Skocz do zawartości
Gość Pyro

''ANGEL EYES'' a Passat B5 Pilne !!

Rekomendowane odpowiedzi

Tak są na naszą stronę drogi,ale jak widzę passata z takimi lampami a widziałem kilka to mam ubaw na cały dzień z właściciela,bo auta mi żal,na 99procent za kierownicą siedzi bezguście w lakierkach i skarpetkach z lajkry,ma podświetlane podłogi niebieskimi diodami a z głośników leci straciłaś cnote,no i koniecznie radio migające jak choinka z USB ,takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, michalk88 napisał:

Czy tak jak np w tej aukcji:

http://allegro.pl/vw-passat-b5-fl-00-05-lampy-angel-eyes-ringi-chrom-i7133165670.html

są takie lampy legalne i wszystko jest ok i można je zakładać? Bo w aukcji piszą że ma homologację europejską.

Zapewne prawnie nie będzie problemów, ale i tak nie rób tego. Jakość wykonania jest gorsza niż oryginalnych i to wyraźnie, świecić będą na pewno gorzej, szybciej zacznie się to świecenie pogarszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za odpowiedzi.

Mi akurat w pierwszej linii zależy na dobrym oświetleniu.

Mam dwa miesiące nowe zamienniki (h7 soczewka), tyle że nie oryginał, przy regulacji światła już zdążył jeden regulator lampy wylecieć...

Z resztą dlatego zapytałem, bo myślałem że konstrukcyjnie te światła angel eyes lepiej oświecą drogę, bo jak dla mnie h7 + soczewka to jakie by nie były, chyba będzie kiepsko

Edytowane przez michalk88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy ci na dobrym świetle to tylko oryginalne reflektory, zresztą w kwestii wyglądu również..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności