Skocz do zawartości
Marek

MODUŁ KOMFORTU - Diagnostyka VAG

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego u mnie (passek lift, comfortline) trzeba przytrzymac przycisk otwierania/zamykania auta, zeby sie szyby otworzyly/zamknely, nie da sie zrobic tak, aby same sie zamknely do konca bez trzymania? W passku przedliftowym ('99, basic) wystarczy zamknac auto naciskajac przycisk raz i sie same zamykaja do konca, chyba ze nie chcemy aby sie zamykalo, to wowczas wystarczy lekko przytrzymac.

 

Mowiac prosto = chce od razu zamknac szyby nie stojac przy aucie lub odwrotnie (otworzyc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego u mnie (passek lift, comfortline) trzeba przytrzymac przycisk otwierania/zamykania auta, zeby sie szyby otworzyly/zamknely, nie da sie zrobic tak, aby same sie zamknely do konca bez trzymania? W passku przedliftowym ('99, basic) wystarczy zamknac auto naciskajac przycisk raz i sie same zamykaja do konca, chyba ze nie chcemy aby sie zamykalo, to wowczas wystarczy lekko przytrzymac.

 

Mowiac prosto = chce od razu zamknac szyby nie stojac przy aucie lub odwrotnie (otworzyc).

to wydłuż sygnał zamykania otwierania z drzwi kierowcy i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien problemik:

chciałem uruchomić sobie miganie kierunków przy zamykaniu/otwieraniu (w/g opisu z pierwszej strony wątku dla starszych aut), ale praktycznie żadna funkcja nie jest dostępna ("not avilable") w moim module, poza nr. 3 - czyli automatyczne ryglowanie powyżej 15km/h.

i teraz pytanie: czy to wina mojego kabelka (chińska tanizna, z tych niebieskich ;)), czy może mój moduł nie obsługuje takich funkcji (1J0 959 799 H

08 Zentral-SG Komf.0001) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pewien problemik:

chciałem uruchomić sobie miganie kierunków przy zamykaniu/otwieraniu (w/g opisu z pierwszej strony wątku dla starszych aut), ale praktycznie żadna funkcja nie jest dostępna ("not avilable") w moim module, poza nr. 3 - czyli automatyczne ryglowanie powyżej 15km/h.

i teraz pytanie: czy to wina mojego kabelka (chińska tanizna, z tych niebieskich ), czy może mój moduł nie obsługuje takich funkcji (1J0 959 799 H

08 Zentral-SG Komf.0001) ?

Poprostu moduł "1J0 959 799 H" nie ma dostepnych wszystkich tych funkcji;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, to znaczy że mój moduł ma AŻ jedną dostępną funkcję, czyli w/w ryglowanie powyżej 15km/h ?

malinowo po prostu... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy oświetlenie w drzwiach na dole też można sterować (włączać i wyłączać) z modułu komfortu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy oświetlenie w drzwiach na dole też można sterować (włączać i wyłączać) z modułu komfortu?
chodzi ci o wyłączenie tego przez VAG ?? Jeśli o to to jest to nie możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na początku chciałbym pogratulować i podziękować wszystkim udzielającym się fachowcą od Vaga:) Ja u siebie uruchomiłem podnoszenie szyb z pilota włączyłem dzwięki przy otwieraniu i zmieniłęm język na ang. Niestety apetyt rośnie w miarę jedzenia z tąd kilka pytań do znawców tematu:)

 

1. Czy mając ESP i wykorzystując czujnik położenia kiery można z halogenów zrobić doświetlanie pobocza przy skręcaniu??

 

2. czy można jakoś wykonać C/L home?? naprzykład wydłużyć czas świecenia kierunkowskazów po zamknięciu auta.

 

3. czy można zmienić ton ostrzegawczy w liczniku bo mam taki sam jak czujnika cofania i jak cofam a wyskoczy rezerwa to głupieje:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś może udostępnić opis bloków pomiarowych silnika ??

Pozdrswiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy mając ESP i wykorzystując czujnik położenia kiery można z halogenów zrobić doświetlanie pobocza przy skręcaniu??

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=64856&highlight=do%B6wietlenie

 

Opis post #7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czytam te forum i czytam i nie znjaduje odpowiedzi na moje pytanie Dlaczego nie moge programen vdc zrobić domykanie szyb łącze nie normalnie wszystko oki ale w (46 MK) mam wybor tylko od 01 do 11 i nic wiecej czy to wina kabla ?? A moze mam program w jakies ubogiej wersji Mial ktos taki problem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Czytam te forum i czytam i nie znjaduje odpowiedzi na moje pytanie Dlaczego nie moge programen vdc zrobić domykanie szyb łącze nie normalnie wszystko oki ale w (46 MK) mam wybor tylko od 01 do 11 i nic wiecej czy to wina kabla ?? A moze mam program w jakies ubogiej wersji Mial ktos taki problem ??

w tych rocznikach trzeba przez dosowski program lub alarm z tą funkcją załóż ;)

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=100617

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tych rocznikach trzeba przez dosowski program lub alarm z tą funkcją załóż ;)

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=100617

Czytasz ze zrozumieniem?A o jakim programie on pisze?Odnoszę czasem wrażenie,że piszesz te posty,aby pisać bez zastanowienia i sensu.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie.

pytanie mam takie, czy jest mozliwosc ustawienia automatycznego zamykania okien (oczywiscie elektrycznych ;)) po zamknieciu z pilota, z tym ze po aktywowaniu alarmu, czyli po dwoch kliknieciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie.

pytanie mam takie, czy jest mozliwosc ustawienia automatycznego zamykania okien (oczywiscie elektrycznych ;)) po zamknieciu z pilota, z tym ze po aktywowaniu alarmu, czyli po dwoch kliknieciach?

Przecież okna nie zamykają się automatycznie,tylko musisz dłużej przytrzymać przycisk zamykania na pilocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież okna nie zamykają się automatycznie,tylko musisz dłużej przytrzymać przycisk zamykania na pilocie.
zgadzam sie z tym co piszesz, ale ja pytam, czy istnieje opcja tego typu, ze po zamknieciu i aktywowaniu alarmu, okna same podjada do gory, bez trzymania przycisku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z tym co piszesz, ale ja pytam, czy istnieje opcja tego typu, ze po zamknieciu i aktywowaniu alarmu, okna same podjada do gory, bez trzymania przycisku?

Przy fabrycznym alarmie nie ma takiej opcji.:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy fabrycznym alarmie nie ma takiej opcji.
podziekowal, i wszystko jasne.

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość w.suchomski

witam, niestety nie znalazłem odpowidzi na pytane, wiec moze tu mi sie uda

pasat B5 moduł komfortu typowy 1J0 959 799 AH, włacza awaryjne na 20-30sek po otwarciu kazdych drzwi na właczonym zapłonie

ktos się z tym spotkał? co to za funkcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności