Skocz do zawartości
Gość MaciaQ

Potrzebny schemat instalacji centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę prosić o schemat?? Mam zamiar podłączyć podświetlenie drzwi i podłogi w momencie ich otwarcia bądź równolegle ze świeceniem się lampki w przy lusterku (tak bedzie chyba najprościej).

mój mail [email protected]

Edytowane przez maciek---1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_1992_

czy moge prosić o schemat maluch0142o2.pl z góry dziękuje ;]

 

---------- Post added at 18:47 ---------- Previous post was at 18:46 ----------

 

czy moge prosić o schemat [email protected] z góry dziękuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szybkie pytanie, Passat B5 FL 2002 Variant wersja Highline, sterowanie centralnym zamkiem jest plusem (+) czy minusem (-). Osobiście wydaje mi się że minusem (-), ale widziałem gdzieś, że pisali że to plus (+).

Jak tojest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ja również mógłbym prosić o schemat centralnego zamka B5 (3B) 98r. [email protected] z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mógłbym prosić o schemat centralnego zamka passata b5 rocznik 1997r. wersja Highline.

[email protected]. dzięki z góry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sie naszukałem schematu sterowania szybami a w kilku postach na forum ludzie przekazują sobie schematy emailem - nie wiem czy to kogoś jara że wysyła emaile????

 

Proszę tutaj link do schematów -

 

http://vwts.ru/electro/wd_p_98.pdf

 

I prosze podajcie sobie linki do schematów a nie żeby kilka stron forum wyglądało tak - " Ja prosze na maila, ja też, ja też, a dla mnie, a dlamnie, proszę , dziękuje, doszło, wysyłam, nie doszło, o doszło ............

 

Otwiera mi się sama szyba pasażera, walcze z tym już kilka miesięcy i nie mogę dojść gdzie się zwiera kabelek

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja też chciałem poprosić o wysłanie mi przez jakiegoś dobroczyńce schematy centralnego do passat 1998r kombi bez pilotów.

 

Link z postu (wyżej) pomimo starań kolegi cypoo rozwiązującego problem wysyłania mailowego nie działa.

 

Mój mail [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z alarmem zakupionym do mojego paska . Nie mogę dojść jak go podłączyć . Dostałem dwa schematy podłączenia . Kierowałem się przy montażu tym który wklejam poniżej .

 

630bd0b74347c0f1m.jpg

 

Idąc od góry zdjęcia :

Biały -> kierunkowskazy. Kostka brązowa. Przewody od kierunków zielono czarny, i biało czarny.

Czerwony -> +12V . Plus pod skrzynką z przekaźnikami . Podpiąłem do oznaczenia 30 .

Brązowy -> Plusowy przewód w syrenie alarmu.

Czarny -> Masa na lewym słupku pod klamką otwierania maski .

Żółty -> 12V po przekręceniu stacyjki . Czarny z niebieskim paskiem . Kostka pomarańczowa w dolnym rzędzie .

Pomarańczowy -> Przekaźnik blokady . ????

 

Zielony -> drzwi minus . ????

Fiolet -> drzwi plus . ????

Czarny/czerwony -> Swiatła stop . ???

Szary -> drugi kanał . Raczej nie będę podłączał .

Niebieski -> minus klapy . Brązowo czarny . Po otwarciu klapy pojawia się na nim masa .

Szary/czarny -> Trzeci kanał . Raczej nie będę podłączał .

 

Zostaje kwestia centralnego zamka :

Czarny oraz biały przewód podłączyłem do masy na słupku pod klamką otwierania maski .

Różowy i pomarańczowy -> w instrukcji jest dopiska aby nie podłączać . Zamek jest sterowany minusem .

 

Teraz sterowanie centralnym zamkiem ;

Zielony -> do czerwono zielony na panelu drzwi pod boczkiem tapicerki .

Niebieski -> do czerwono niebieski na panelu drzwi pod boczkiem tapicerki .

 

Nie podłączyłem przekaźnika który był w komplecie . Nie mam pojęcia jak to zrobić . Nie wiem gdzie podpiąć plus z drzwi i minus ( może lampka podświetlenia ) . No i na koniec światło stop .

Proszę o jakieś rady . Najbardziej mi zależy na tym przekaźniku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jak można to podłączę się do prośby o schemat podłączenia centralki do vw passat b5 1,9tdi / centralkę zakupiłem: UNIWERSALNY STEROWNIK ZAMKA CENTRALNEGO Z PILOTAMI ZMIENNOKODOWYMI - CARPROTECT BX 70 S -/

linku nie wstawiam bo nie wiem czy mogę jestsem nowym użytkownikiem.

 

[email protected]

 

największy problem mam z tylnymi drzwiami od strony kierowcy nie zamykają się od razu z pilota trzeba pare razy zamknąć otworzyć i w końcu załapie? za schemat i odpowiedź z góry bardzo dziękuję. nie ukrywam, że sprawa pilna dzrzwi już rozkręcone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki jest tu ktos co powie mi o module komfortu

 

---------- Dodano o 19:48 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:39 ----------

 

sorki ze tak pisze ale bardzo mi zalezy na tym schemacie komfortu ma dwie kostki biała i czarna nie dziala mi otwieranie wlewu i dzwi pasazera aha i czy jak kupie nową centralke ze sklepu elektronicznego to moge ja zastapic oryginalna? bo i tak nie mam kluczyka z imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passa
Poszło :dobrze

 

Bardzo proszę o wysłanie tych schematów centralnego zamka do passata B5 2000r.

[email protected]

 

Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o wysłanie tych schematów centralnego zamka do passata B5 2000r.

Wysłałem ci schemat całego komfortu do Passata od maja 1999 roku, masz tam też schematy centralnego zamka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEMO8

Witam serdecznie jak wiekszesc przedmowcow podepne sie pod temat i rowniez prosze o podeslanie mi schematu montazu sterownika centralnego zamka do paska z 97r. troche juz trace na niego cierpliwosc wiec prosze o pomoc : [email protected] pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie jak wiekszesc przedmowcow podepne sie pod temat i rowniez prosze o podeslanie mi schematu montazu sterownika centralnego zamka do paska z 97r. troche juz trace na niego cierpliwosc wiec prosze o pomoc : [email protected] pozdrawiam

opisz problem, postaram się pomóc. jaki sterownik montujesz i z czym masz problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

które dwa kabelki są do sterowania centralnym zamkiem w tylnych drzwiach? otwieranie i zamykanie, jakie kolory. w nowym zamku tak jak i w starym nie działa zamykanie centralnym, otwiera normalnie z pilota.

Zdjęcie-0253.jpg

to są przewody idące do zamka:

-czarny/siwy

-czarny/niebieski

-brązowy/czarny

-brązowy/niebieski

-brązowy

-brązowy/zielony

 

sprawdziłbym na krótko z innych drzwi impulsem tylko nie wiem w który kolor się wpiąć

Zdjęcie-0254.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość snoopy61

Witam. Proszę o schemat centralnego zamka do Passata b3 numer z pompki do 357862257. Z góry dzięki. [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności