Skocz do zawartości
fazi

Domykanie szyb z pilota (Moduł Komfortu)

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kolorystyki, bodajze jest to brazowo/zolty lub brazowy. Oba odpowiadaja za zamykanie lub otwieranie centralnego zamka, jednak przy podlaczeniu z alarmem, powinno byc tak: przewod od otwierania z otwieraniem w alarmie, natomiast zamykanie w samochodzie z fioletowym przewodem w alarmie (od zamykania centrala i sterowania domykana szyb) - tyle ze w trybie serwisowym musialem ustawic czas 1/30s tzn 1s na zamkniecie centrala i 30s na domkniecie szyb.

CHyba wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy jedno ... 3B ma domykanie Z PILOTA? czy tylko z kluczyka? Bo już sie pogubiłem.. jezeli ktoś ma ( fałwej) niech napisze w jaki sposob to robi! Bo z tego co wiem to 3B nie ma takiej opcji istnieje taka opcja dokładajac alarm nie fabryczny i wtedy przy zamknieciu szyby automatycznie sie domykaja... w 3BG jest opcja taka fabrycznie ale szyby domykaja sie po przytrzymaniu przycisku zamykania na pilocie!.. Prosze o sprostowanie w tej sprawie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sq1gqp

Ja mam alarm dokładany (chyba matador). A fabrycznie chyba nima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ddisel

a jak wlączyć domykanie szyb w 3BG w wrsji high :609: u mnie działa tylko z kluczyka w drzwiach domykanie i otwieranie, czy tylko przez vag-a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ISTOTNIE MrWho MIAŁ RACJĘ , NIE MA FABRYCZNIE DOMYKANIA OKIEN.

POPYTAŁEM , POCZYTAŁEM I STWIERDZAM , ZE TA OPCJA POCHODZI Z MOJEGO DRUGIEGO ALARMU. TO TYLE TYTUŁEM WYJAŚNIEŃ NA TEMAT DOMYKANIA OKIEN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulooo

Ja mam B3 (98/99) wersja amerykańska i zamykają mi się zarówno szyby jak i szyberdach po zamknięciu pilotem (nie muszę dłużej przytrzymywać przycisku). Niestety nie wiem czy to fabryczne czy dorabiane - jak kupiłem to tak już było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, domykanie szyb jest kwestia alarmu, standard paska tego nie obejmuje :), w alarmie jest tez opcja otwierania szyb ktora tez bez problemu dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powroce do kwestii domykania szyb w B5, otoz tyle co sie dowiedzilem opcja domykania szyb jest standardem, tzn kwestia jest tylko czas podania imulsu na sygnal zamkniecia drzwi. Chodzi o to ze jesli poda sie sygnal na ten przewod ponad 2sec to szyby automatycznie sie domkna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dszyszko heh no to chyba wszyscy wiedza że jezeli pasek ma 4x el szyby to domykanie ma standard.. ale domykanie Z PILOTA NIE :) a przecież o to tutaj chodzi... Po to własnie amerykanie wymyślili coś takiego jak Alientech... dziki temu jest możliwość domkniecia i opuszczenia wszystkich szyb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no OK, tak tylko pomyslalem ze jesli mozna domknac szyby przez wydluzenie impulsu to mozna jakos zaprogreamowac pilota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz183

Wydaje mi się, ze wszystko jest do zrobienia. Jeśli moduł komfortu nie posiada takiej funkcji to można przy odrobinie chęci wykonać taki układ domykania szyb. Jeśli przy zamykaniu kluczykiem można domykać szyby to przez pilota też jakoś się da. W końcu pilot podaje sygnał do centralki zamka, który (w zamykaniu kluczykiem) domyka szyby. Poprawcie mnie jeśli się myle ale chyba wystarczy delikatna ingrencja w układ żeby takie coś zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sq1gqp

A mam takie pytanko - czy kombinował może ktoś z domykaniem szyb ale bezpiśrednio z modułu pod kanapą?? Tam napewno dochodzi kabelek z sterownika centrala p.t. domykanie szyb. Zwierając go do + lub masy zamyka się szyby. Mam alarm który ma dodatkowe wyjście do domykania szyb i podłączyłem je pod zmykanie centrala jednak zamykając szyby zamykam też zamki a chciałbym mieć możliwość zamknięcia szyb i nic więcej.

 

A tak przy okazji to może przerabiął ktoś szyber pod kątem auto-domykania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawełv6

panowie mam oprucz paska vectre z 96 po delikatnej zworce szyby domykają się z pilota bez problemu to trzeba poszukać i na pewno jest pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem sobie domykanie i otwieranie z orginalnego pilota odpowiednio kodujac modul komfortu w paski z 98roku. Opis jak zrobic jest na forum w dziale Diagnostyka VAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Paska 3B '97 Basis + dokładany sterownik centralnego na pilota. Działa domykanie szyb z kluczyka ale z pilota (nieoryginalnego) już nie. Da się zrobić domykanie z pilota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolega api13 zrobił kawał dobrej roboty dawno już czegoś takiego szukałem. :]

Jestem ciekaw czy ktoś jeszcze dokodował sobie moduł komforu aby działało domykanie szyb z pilota ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość diger

ja zrobiłem i działa :) moduł 1J0 959 799 AH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś z Małopolskiego kto posiada vaga i potrafi to doprogramować?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jack68

@diger też posiadam Controller: 1J0 959 799 AH możesz opisać jak to zrobiłeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności