tam jest tylko jedna żarówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartfoot

Tak, jedna, reszta to "światłowód", być może już troszkę sczerniały od żaróweczki.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grucha

No właśnie u mnie też słabo świecą te boczne pokrętła. Czy można coś z tym zrobić? Niby da sie z tym jeżdzić ale mnie to troche świecię denerwuje ,że sie nie świeci.Niech ktoś pomoże!!!! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartfoot

Przede wszystkim nie dawać mocniejszej żaroweczki. Spróbuj troszkę podszlifować plastik (światłowód) aby zlikwidować sczerniałe elementy. A potem dołożyć coś z przezroczystego materiału. I oczywiście wszytko umyć dokładnie w wodzie z płynem do naczyń.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ramzes

mam ten sam problem oswietlenia pokreteł prawie nie widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

to jeszcze nic panowie...ile ja szukalem podswietlenia popielniczki :) ale patent nieprzecietny, nie widzialem jeszcze czegos takiego. a z tylna to juz dramat, nie mam pojecia jak wymienic ta zaroweczke, wyjalem ja (w sumie ro wypadla z mala moja pomoca), ale co dalej...

I pytanie...czy pokretlo od regulacji ustawienia swiatel przednich i sam ich wlacznik tez maja swiecic? nie mialem jeszzce czasu tam zagladnac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ramzes

podswietlenie przycisku swieci ale tylko na postojowych przy swiatłach mijania gasnie niewiem czy tak ma byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

 

przy swiatłach mijania gasnie niewiem czy tak ma byc

 

Ta..tak ma byc u mnie jest tak samo!Jak zostawisz na swiatlach to buzer sie drze..tyle ze jak ja wymienialem nagrzewnice to mi sie w palcach rozlecial i teraz czesto gesto zostawiam z wlaczonymi.

 

 

czy pokretlo od regulacji ustawienia swiatel przednich i sam ich wlacznik tez maja swiecic?

 

Ta jest podswietlane.Zarowka z tylniej popiolki jest na wcisk,chyba ze wyciagnoles ja razem z oprawka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ramzes

no to spoko ale umnie tez nie bżęczy nic i juz zostawiłem pare razy na swiatłach ale spoko sie go zrobi i bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jozek75

Witam czy we wszystkich modelach b3 jest zamontowany buzerek niewyłączonych świateł bo u mnie nic nie buczy gdzie jest zamontowany ten buzerek??? :smile: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

U mnie jest(byl :P )jak jest tablica z bezpiecznikami to lewa strona tablicy rozdzielczej.Patrzac z zewnatrz to gdzies posrodku tych zaslepionych srob do jej mocowania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jozek75

czesc dzięki a czy to ma wygląd przekaźnika czy może inny a może jakieś foto wyślecie np na GG dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

Z wygladu przypomina hmm...cos jak gwizdek wysokotonowy w gl.samochodowych.Okragly okolo 1cm srednicy 0.5cm wysokosci z otworem posrodku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mat1as

Witam

pozwolicie że wtrące się do tematu :

Ja mam ten sam problem co autor temaytu.

Tylko nie wiem co trzeba ściągnąć, żeby zmienić tą żaróweczkę??? - tylko ten element wkoło pokręteł czy trzeba coś w konsoli rozbierać???

 

czeka na odp .

 

z góry wlk. dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jozek75

[ Dodano: Sob Paź 08, 2005 6:37 pm ]

lol: witam z tego co pamięta też z tym walczyłem ;spróbuj zdjąć pokretło od sterowaniem ciepło-zimni i pod tym pokretłem jest zaróweczka powodzenia (ja sie z tym meczyłem ale póxniej sie niezle uśmiałem :lol: :D

 

 

Jak widzisz to juz było opisane jak wyżej nietrzeba nic ściągać tylko powoli samo pokrętełko i wyjąć zielony plastik a w nim jest żaróweczka mam nadzieje ze te wyjaśnienia wystarczą żeby pomóc powodzenia :grin: :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mat1a

sorki może jestem troche niekumaty albo się nie zrozumieliśmy <lol>

Chodzi mi o to czy to pokrętło odrazy wyciągnąć?? czy zanim się je wyciągnie trzba ten plastik obudowujacy te pokrętła jakoś ścignąć?? (czy to pokrętło normalnie si ściąga i wymienia żarówkę )??

 

Ja nie wiem od czego zacząć -

 

prosze o wyrozumiałość ...

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jozek75
(czy to pokrętło normalnie si ściąga i wymienia żarówkę )??

 

Ja nie wiem od czego zacząć -

 

prosze o wyrozumiałość ...

 

dzieki

witaj wyjnij tylko pokrętełko a pod porętełkiem plastik a w plastiku żaróweczka Powodzenia 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzięki za pomoc już wyminiłem żaróweczkę - była tam gdzie mówiłeś i działa tylko tak jak u innych boczne słabiej świecą ale przynajmniej coś widać - bo żarówa była zjarana :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności