Skocz do zawartości
Marek

MODUŁ KOMFORTU - Diagnostyka VAG

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryte menu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy no tam gdzie mozna sprawdzic wszystkie parametry systemu? Pytam sie bo lama w Passatach jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co, ktoś coś jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, ale temat dotyczy chyba b5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej post #1219 odnośnie problemu z kluczykiem w Passacie B5FL. Po długiej batalii w końcu udało się zlokalizować problem. Elektromechanik rozwiązał problem w pół godziny, próbował dodać kluczyki programem jednak nie szło, pytał czy moduł suchy to powiedziałem, że sprawdzałem i wszystko wyglądało dobrze, później okazało się, że radio samochodowe było źle podpięte ( domniemam, że coś z instalacją od subwoofera ) i dlatego kluczyk nie działał. Wiązki, moduł wszystko było w porządku. Tak na przyszłość napisałem dla pokoleń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukalem i nie udalo mi sie znalesc odpowiedzi konkretnej jak zrobic domykanie szyb z pilota w passacie b5 2000rok kombi przed liftem mam program VAG-COM 3112 i kabel na usb (w systemie widoczny niby jako com3) jak to zrobic bo szukam i szukam po calym necie i wszystko na nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam szukalem i nie udalo mi sie znalesc odpowiedzi konkretnej jak zrobic domykanie szyb z pilota w passacie b5 2000rok kombi przed liftem mam program VAG-COM 3112 i kabel na usb (w systemie widoczny niby jako com3) jak to zrobic bo szukam i szukam po calym necie i wszystko na nic

 

Nie szukałeś. Jakbyś szukał to byś znalazł. Nawet w tym temacie.

 

Czeski program szukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeskim programem w przedlifcie się nie zrobi. Jedynie edycja wsadu komfortu. Ale to trzeba mieć kabel na port com.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czeskim programem w przedlifcie się nie zrobi. Jedynie edycja wsadu komfortu. Ale to trzeba mieć kabel na port com.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

a jak zrobic ta edycje podobno da sie vds - pro ale jakos nie daje rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel na com masz? program pod dosem odpalasz? Jaki moduł komfortu (nr)? ile szyb elektrycznych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.Potrzebuje skan mapy kanałów adaptacyjnych modułu komfortu Passata B7 sedan z Easy Open.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - szukam kogoś z Łodzi lub okolicy z Passatem B7 z funkcją Easy Open.

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku Cześć Wszystkim, jestem nowy.

 

To moja pierwsza lekcja z B5 '99. Mam sterownik 1J0 959 799 S z kodem 00257. Po przeczytaniu tego wątku udało mi się zmienić w aucie język z niemieckiego na normalny, ale nie działa mi poprawnie syrenka alarmu. Przy uzbrajaniu migają dwa razy kierunki i słychać dwa dźwięki z syrenki, przy rozbrajaniu nic nie mruga i jest cisza. Co może być tego przyczyną ? Dodam, że odczyt pokazuje, że mam włączoną sygnalizację kierunkami i sygnałem dźwiękowym.

 

Drugie pytanie - czy programem VCDS Lite można włączyć domykanie szyb pilotem ? (z kluczyka działa).

Edytowane przez pietrzmiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, powinno być tak, ze jak się uzbraja to mruga raz i jeden sygnał, przy rozbrajaniu 2x mrugniecie i 2x sygnał.

Co do domykania, to vcds'em tego nie zrobisz na tym module. Musiałbyś mieć komputer i kabel na port com, i z poziomu dos za pomocą programu vdc_pro.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,Panie i Panowie nikt w Łodzi lub okolicy nie ma w swoim Passacie Easy Open?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów. mam malutki problemik a ze nie jestem w Polsce to kolejny problem. Kupiłem sobie sharana 1.9 tdi 115 koni Automat 2006 rok i tak po zakupie nie działał zamek drzwi za kierowca. jest to ANGLIK, pojechałem na szrot kupiłem zamek wymieniłem wszystko działa, ale od samego początku nie reagował na pilot zdalnego otwierania mam scyzoryk i w ogolę nie działa, przekopałem całe forum od manualów z kluczykiem w drzwiach po programowanie na nowo modułu, i nic powiem tak, kluczykiem w drzwiach nie chce załapać cały czas miga dioda nie ma światła ciągłego ze się programuje. mam vag 409 pełnego mogę wejść wszędzie a z modułem nie chce się połączyć obstawiam ze padł teraz moje pytanie gdzie mam go znaleźć, laikiem nie jestem pracuje w warsztacie samochodowym nie trzeba mi tłumaczyć łopatologicznie he he. chciałbym go usprawnić, dodam ze jak zamykam z kluczyka to zamyka wszystko i otwiera wszystko chociaż czasami stoi na ulicy nie dotykany i lubi sobie alarm pokrzyczeć. nie wiem czemu. za pomoc zapraszam na zimnego browarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Pany. :) mam niewielki problem bo w sumie to mi nie przeszkadza ale może da się to rozkminić żeby było jak fabryka nakazała. kupiłem Sharana od razu mowie pracuje i żyje w Anglii wiec i sharan anglik. i mam sprawę typu otwieram drzwi kierowcy to na Fisie pokazuje mi otwarte pasażera i jak otworze pasażera to mi pokazuje kierowcy. co temu zaradzić, proszę o pomoc. pozdrawiam Serdecznie rodaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to "anglik", to chyba dobrze nie? :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności