Skocz do zawartości
pw

Instrukacja do nawigacji Audi RNS-E

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma taką w formie elektronicznej?

Związek tego z passatem jest taki, że zastanawiam się nad wstawieniem takiej nawigacji do passata 1998 rok.

Jeśli ktoś ma, lub wie skąd można ściągnąć, to proszę o wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a zdradził by mi ktoś gdzie mogę znaleźć płytkę do tej navi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro. a jak pogrzebiesz w sieci to i jakiś download znajdziesz. problem jest tylko z nagraniem bo potrzeba do tego specjalnie zmodyfikowanej nagrywarki (lub nie zmodyfikowanej ale z odpowiednią opcją)

wiem bo miałem taka w mojej A6 i walczyłem z tym chyba z pół roku...

 

acha... nie sądzę żeby navi współpracowała z fisem ale można parę rzeczy podłączyc nawet bez specjalnego adaptora ale trzeba będzie wyłączać ręcznie radio za każdym razem (może to być męczące zwłaszcza że włącznika używa się także do mutowania dźwięku). dodatkowo jeśli się nwai ustawi jako wersja dla A6 to sygnał prędkości i wstecznego można podać analogowo. diagnostykę można podpiąć do k-Line zamiast do CAN i nawigację będzie widać w podzespołach.

 

a z ciekawostek dodam że jest możliwość zmiany loga startowego na LAMBORGINI, S3, S4, RS4, R8 i TT. nawi ma także wjscie AUX IN które jest aktywne dopiero od wersji softu 0550. można we własnym zakresie aktywować TV FREE lub obsługę głosową (ale wymagane jest podłączenie fabrycznego zestawu głośnomówiącego)

Edytowane przez m3iaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności