Skocz do zawartości
Gość Pyro

''ANGEL EYES'' a Passat B5 Pilne !!

Rekomendowane odpowiedzi

Będę upierdliwy ale powtórzę jeszcze raz-ani to nie wygląda ani nie świeci.Po pierwsze ringi są dobre w biemdablju,po drugie jakość wykonania też pozostawia wiele do życzenia,no i po trzecie-wcale tak rewelecyjnie nie świecą.Ale to moje zdanie...Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VITO ja kupiłem angel eyes i jestem z nich bardzo zadowolony. widoczność jest o wiele lepsza. można też xenon zamontować ale wtedy wchodzą w grę również spryskiwacze w zderzakach :( ja miałem mały problem z założeniem ich ponieważ (pomijając fakt że trzeba zderzak zdjąć) są razem z migaczami i (przynajmniej u mnie) mają zaczepy dolne w takim miejscu że przy dokręcaniu lampa musi być profilaktycznie przymocowana w 2 dwóch miejscach (od wewnątrz auta) i trzeba ją lekko odchylić by móc dokręcić zderzak na rogu . szkoda że nie zrobiłem paru zdjęć, może komuś by pomogło.

 

ps. podłączyłem sobie ringi na postojowe i wygląda to extra (kolor niebieski)

 

ps2.Patryk, widzę że nie cierpisz tych lamp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VITO ja kupiłem angel eyes i jestem z nich bardzo zadowolony. widoczność jest o wiele lepsza. można też xenon zamontować ale wtedy wchodzą w grę również spryskiwacze w zderzakach :( ja miałem mały problem z założeniem ich ponieważ (pomijając fakt że trzeba zderzak zdjąć) są razem z migaczami i (przynajmniej u mnie) mają zaczepy dolne w takim miejscu że przy dokręcaniu lampa musi być profilaktycznie przymocowana w 2 dwóch miejscach (od wewnątrz auta) i trzeba ją lekko odchylić by móc dokręcić zderzak na rogu . szkoda że nie zrobiłem paru zdjęć, może komuś by pomogło.

 

ps. podłączyłem sobie ringi na postojowe i wygląda to extra (kolor niebieski)

 

ps2.Patryk, widzę że nie cierpisz tych lamp :P

Masz rację co do ps2 ;)

Sposób montażu-no cóż...

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie lampki ma zamontowane nasz forumowy kolega GoBo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gitara kupiłem sobie te lampy chromki do srebrnego zalozylem.. Wygładaja superr:D a swieca tez rewelacyjnie jak dla mnie super zarowki PHILIPS VISION PLUS. I juz dopiero jest swiecenie z wyregolowaniem nie ma problemu. Jak ktos cos chce wiedziec jeszcze pisav privvv.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam następujący problem: w moim passacie mam takie lampy http://www.allegro.pl/item1068638967_vw_passat_b5_lampy_reflektory_soczewkowe_black.html ale już na takich kupiłem i chciałem założyć do nich silniczki sterujące bo nie ma a ręczna regulacja jak dla mnie dziwnie działa o ile działa. Jest wiązka ale nie wiem jakie zamówić dokładnie silniczki bo na allegro widziałem kilka typów. Jakby ktoś mógł wysłać link do właściwych :) no i jak musze ustawić lampy przed montażem żeby to dobrze wyszło? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Masz tu przykladowa aukcje z silniczkiem do twojego auta: http://moto.allegro.pl/item1059211851_reflektory_przod_passat_b5_silniczek_regulacji.html

 

Taki silniczek montujesz w miejscu pokazanym nam rysunku, na zdjeciu to miejsce jest troche przysloniete wtyczka: beztytuumbz.th.jpg

 

Jak juz zamontujesz silniczki to na ustawienie swiatel proponuje jechac na stacje diagnostyczna... ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok:) Dzieki wielkie:) Czyli przy montażu nie przeszkadza to, że jedna lampa jest ustawiona wyżej druga niżej, to na stacji mi ustawią tak? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw silniczki w starych lampach na minimum, potem przekładka do nowych i wio do stacji na regulacje. Tam się wszystko okaże, ale pewnie wyregulują dobrze.

 

Ja w ori lampach miałem jedna zębatkę wyrobioną, naprawiłem przy użyciu rozbitka i choć na stacji gość miał dużo kręcenia, to ustawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam starych lamp ale to podlacze do wiązki przed montażem i dam na minimum:) a pozniej na regulacje podskocze i myślę ze bedzie git:) a powiedzcie mi jeszcze te lampy ile maja mocowań, 2 u góry i jedno na dole przykręcane wewnątrz maski? Bo na dole troche się ruszają i nie wieczy czy czasem się nie da tego dokręcić bo w golfie mocowania pod zderzakiem miałem...

 

---------- Post added at 13:36 ---------- Previous post was at 13:10 ----------

 

http://moto.allegro.pl/item1051324535_volkswagen_vw_b5_b_5_silniczek_regulacji_lampy.html a powiedzcie mi jeszcze czy takie też pasują, jest w ogole jakas roznica poza wygladem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Te silniczki z linku pasuja jak najbardziej.

 

Co do mocowania to na na obudowie lampy od "od strony chlodnicy" masz taki, jakby to nazwac plastikowy "bolec" (przynajmniej ja mam w swoich sonarach, tez "endzel ejsy" tylko srebrne) ktory wkladasz w dziurke ktora jest w obudowie/mocowaniu calego reflektora (nie wiem jak Ci dokladnie to opisac :) ), ja u siebie owinalem go tasma bo otworek byl za duzy i reflektor sie ruszal...

 

Pamietaj ze swiatla musza byc wlaczone zeby silniczki dzialaly ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Próbowałem znaleźć w szukajce,niestety bez skutku..Sprawa dotyczy lamp w moim świeżo zakupionym pasku.Posiadam takie: http://moto.allegro.pl/item1061427682_lampy_przednie_passat_b5_1996_2000_black_olesnica.html

Jaki może być powód,że w jednej lampie ringi świecą na ładny niebieski kolor,w drugiej są wyblakłe,jakby fioletowe.Zupełnie inny kolor.Żarówki są identyczne w obydwu lampach.Pytanie dla kolegów może śmieszne,jednak proszę o odpowiedź.Pozdrawiam

Edytowane przez tomal81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile dobrze widze są to lampy firmy sonar i nie sa one zbytnio dobre, moze porostu juz sie przpala ring?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile dobrze widze są to lampy firmy sonar i nie sa one zbytnio dobre, moze porostu juz sie przpala ring?

No właśnie tego nie wiem..Auto niedawno kupiłem już z tymi lampami.Może miał ktoś już takie lampy i też coś takiego występowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie lampy firmy sonar, i szczerze mi się bardzo podobają, na przeglądzie nie miałem z nimi problemu, ładnie, równo świecą, również kupiłem paska z tymi lampami, jednak nie występuje u mnie problem taki jak u kolegi tomal81, u mnie oba ringi świecą na biało. Z tego co patrzyłem to tam nie ma za bardzo się co wypalić, oprócz żarówki, która je podświetla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dave-y

witam, wiece moze ktos czy mozna jakos zmienic kolor ringow bo widzialem ze sa rozne kolory (napr. pomaranczowe, biale , niebieske) i od czego to zalezy, moze od producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, wiece moze ktos czy mozna jakos zmienic kolor ringow bo widzialem ze sa rozne kolory (napr. pomaranczowe, biale , niebieske) i od czego to zalezy, moze od producenta?

 

Wszystko się da :) Można wymienić żarówki i/lub diody na inny kolor i gotowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś wymieniał żarówkę w ringach bo mam 1 ring spalony i nie wiem jak wymienić żarówkę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, bo przewijają się te lampy przez forum.

Czy tak jak np w tej aukcji:

http://allegro.pl/vw-passat-b5-fl-00-05-lampy-angel-eyes-ringi-chrom-i7133165670.html

są takie lampy legalne i wszystko jest ok i można je zakładać? Bo w aukcji piszą że ma homologację europejską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności