Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.05.2020 o 21:32, LORO98 napisał:

5N0-035-730-C lub 5N0-035-730-D  I będzie śmigać, tylko wtedy musisz zmostkować kable na module żeby CI grała prawa i lewa strona przez BT bo bez tego gra tylko Lewa, u góry jest napisane, że trzeba dodatkowe kable prowadzić, NIE TRZEBA, wystarczy zmostkować ;)

 

Które kable trzeba zmostkować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście pewni z tym mostkowaniem?

Mam 5N0-035-730-C i za cholerę przez  BT się nie dało połączyć . A telefonów testowałem kilkanaście.Chyba że ma to związek z zegarami- białe lub czerwone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest możliwe przełączanie muzyki z poziomu radia a nie przez telefon ??

Mam moduł 3C8-035-730-C. 

Edytowane przez Czepa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy orientujecie się czy ten adapter 3C0051435TA lub 3C0051435TB (nie wiem jaka jest różnica) współpracuje z aktualnymi smartfonami na Androidzie? Przy założeniu że mam w Passacie fabryczny zestaw głośnomówiący  (radio MFD), który działa na starej noki i jakbym zamienił przejściówkę do nokii na ten adapter? Chodzi o taki np: https://allegro.pl/oferta/oryginalny-adapter-vw-bluetooth-3c0051435tb-bdb-9745209389?reco_id=09ba3772-0a12-11eb-8e36-246e9683fac0&sid=1cd3d0f84797ee9dbaaf52fac42b60e8c157c38c529f4e34b5162f65fddea227

Pozdrawiam

Domel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdy podłączam telefon przez bluetooth to dostępna jest tylko muzyka.

Chciałbym mieć dostęp do kontaktów. Ogólnie rozmawiać przez zestaw głośnomówiący ale niestety nie da się

Nie mam pojęcia o co chodzi. Moduł bluetooth restartowałem i nic.

Zdjęcia w załączniku.

Proszę o pomoc!

20201219_162151.jpg

20201219_162626.jpg

20201219_162628.jpg

20201219_162719.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Wymieniłem jakiś czas temu telefon (iPhone) i poszukuję osoby z okolic Zabrza, która byłaby uprzejma podłączyć mój moduł u siebie i sparować mi go z telefonem.
Posiadam Passata z modułem 3C8 035 730 B i czerwonym FISem w związku z tym u siebie nie jestem w stanie tego zrobić. Chyba że technika poszła do przodu i jest już na to rozwiązanie :)
Ewentualnie czy znacie jakieś inne rozwiązania typu moduł carplay wpinany w instalację samochodu ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Mam Passata b6 2009 r polift białe zegary multi kierownica z radiem rns510, dotychczas parowanie z telefonem przez bluetooth działało ( dzwonienie, YT, książka) akumulator się rozładował podczas sprzątania, Odpaliłem auto z kabli i bluetooth nie działa, telefon widzi moduł łączy się ale nie działa. 

Jaka przyczyna? Czyżby rozładowanie coś popsuło? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,  

Jaki moduł pod radio RNS 315 (3C0 035 279) będzie czytał nazwy utworów oraz możliwe będzie przełączanie utworów z kierownicy, obecny moduł 7P6 035 730 D jak i kupony na podmianę E   nie daje takiej możliwości?  

Nadmieniam, iż Pastuchu siedzi instalacja Premium gdzie auto było kupione z padniętym modułem 5N0 035 730D

gdzieś na innym forum  czytałem, że ten moduł  7P6 035 730 E czytał nazwy utworów 

pomoc mile widziana ?

dodam, że obecny zestaw działa poprawnie z telefonem Samsung  S7

Edytowane przez nielat88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem moduł Bluetooth zintegrowany z MDI (tzw. UMI w/g nomenklatury VW) o numerze 5N0.035.729.B

Wszystko śmiga ale jak wiadomo, zawsze chciałoby się lepiej :D

Ma ktoś może z forumowiczów taki moduł u siebie w innej rewizji, bo zastanawiam się czy nie dałem d**y patrząc tylko na najwyższą literkę na końcu...

Brakuje mi tu tylko opcji sterowania po Bluetooth. Nie to żeby to było jakoś bardzo potrzebne ale skoro już jest A2DP to czemu nie. Zastanawiam się tylko jakie moduły to w ogóle obsługują.

Dopiero teraz pofatygowałem się aby przejrzeć ETKA i oto co widzę:

  • 5N0.035.729._ -> 9ZB + UF6/UF8
  • 5N0.035.729.A -> 9ZR/9W7 + UF6/UF8/UF9/UQ3
  • 5N0.035.729.B -> 9ZA + UF6/UF8
  • 5N0.035.729.D -> 9ZB + UF6/UF8
  • 5N0.035.729.E -> 9ZR/9W7 + UF6/UF8/UF9/UQ3
  • 5N0.035.729.F -> 9ZA + UF6/UF8

PR-9ZB -> Mobile Phone Interface High
PR-9ZR/9W7 -> Preparation for telephone without 3-button module / Mobile Phone Interface (NAR)
PR-9ZA -> Mobile Phone Installation with handsfree set

PR-UF6 -> Electric Interface for external use (MEDIA-IN jack)
PR-UF8 -> Electric interface for external use
PR-UF9 -> Electric interface for external use, ID3 tagging for HD audio
PR-UQ3 -> Electric interface for external use, with an iPhone 4 adapter cable

Pytanie kto z Was ma moduł z końcówką A lub E aby sprawdzić czy u Was jest sterowanie itp.?

Drugie pytanie czy ktoś ma moduł 5N0.035.729.B z softem SW592?

Znając specyfikę tego forum, pewnie pytanie będzie bez odpowiedzi ale... kto wie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A2DP to jest protokół transmisji dźwięku. Jakie sterowanie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mkpol Wiem co to A2DP (zresztą to bardzo ogólne określenie, bo nie mówi nic o standardzie kodowania, a tu jest zwykle SBC). Wiem też, że niektóre moduły pozwalają na sterowanie z poziomu radia. To niezależne od przesyłania dźwięku, tylko pytanie od czego to zależy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A2DP to jeden z wielu tzw. profili w standardzie BT. Za sterowanie odpowiada profil AVRCP, więc jeśli nie ma go w sofcie modułu-telefonu to nie ma sterowania. A może jest profil, tylko nie zezwoliłeś na sterowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowne grono, poszukuję plików do zaprogramowania pamięci EEPROM o numerze 25LC160E ze sterownika modułu Bluetooth o numerze seryjnym 7P6 035 730 E - Passat B7 1.8 TSI 160 KM.

Dzięki uprzejmości Kolegi mój moduł został sprawdzony i próbuję go reanimować...

Innym rozwiązaniem jest podjechanie do mojego Magika z takim samym modułem do Dębicy (podkarpacie) po wcześniejszym umówieniu terminu, więc zasięg do 100 kilometrów i skopiowanie softu, oczywiście za paliwo zwracam i coś jeszcze się znajdzie ?

Ewentualnie jeśli ktoś posiada taki moduł i jej/mu leży na półce a przy tym się kurzy to chętnie zamówię kuriera w obie strony, ażeby samochód przemówił telefonicznie, jeśli ktoś może w tym pomóc to chętnie odczytam PW od takiego Pana lub Panewki - jak to mówi Iwona Blecharczyk?

pozdrowienia

mcg

169399454_5622011197816585_1474462699310476517_n.jpg

170508435_323240145800881_2033979279007224628_n.jpg

Edytowane przez mcg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, mcg napisał:

EEPROM o numerze 25LC160E ... skopiowanie softu


Tam nie ma softu tylko konfiguracja modułu, lista sparowanych telefonów i pewnie książka telefoniczna. Kostka ma raptem 2kB pojemności. Soft siedzi w głównym procku i skopiować się go nie da, ale jeśli można połączyć się z modułem przez CAN to jest dostępna aktualizacja FL_7P6035730E_2902.frf

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, nTomek napisał:

A2DP to jeden z wielu tzw. profili w standardzie BT. Za sterowanie odpowiada profil AVRCP, więc jeśli nie ma go w sofcie modułu-telefonu to nie ma sterowania. A może jest profil, tylko nie zezwoliłeś na sterowanie?

Ale to tersz piszesz o stronie telefonu czy modułu/radia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, nTomek napisał:


Tam nie ma softu tylko konfiguracja modułu, lista sparowanych telefonów i pewnie książka telefoniczna. Kostka ma raptem 2kB pojemności. Soft siedzi w głównym procku i skopiować się go nie da, ale jeśli można połączyć się z modułem przez CAN to jest dostępna aktualizacja FL_7P6035730E_2902.frf

 

pokazałem Twoją @nTomek odpowiedź i coś takiego mój Magik odpisał:

Aktualizacja jest zrobiona
Ale ja bym podmienił ten eeprom
Bo właśnie z tą książka jest problem
Można spróbować wyzerować
Ale. Najlepiej z innego modułu zgrać


po wielu próbach w końcu udało mi się podłączyć telefon na androidzie starą Xperię i podczas pierwszego połączenia wszystko się rozłączyło i tak już zostało... 
wszystkie programy jakby nie mogły się połączyć z modułem...

po wejściu do samochodu mam komunikat, że łączy się z telefonem, którego już niema...
nie można przywrócić ustawień fabrycznych poprzez radio jedynie w zakładce telefon i nie widnieje tam żaden sparowany telefon...
po przerwaniu łączenia nie można się połączyć z żadnym innym telefonu...

takie cuda się dzieją... 

pozdro 

mcg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, radekrp90 napisał:

Ale to tersz piszesz o stronie telefonu czy modułu/radia?

...o stronie moduł. Nie sądzę, że masz tak stary telefon ?

19 minut temu, mcg napisał:

nie można przywrócić ustawień fabrycznych poprzez radio

Jeśli dobrze pamiętam to jest opcja przywrócenia ustawień modułu w adaptacjach - czyli potrzebny VCDS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nTomek telefon niestary... 

jeśli chodzi o drugi temat to niestety żaden program nie jest w stanie się połączyć modułem...  

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdanie było do Radka ;-)

Jeśli nie ma komunikacji z modułem to kicha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności