Skocz do zawartości
Gość tod

Solar dach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tod

Użytkowników proszę o informację czy są zadowoleni z działania tej dodatkowej wentylacji postojowej.Osobiście uważam ,że to nie działa lub jest u mnie niesprawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KayPee

Jesli mam mowic o dachu to nie za wiele pogadam bo tej opci u siebie nie mam. :[

 

Mam za to ogrzewanie postojowe i tam tez mozna ustawic, zamiast ogrzewania wnetrza, funkcje wentylacji. Podejrzewam ze dziala to podobnie jak u Ciebie... tzn nie dziala :] Bo tak naprawde nie dzieje sie nic innego jak dmuchanie nieschlodzonego powietrza przez otwory wentylacyjne. Zima ta funkcja jest zupelnie zbedna i mam wrazenie ze latem tez bo co mi z tego ze powietrze w samochodzie jest wentylowane skoro i tak nie jest chlodniej ani o jeden stopien :( Moze u mnie jako-takim ratunkiem jest postawienie auta w cieniu i tam wlaczenie wentylacji... ale chyba z dachem slonecznym ten pomysl nie wypali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Ja mam wprawdzie w B5 3BG solar dach, ale chłodzi i ogrzewa auto sprawnie i spełnia swoją funkcję. Bardzo praktyczna sprawa zarówno w zimowe mrozy jak i letnie upały.

 

PozdraVWiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetna sprawa,szczególnie w upały nie wsiada się do sauny!!!samochód jest delikatnie wentylowany,nie mylić z włączoną klimą,zimą też chyba coś działa ponieważ pasek mojego ojca stoi zamrożony a mój suchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak można sprawdzić czy solar dziala i jak się to objawia teraz zimą ????

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko jak można sprawdzić czy solar dziala i jak się to objawia teraz zimą ????

Pozdrawiam

latem,jeśli zgasisz auto na włączonej klimie to dmuchawa po pewnym czasie sama się włączy i będzie delikatnie wentylować wnętrze,zimą nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
latem,jeśli zgasisz auto na włączonej klimie

mój błąd,klima nie musi być włączona,od kilku dni mamy piękną pogodę i solar działa aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też zauważyłem czy klima jest włączona czy nie to przy zamkniętym dachu włącza się wentylator na bardzo małych obrotach. Jeszcze tylko nie jestem pewny czy zależy to od temperatury na zewnątrz czy w samochodzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam solar dach, naprawdę dobra sprawa, zastanawiam się czy w jakiś sposób można go wyłączyć żeby nie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zwykły dach szklany,

czy można zamienić go na solar dach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamien sie z uzytkownikiem TORENDES :)

 

P.S. Bez urazy of kors

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale samym dachem :637:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dzięki za propozycję, widzę że nikt nie wie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego chcesz go wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się tylko zastanawiałem czy jest taka możliwość, mam paska od 2 tygodni a do tego tydzień stał w warsztacie więc nie znam go jeszcze tak dobrze, ale powoli powoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torendes... Twoj pasek to ten z opisu? Bo w B5 raczej nie nacieszysz sie solar dachem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wadolek... Dlaczego tak myślisz, mam paska b5 fl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz googlujac dowiedzialem sie ze w W8 byla mozliwosc zamowienia sobie w opcji Solar-dach'u, ale czy duzo zamowien na to mieli - trudno powiedziec.. Przy "normalnych cywilnych" passatkach B5 FL nie wiem czy w ogole byla mozliwosc "domowienia" takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz googlujac dowiedzialem sie ze w W8 byla mozliwosc zamowienia sobie w opcji Solar-dach'u, ale czy duzo zamowien na to mieli - trudno powiedziec.. Przy "normalnych cywilnych" passatkach B5 FL nie wiem czy w ogole byla mozliwosc "domowienia" takiej opcji.

 

Była taka możliwość nie tylko w W8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda, mam b5 fl i solar dach mam w oryginale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności