Skocz do zawartości
Gość Pyro

''ANGEL EYES'' a Passat B5 Pilne !!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pyro

Peter87 - własnie zainteresowałem się też tymi co wskazałeś. Wiem ze te co zamieściłem w tym poście nie spełniają wymogów i nie nadają się na nasze drogi, gdyż są przeznaczone do jazdy lewostronnej. A nie ukrywam ze szukam jakiś dobrych przy okazji ładnie wyglądających lamp. Dlatego zastanawiam się nad:

czarne: http://moto.allegro.pl/item194670016_reflektor_vw_passat_97ring_socz_kier_hit_.html

srebrne:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=193100499

te spełniają wymogi na Europe bo posiadają homologacje E4.

Proszę o opinię, może ktoś z was posiada własne takie lampiony to poproszę o fotki.

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drogi w Niemczech to już porażka,

 

nie no bez przesady ...chyba ze w DDR tam gdzie jeszcze nie zdazyli zbudowac.

 

z jednej strony lepiej auto kupic w Niemczech, faktycznie moze byc porzadnie serwisowane nie wspominajac juz o zawieszeniu, ale to ma druga strone medalu - kuzynka byla na przegladzie Golfem GTI z 96 roku i zaplacila miedzy innymi ponad 170 euro za jeden reflektor..

 

i co, jakby kupila na allegro taki sam uzywany za 100 zl i pojechala ustawic, to byla taka tragedia i zlom ?? !!

 

Pyro, ja kupilem sobie czarne do passata B4, kolega kupil czarne do B5. nie chce mi sie juz czytac poprzednich stron, ale jak masz srebrne auto to nie mysl nawet o czarnych bo bedzie cyrk !

 

a opinii nie potrzebujesz, te lampy sa idealne i cudowne, to jest FK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten temat

http://www.forum.vw-passat.pl/topics16/lampy-w-passacie-na-fotce-vt9360.htm?postdays=0&postorder=asc&highlight=lampy&start=35

 

Odnośnie tych lamp:

http://moto.allegro.pl/item194670016_reflektor_vw_passat_97ring_socz_kier_hit_.html

i

http://moto.allegro.pl/item194670016_reflektor_vw_passat_97ring_socz_kier_hit_.html

 

To może napisze,to co napisałem

 

Mam to szczęście mieszkać w Krakowie i mam pod nosem dwa sklepy oferujące lampy do pasacika.

Obejżałem 3 modele takich lamp. Modele z osobnym kierunkiem tylko na zdjęciach sprzedawców wyglądają super.Na żywo są poprostu odpustowe i tandetne.(poza tym droższe 850zł)Za dużo w nich jest chromu który jak widać z bliska (na nowych)zaczyna odchodzić.Wykonanie porażka(czrne i srebrne są chromowane).Poza tym Ring w środku jest charmonijkowaty i wygląda okropnie!!!

 

Podsumowując:

Nie zawsze to co jest droższe jest lepsze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Modele z osobnym kierunkiem tylko na zdjęciach sprzedawców wyglądają super.Na żywo są poprostu odpustowe i tandetne.

 

a to ciekawe..ja mam takie jedne na samochodzie, jedne czekaja na zalozenie ..tanszych nawet nie ogladalem, po przeczytaniu wypowiedzi kolegi adam_waw,

 

http://www.forum.vw-passat.pl/topics14/adne-reflektory-do-passata-b4-vt11916,21.htm

 

no ale skoro uwazasz, ze sa one odpustowe i tandetne, to tlumacze to tylko tym, ze gusta sa rozne, pozdrawiam i zycze udanych zakupow i wyborow :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aimar

Zamontowalem wreszcie te lampy u siebie i efekt jest rewelacyjny!!!

Bylem na stacji diagnostycznej i diagnosci potwierdzili ze lampy spelniaja polskie normy i jak najbardziej nadaja sie na nasze drogi!!! swiadcza o tym strzalki na lampach ktore pokazuja wlasciwy kierunek rozbicia swiatla. Auto wyglada po prostu pieknie.

Mam pytanko odnosnie zarowek (sa tam H1) jakie kupic najlepsze? Chodzi mi o to zeby zarowki swiecily wyraznie i mocno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyro

Jednak zdecydowałem się na: http://allegro.pl/item194670016_reflektor_vw_passat_97ring_socz_kier_hit_.html , homologacja jest, a wiec oki. Teraz kwestia podobna jak u kolegi Aimara jakie dobrać do nich żarówki H7. Co by łądnie świeciły i nie zepsuły mi kloszy. Gdyż w poprzednich wstawiając nowe żarówki klosze nie wytrzymały i dziwne mi się zmatowiały. Czy niebieska poświata lamp zależy od żarówek jak tak to poradzcie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez 2 zdań Philips BlueVision :ok:

Ps.Mam nadzieje że nikogo nie uraziłem moim stwierdzeniem o tandetności hromowanych.

Jest to tylko moja opinia,a jak wiadomo,jednym podoba się jedno innym drugie.Co najważniejsze niemirad z KRK, ma te drugie lampki.Poruwnywaliśmy na spocie, oba modele lampświecą SUPER!!!!!!!!!(oba na BlueVision

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

O zarowkach juz bylo na forum i jakos BlueVision nie polecali, szczegolnie w nocy i w deszcz.

Harry co do rajchu to widac ze jestes fanatykiem tego naz..... kraju (avatar podpis)

Jak Ci tu zle to za Odre mozna wyjechac na dowod, nikt na szczescie Cie tu nie trzyma .

Zobaczysz jak Cie tam koledzy fa..... powitaja. BTW to u nas tez drogi remontuja ale jakos tego nie zachwalasz.

A wracajac do zarowek to z H1 (zrobilem rozeznanie, bo lampy mam takie same) to chyba najlesze beda Philips NightGuide. Tak ogolnie to najlepsze sa Power2Night (GT150) ale H1 niestety nie robia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aimar

A wracajac do zarowek to z H1 (zrobilem rozeznanie, bo lampy mam takie same) to chyba najlesze beda Philips NightGuide. Tak ogolnie to najlepsze sa Power2Night (GT150) ale H1 niestety nie robia

@Preziu ile potrzeba takich zarowek do angel eyes? 2 czy 4? Zdecydowalem sie na Philips NightGuide teraz tylko nie wiem ile kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pisza homologacja jest lub nie przeglad przejdzie lub nie

i tak dalej ale proponuje przemyslenie sprawy odpowiedzialności cywilnej i pozwów.

Wiem ze zaraz bedzie ze przesadzam ale zobaczyscie ze to kwestia czasu jak po kolizji sprawca powola rzeczoznawce by ten znalazl cos co moze zmienic tok postepowania np: lampy nie dopuszczone odpowiednim E w PL.

Co wtedy?? ano niewiele tylko sprawy sadowe na zasadzie kto wiecej zainwestuje.

Osobiscie jak juz to orginalne xenony napewno lepszy efekt a i radosci wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

api13, przesadzasz:) - co najwyżej ubezpieczyciel odmówi wypłaty odszkodowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aimar

Te lampy na 100% sa dopuszczone do ruchu w Polsce!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aimar, do kazdej lampy po 2 czyli jak mi sie wydaje razem bedzie ze 4 :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian

Witam,

ja zainstalowałem te lampy pół roku temu. Święcą bardzo dobrze (wsadziłem żarówki +30 %), ale niestety jeden refrektor ciągle jest zaparowany. Kolega zamontował w swoim Pasku reflektory Black i też ma taki sam problem.

 

Dziękuję za poradę jak zamontować podłokietnik. Właśnie od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem jego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety jeden refrektor ciągle jest zaparowany. Kolega zamontował w swoim Pasku reflektory Black i też ma taki sam problem.

Osusz je porzadnie od srodka np suszarka tylko nie za duza temperatura zeby nie spalic i porzadnie zaloz uszczelki os postojowek (ciezkow wchodza)

Odkad tak zrobilem nie mam najmniejszych problemow.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mi zaparowały po myjni to wyszuszyłem "farelką" i wyciągnąłem te białe zatyczki do odpowietrzania i nie mam juz problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh jezdze na takich od 7-8 miesiecy, odrazu wsadzilem w nie xenonowe palniki :) wypas, a i swieca ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem caly watek i szczerze mowiac, to zabraklo mi jednego: te swiatla swieca o niebo lepiej niz zwykle fabryczne, ktore maja z reguly kilka ladnych latek.... i to glownie ich marne swiatlo jest powodem do zmian na cos innego.

Ja juz mam je prawie rok i moge jedynie polecic, z przegladem ani policja nie ma problemu - zjezdzilem pol Europy i nikt nigdy sie nie przyczepil - nawet w Niemczech gdzie mieszkalem przez prawie rok i trase Luebeck-Wroclaw robilem co dwa tygodnie, takze jakby mialo byc z nimi cos nie tak to z pewnoscia Polizei by mnie juz sto razy zatrzymala, bo w aucie na obcych blachach potrafia przyczepic sie do byle czego...

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności