Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć grupowicze,
Poszukują przyczyny usterki związanej z zestawem głośnomówiący, a mianowicie podczas rozmowy ja słyszę dokładnie osobę z drugiej strony, ale mój rozmówca mnie nie słyszy. 
Odłączałem już radio, dobiłem reset, zmieniałem mikrofon, ale nic nie pomaga.
Czy ktoś miał podobny problem?

Będę wdzięczny za pomoc.

Poniżej zdjęcia z nalepki na radiu:

da16694e-f2ce-463b-b466-296a9806c29d.thumb.jpg.be03261fa6dcc309516ec93951c41339.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Posiadam passat b6 2009 rok 2.0 tdi CR

Ale do rzeczy 

Podłączyłem telefon do auta proces przebiegł bez zarzutów. Po podłączeniu całe sterowanie z poziomu auta działa i jest ok. Natomiast jeśli chodzi o dzialanie telefonu to kaplica  nie mogę odbierać maili. Generalnie nie działa internet. I tu stwarza się problem jeśli chodzi o nawigację czy płacenie za przejazdy autostrad. Czy jest jakaś konfiguracja aby to zmienić.

Telefon to samsung a51

Proszę o pomoc w tej sprawie albo o nakierwonie na rozwiązanie problemu

Edytowane przez rutek21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jaki obecnie jest najtańszy sposób na dołączenie bluetooth do golfa 6 z 2010r? Mam wersje highline, przyciski po obu stronach kierownicy, białe napisy na wyświetlaczu, radio RNS310, brak modułu bluetooth pod fotelem pasażera, wiązki chyba też nie ma. Modeli modułów jest tyle, że aż głowa boli. Zależy mi na rozmowach i transmisji muzyki poprzez BT, jeśli możliwe to również sterowanie tą muzyką. Podpowie ktoś jak najtańszym kosztem można ogarnąć BT w tym przypadku? Myślałem nad wymiana radia na RNS 315 z wbudowanym BT, ale może jest lepsze/tańsze rozwiązanie. Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez saint942

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie. Ostatnio wszedłem w posiadanie modułu 5K0035730E, moduł wcześniej siedział w Golfie. Moduł jest super bo ma pełną obsługę z radia, książka, wybieranie, AUX, wszystko co trzeba.  U mnie niby działa, ale..... Po jego podłączeniu na wyświetlaczu (biały  3C8 920 870 E)  mam cały czas tylko zakładkę PHONE, z kierownicy zmienić nic nie mogę. Jak odłączę go odłączę lub podłączę stary BT(low bez wyświetlania na radiu i MFA) mogę zmieniać zakładki MFA na Audio i Navi. Po przewaleniu informacji w internecie doszedłem do wniosku że problemem może być kierownica (8 przycisków 3C0 953 549 E) i teraz nie wiem czy szukać innego modułu kiery czy lepiej zmienić moduł BT na 3C8. A może problem da się rozwiązać kodowaniem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności