Skocz do zawartości
doktort

Ukradli mi Passata z Bearlockiem na skrzyni.....

Rekomendowane odpowiedzi

Doktort, szczere wyrazy współczucia, przeszedłem to 3 miesiące temu, to jest szok. Mam już nowego passka, niestety tym razem kombi, ale ogólnie lepiej. Wszystkie sprawy załatwiłem w 2,5 tygodnia (dzięki żonce). ZbigNieff ma racje, najgorsze w tym wszystkim, jeśli masz oczywiście AC, jest szukanie nowego auta, to jest tragedia. Niby dużo aut, a jednak nic. Choć to też zależy od podejścia, ja jednak jestem troche wybredny... Tak czy inaczej rozumiem bardzo dobrze Twoje położenie i życzę powodzenia.

Co do wypowiadających się o zabezpieczeniach wszelakiego rodzaju, to oczywiście są jak najbardziej potrzebne i to te niekoniecznie drogie, ale sprytne i nietypowe. Niemniej nic nie zastąpi dobrego ubezpieczenia!!! Naprawdę warto odżałować. Przez 2,3 lata może nic się nie zdarzyć, ale nie łudźcie się, mając Passata trzeba mieć AC(najlepiej full). Jak mi znowu ukradą, to zapowiadam, że wylecze się z passata. To jest chore, żeby ciągle chodzić i drapać się w głowę czy auto stai w dobrym miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BearLock jest drogi i nie wart swojej ceny. Złodzieje właśnie to zabezpieczenie rozpracowali już dawno, bo jest ono popularne.

 

Najlepsze są zabezpieczenia niestandardowe - np. sensorowa blokada zapłonu za 25 PLN z ukrytym czujnikiem i przeniesienie złącza diagnostycznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paski strasznie kradna a jesli mowisz o blokadzie skrzyni to maja preparat w sprayu i twoj mulilock sie kruszy jak lod wiec tylko domowe zabezpieczenia moga im sprawic trudnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej miec szemrane znajomosci...znajomemu rodziców buchnęli Merca E-klase spod domu, znajomy wykonal pare telefonów i nie dosc ze jezdzila jakas plotka tym mercem po Posen tak długo az go pały zatrzymały to jeszcze mu wyprawki po kamyczkach na masce zrobili :rotfl: to było juz pare lat temu, ale przypadek ciekawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daizor

u mnie na wsiole wójtowi passata buchneli z garażu a mieszkal w mieszkaniu na osiedlu to wszystko spoko:) potem kupił drugiego ale skarżył się na tego nowego to nieminely 3 tyg i buchneli mi tym razem z pod okna :D

i tutaj pojawiły się spekulacje ale cóż przecież "tak bywa" teraz jeździ laguną (ale coś dlugo :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki przypadek, mój kolega wylądował w białołęce i tam poznał pewnego złodzieja i ten opowiedział mu ze kiedyś kradł 2 miesięczna alfe i miała kupę zabezpieczeń wiec wzieli ją na hol i holowani przez pół Warszawy i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęsciej giną te z AC.Nie widzę sensu montować dodatkowych zabezpieczeń płacąc pełne ubezpieczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Peterr79, nie pisz takich bzdur, bo się czytać nie chce... jak ktoś Ci coś takiego opowiada, to odfiltruj, a później ewentualnie przekazuj dalej treści wiarygodne...

 

Marecek

Nie musisz w to wierzyć, ale taka sytuacja miała miejsce. Nie chcesz czytać, nie czytaj.

To nie są bzdury tylko fakty. Źle napisałem. 100% wiarygodności, bo rozmawiałem z ojcem gościa.

Tak BTW ten "znajomy" to brat mojej żony :)

Trzy tygodnie później odjechali jego Passatem spod bloku w Bydgoszczy. O. Ale miał AC.

A "patentu" nie miał. Dlatego naprawdę warto mieć to "coś" właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mi wczoraj w nocy z pod bloku zakosili passka ale lipa gsp-46jw chyba juz po nim .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś zabezpieczenia musieli pokonać?

Czy tylko fabryczne były?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat do zgłaszania kradzież aut :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jest do dupy jak ukada, duzo kasy poszlo.czy ktos ma zabezpieczenie zeder jakies opinie bym prosil niezle sie promuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulka w głowe dla każdego złodzieja - jak by istniało takie prawo myślisz że ktoś połasił by się na twoje auto?

Wszystkiemu winien jest system mi pociągneli auto historia długa i nie przyjemna.

Delikwenci siedzą w pierdlu i co z tego ze zgarneli ich po około 45 dniah od zajscia auta nie ma kaski też (nie było AC) sprawa ciągnie się od bodajrze 5-6 lat i jeszcze długo potrwa bo mendy śmieją się sędziemu w twarz niemal że plują. Takie jest prawo.

 

Kwestia zabezpieczeń to taka że im społeczeństwo bardziej patologiczne tym wiecej kasy wyrzucamy na bezpieczeństwo swoje i mienia. Nie jeden z nas wolałby tego tysiaka czy cztery zainwestować w coś innego niż AC - ale jest tak, że jeden z drugim juz czekaja pod drzwiami i majstruja przy zamkach.

 

PS. Ostatnio była sprawa kolesia wywiezionego do lasu który sam rozprawił sie po drodze ze swoimi oprawcami. Komentarz prokuratury: Zastanawiamy się nad odstapieniem od postawienia zarzutów przeciwko poszkodowanemu bo jednak działał w obronie własnej.

 

Morał taki daj sie okraść, zabić i podziękuj inaczej będziesz ciągany po sądach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame]

[/ame]

 

Panie i Panowie.. tyle trwa kradzież naszego paździocha.. i to jak widać przez nie wytrawnego złodzieja... (chyba amatora)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestey brak ac i ponad 30 tys w plecy zakup + to co wsadzilem dzwonilem po wszedzie gdzie sie dalo i niestety ktos go zabral z poza trójmiasta ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestey brak ac i ponad 30 tys w plecy zakup + to co wsadzilem dzwonilem po wszedzie gdzie sie dalo i niestety ktos go zabral z poza trójmiasta ........

wspolczuje Ci Kolego:glaszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności