Skocz do zawartości
majek666

rozmiar opon do Passata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yanko21

a co powiedzielibyscie na to by załozyc na przód 195/65/R15 a na tył 205/60/R15 mam okazje za free dostac takie bumki na tył tylko nie wiem czy zaszkodzi to autu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i teraz nasuwa mi sie pytanie jakie opony pod nie do passata b5 fl 2002r ?

jak do b5 to zły dział...

 

dodam felgi za 1275 nóweczki nie zakladane , nowe kolo 3000 zł aukcja z allegro 2488148573

i czym się tu chwalić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię troche temat ;p Mam Passata B4 1.9 TDI 90 ps i planuję na lato alufelgi 15' oryginalne pięcioramienne z Volkswagena. I teraz nasuwa mi się pytanie. Może być rozmiar 195/65/15??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odkopię troche temat ;p Mam Passata B4 1.9 TDI 90 ps i planuję na lato alufelgi 15' oryginalne pięcioramienne z Volkswagena. I teraz nasuwa mi się pytanie. Może być rozmiar 195/65/15??

http://forum.vw-passat.pl/threads/101064-Felgi-15-7Jx15-ET25-195-65-15-Czy-beda-dobre?highlight=czy+opony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w kwietniu tego roku kupiłem Passata b4, 1995 rok prod 1.9 90 km na alufelgach z oponami tył 205/55/15 przód 195/50/15 fajnie autko wygląda, super się trzyma, nic nie obciera, dostałem też drugie felgi oryginalne 14" chce kupić opony zimowe właśnie na te 14 ale nie wiem jaki rozmiar kupić tak , żeby nie stracić właściwości jezdny i żeby auto nie wyglądało jak taczka ,co sądzicie o 185/65/14 pomożecie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
planuję na lato alufelgi 15' oryginalne pięcioramienne z Volkswagena. I teraz nasuwa mi się pytanie. Może być rozmiar 195/65/15??
Za duży balon. 195/55 15' lub 205/50 15' będzie dobrze wyglądać i jechać. Tak też podaje vw Edytowane przez adam0707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za duży balon. 195/55 15' lub 205/50 15' będzie dobrze wyglądać i jechać. Tak też podaje vw

 

Mam u siebie 195/65 R15 i w nic nie obciera. Licznik tylko przekłamuje o jakieś 8% w kilometrach, a prędkość jest bez zapasu więc trzeba uważać na fotoradarach.

Na zimę nie polecam bo jak oblodzi chlapacze to może lekko obcierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a co sadzicie o zimówkach do paska 175/70 r14?? Ktoś jeździł na takich?? Jak z licznikiem i właściwościami jezdnymi w zimie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co sadzicie o zimówkach do paska 175/70 r14

Cały czas na takich jeżdżę i na śniegu jest super. Licznikiem nie zawracam sobie głowy. Auto trochę dziwnie wygląda na takich wąskich kapciach, ale kto na to patrzy zimą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również na takich jeżdżę i licznik prawie nie oszukuje, bo to rozmiar zamienny wg oryginalnej wlepy w schowku;)

 

Auto trochę dziwnie wygląda na takich wąskich kapciach, ale kto na to patrzy zimą.

a szczególnie gdy jeszcze jest zglebione xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a co sadzicie o zimówkach do paska 175/70 r14?

Troszkę wąskie ale jeśli nówki to lej na to...bezpieczeństwo to podstawa....chrzanić że auto wygląda pokracznie...zwłaszcza tył.

Ja mam zimówki 185/65 R14 bo miało być w miarę tanio i nowo...miały być Barumy bo mam okrutne zaufanie do zimówek tej firmy a wstawili mi Tigary....trochę zły byłem ...umywają sie do barumek ale z czasem mi przeszło.

Swego czasu polarisy2 miały pierwsze miejsce w rankingach....a zdarzaja sie takie co mają wybite made in france...

...troszkę z tematu zlazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam możliwość kupna 2 kompletów opon nowych za dobre pieniądze tylko pytanie czy jest sens taki rozmiar wkładać do b4 1.9tdi ? 185/60/14 i 175/65/14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że moga być małe, będzie jezdził ale np moj ma zimówki 185/65/14 i nie podoba mi się ja wygląda na tym kole jest za małe, lednie 195/60/15 są i to jeszcze nie to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności