Skocz do zawartości
fazi

Domykanie szyb z pilota (Moduł Komfortu)

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie sobie zrobilem te szyby z pilota za pomoca tego programu motordiag - super prosta sprawa nawet dla laików!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Własnie sobie zrobilem te szyby z pilota za pomoca tego programu motordiag - super prosta sprawa nawet dla laików!
dokładnie, ja szukam teraz kabelka na com by zrobić paska tym dosowym programikiem jak uda mi się od kogoś pożyczyć to postaram się filmik wstawić bo to chyba bardziej pomocne od fotek dla początkujących tę zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pocztę w http://mail.google.com klucz przychodzi błyskawicznie - zaraz po rejestracji :)

 

Obsługa prosta, program robi wszystko za nas po kliknięciu opcji aktywacji okien.

 

Probowałem na interfejsie OBD2 VAG KKL, no i śmiga elegancko! :hyhy

Edytowane przez nitemarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram się w zachodnio pomorskie od soboty jestem 3 km od Kołobrzegu (Grzybowo) zabieram kabelek więc jak ktoś chce mogę pomóc tym czeskim programikiem czyli auto od roku modelowego 2001 czyt Passat po lifcie. kontakt tylko tel 661-621-777 zabawię tam 10 dni. Brak netu zatem tylko tel Pozdrawiam i tym co przed urlopem życzę pogody :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Ostatnio zrobiłem domykanie i otwieranie szybek z pilota w Passacie B5 przed FL z 2000 r. (1.9 TDI 115 KM ; ATJ ; moduł komfortu z literką "S" na końcu) za pomocą programiku VDC i kabla na RS232 (COM). W razie czego służę pomocą techniczną. Mogę również komuś aktywować tą funkcję - posiadam laptopa z portem COM, mam bootowalną płyte CD z DOS-em, mam programik VDC i mogę skombinować kabelek. W razie pytań: [email protected] lub gg 2772056

Pozdrawiam

AndiK

Edytowane przez AndiK
zmiana tekstu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy programem loader lub jakimś innym można zrobić żeby po wyciągnięciu kluczyka można było zamknąć lub otworzyć szyby(mam tylko dwie przednie elektryczne).Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie czy programem loader lub jakimś innym można zrobić żeby po wyciągnięciu kluczyka można było zamknąć lub otworzyć szyby(mam tylko dwie przednie elektryczne).Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

W tym roczniku Motordiag komfort manager załatwi sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie dzięki w najbliższym czasie pobawie sie i spróbuje to zrobic:) Mam jeszcze jedną prośbę czy mógłbyś mi doradzić jaki kabelek kupić do głębszej diagnostyki bo ten co mam to taki podstawowy tylko silnik i poduchy, a dopiero co zaczynam przygodę z programami i w ogóle nie chciałbym kupić kabla który będzie mało użyteczny.Z góry dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie dzięki w najbliższym czasie pobawie sie i spróbuje to zrobic:) Mam jeszcze jedną prośbę czy mógłbyś mi doradzić jaki kabelek kupić do głębszej diagnostyki bo ten co mam to taki podstawowy tylko silnik i poduchy, a dopiero co zaczynam przygodę z programami i w ogóle nie chciałbym kupić kabla który będzie mało użyteczny.Z góry dzięki:)

Nie wiem jaki masz,może to nie kwestia kabla a oprogramowania.Tu poczytaj http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=3825

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledze chyba chodzi o wyciągnięcie kluczyka że stacyjki i klawiszami w drzwiach się bawić z szybami np. dzieci w samochodzie zatem kluczyk w kieszeni. W tym przypadku motordiag nie pomoże. Otwarcie drzwi wyłącza działanie szyb bez kluczyka w stacyjce. Tu już raczej zabawa z elektryką a nie z programem, nie jestem pewien zatem proszę o komentarz mojej wypowiedzi. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów ja tez zrobilem sobie domykanie szyb za pomoca motordiag :D w passacie 2003 rok 1C0 959 799 B jestem z malopolsiego w polsce bede w pazdzierniku zapraszam jest ktos potrzebuje pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał aktywować domykanie/otwieranie szyb z pilota to zapraszam do Gliwic. [MKM jak i VDSpro]

Kontakt na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy, czy ktoś z okolic Częstochowy lub Opola mógłby mi aktywować domykanie szybek z pilota (mój modół komfortu to: 1C0 959 799 A - passat variant 2003r.)?:dolamam Jestem laikiem w tych sparawch, nawet nie wiem jakiego kabelka użyć do programu czeskiego motordiag. Także jeśli ktoś może mi to uruchomić niech da znać.

 

 

Koledzy czy naprawdę nikt z podanych rejonów nie może mi aktywować tych szybek??:dupablada:lol2

Edytowane przez grabson7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś z Krakowa , kto pomógł by mi zrobić automatyczne domykanie szyb ?

Właśnie założyłem sobie sterownik do centralnego i stanąłem w miejscu. Nie wiem co mam zrobić. Domykanie szyb z kluczyka mi działa wiec chyba jest to dobry znak i nie trzeba dokupować żadnych dodatkowych modułów ?

 

PASSAT B5 AJM 115 KM KOMBI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przesledzilem cale forum, google itp. i nie moglem znalesc.

Posiadam Passata B5 z 2004r na forum wyczytalem ze vagiem nie da rady wgrac zamykania i otwierania szyb z pilota, natomiast mozna to zrobic programem Motordiag z czeskiej strony. Sciagnalem ten program, wgralem wszystko dziala. Moje pytanie jest takie czy przez ten program nie rozwale modulu, czy jest takie cos bezpieczne no i czy naprawde nie mozna wgrac tego vagiem?

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg. pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dziekuje mam jeszcze jedno pytanie.

Moj znajomy ma Audi A4 B6 i za pomoca vaga dodaje jakies sumy np. Mial 04000 dopisal do tego 32 czyli 04032 zapisal i ma zamykanie drzwi po 15 km/h. Natomiast ja jak dopisuje u siebie w Passacie to mi to nie wychodzi. U mnie jest wiecej kombinowania czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciskam save wychodze i znowu wraca mi do ustawien fabrycznych. Nie moge cos zmienic tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naciskam save wychodze i znowu wraca mi do ustawien fabrycznych. Nie moge cos zmienic tego

 

Program masz full czy shareware?

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności