Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam czerwone zegary 
rodzaj radia RNS510 
a jesli chodzi o numer modułu to aktualnie nie jestem w stanie podac 

 

W dniu 22.11.2019 o 14:26, Wiking924 napisał:

Posiadam czerwone zegary 
rodzaj radia RNS510 
a jesli chodzi o numer modułu to aktualnie nie jestem w stanie podac 

Posiadam moduł o numerze 3C8 035 730 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moze ktos ma jakis schemat podlaczenia modulu lub jakis inny opis wraz z tym ktoredy puscic kable wiazki od modułu do radia.

Nie mialem w aucie wczesniej bluetooth-a wiec robie wszystko od zera.

Gdzie podlaczyc czerwony kabelek z wtyczki modulu?80573565_593806341422249_3936596122469924864_n.thumb.jpg.f89f4fcfe8f50b2d90ac05706efe25ab.jpg

Gdzie podlaczyc kable CAN biegnace z modulu? 81711190_826398331144876_1879236796898869248_n.thumb.jpg.9ed426767c51b04d23a17dd0686e5727.jpg

Gdzie podlaczyc 2 kable czerwony i brazowy biegnace z urzadzenia z karta SIM? 81090058_1440841992747248_2148370554451656704_n.thumb.jpg.5957586e1fcb7e046ab13a824366d583.jpg

I gdzie podlaczyc te wtyczke biegnaca z modulu80880451_976519889399910_6686106092264488960_n.thumb.jpg.ea2e2fced74d7a6d53ebdd73b876338a.jpg

 

Dobra juz wiem.

Czerwony z modulu bluetooth + (zasilanie) ze skrzynki bezpiecznikow w przedziale silnika SB bezpiecznik nr 12 (5A)

zasilanie na telefon tez wezme z bezpiecznika 12

przewody CAN podlacze do tych co ida do radia

nie wiem natomiast do czego jest ta wtyczka na ost zdjeciu, pewnie do jakiegos urzadzenie ktorego (jeszcze) nie mam.

pozdro

Edytowane przez Szarman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a powie mi ktoś czy to jest standardowa opcja, czy tak nie powinno być. Telefon mam sparowany z modułem w aucie, wsiadam do auta (bluetooth w tel już włączony), włączam zapłon, moduł łączy się z tej i na rns510 od razu przełącza Media na Bluetooth - Audio. W telefonie nic nie odtwarzam, samo po sparowaniu przerzuca na Bluetooth -Audio i muszę z palca zmieniać na Radio. Taka sytuacja za każdym razem. Posiedziałem w ustawieniach, poszperałem, ale na to chyba nie ma żadnych ustawień. Spróbować przywrócić ustawienia fabryczne ?

Edytowane przez zima18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zima18 Coś słabo szukałeśIMG_20200107_064633.thumb.jpg.23bed84941ab1a1c50c4bde23d37cd5e.jpg

Wchodzisz w ,,SETUP,, potem w ,,Media,, i trzeba odznaczyc,, automatyczne odtwarzanie BT-Audio. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej słabo. Dzięki Ci bardzo za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam problem z połączeniem iPhona do zestawu bt

Passat B6 2007

czerwone zegary

kierownica multifunkcyjna

Moduł 7L6035730

Dokupiłem dodatkowy moduł bluetooth 3C0051435PA - i montuję go w podłokietniku

 

na Fis mogę włączyć wyszukiwanie telefonu, a na RNS 510 pokazuje mi telefon wyłączony.

Czy ktoś mógłby mnie pokierować co zrobić, żeby urządzenia się znajdywały?

Edytowane przez malyszum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na FIS widzi telefon? RNS zadziała dopiero po sparowaniu urządzeń, ale nie wiem czy na module 7L6 Ci to ruszy. Raczej poszukaj 3C8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, szuka i pojawia się ze nie ma żadnych urządzeń, a czy ten adapter nie powinien sobie poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przeleciałem trochę postów i różnych wątków co dużo rozjaśniło ale nadal są pytania. Używam galaxy Note 10 plus, co po rozmowie z konsultantem samsung, stwierdził że nie obsługuje rSAP bo mam dual sim, takie też info z sieci. Mam moduł 3C8035730B. Kolorowy fis. 

1. Po połączeniu z BT auto zabiera dostęp do SIM (nie ma neta, nie da się dzwonić z tel) wszystkie operacje (dzwonienie, sms) wykonuje za pomocą samochodu. Dla mnie to znaczy że obsługuje rSAP czy to jakiś inny rodzaj komunikacji? Zmierzam do tego że chciał bym wymienić moduł na ten z końcówka 730D i mieć rSAP (lepszy zasięg) i wifi które udostępnię do tel (do komunikatorów/email itp.) ale bez sensu mi zmieniać moduł jak rSAP mi nie będzie działać. 

2. Drugie pytanie czy jak posiadamy zestaw premium (3 przyciski na podsufitce) czy można wgrać/zmienić nr alarmowy/serwisu lub wgrać dowolny inny? Aktualnie wybiera numery które już są nie działają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co Ci RSAP? Lepszego zasięgu raczej mieć nie będziesz, a największa wada, to przełączanie rozmowy w trakcie wychodzenia z pojazdu oraz brak historii smsów (można je kopiować potem na kartę, ale to jest niewygodne). Ja mam w Skodzie moduł jakiś b. wysoki z fifirifi i innymi, ale używam telefonu po HF, właśnie ze względu na mobilność, odpisywanie na smsy (na postoju lub czerwonym świetle ;-)  - w rns-ie nie widzę takiej możliwości, poza tym ekran jest "tępawy") itp. Przemyśl to, bo w mojej ocenie rSAP dzisiaj to już przeżytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zależało mi na zasięgu, w trasie to różnie bywa. HF na pewno daje większą mobilność ? a wracając do drugiego pytania  czy można wgrać/zmienić nr alarmowy/serwisu lub wgrać dowolny inny? 

Szukając czegoś po modułach znalazłem coś takiego ale wpisując różne sekwencje nie chce zapisać, z komunikatem błędny wpis. 

20200310_080919.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od soboty jestem posiadaczem passat z 2005 2.0 140km DSG. Sprzedający zapewniał ,że auto ma zestaw głośnomówiący. Mimo wielu prób telefon nie wynajduje mi żadnego zestawu.

Mam radio takie jak na zdjęciu razem z uchwytem na telefon. Znajomy mówił ,że musze dokupić jakiś adapter tylko ja się kompletnie na tym nie znam.

Wytłumaczy mi ktoś jak "wół krowie na rowie" co mam kupić ?

Czytam ten temat i wy walicie jakimiś oznaczeniami a ja nawet nie wiem jakie mam radio :D

IMG_3535.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

3c0051435ta 

Lub

3c0051435pa

Takiego adapteru potrzebujesz żeby to zadziałało.

Żeby je wyszukać skopiuj ww. kody i wkej na portalu z ogłoszeniam

Ps. Muzyka przez nie nie poleci z tel.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. Już taki adapter kupiłem. 

A czy jest możliwość w jakiś sposób zrobić aby muza z telefonu leciała w aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się dołączę, jak mam 3c0051435pa i dock w podłokietniku to coś muszę zrobić żeby on w ogóle zaczął działać? bo nie widzi mi żadnego telefonu, a w RNS 550 jak klikne phone to pisze, że telefon wyłączony. (pod fotelem jest moduł 7L6 035 730)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7L6035730 to moduł premium i łączy się tytko po r-SAP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W poprzednim passacie też miałem ten uchwyt na adapter, archaiczny moduł BT i radio rcd300. Nie walczyłem z tym. Kupiłem nowe radio rcd220 z wbudowanym mikrofonem, z BT, z muzyką z tel, z usb, aux, sd i wyglądem pasującym do reszty auta. Radio kosztowało 400zł i BT działało w nim błyskawicznie. Nie obawiałem się także wybitej szyby jak jest przy rns. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie sprostujcie proszę jeśli się mylę obecnie mam zestaw bt premium w samochodzie nr modułu zaczyna się na 5 s tego co pamiętam i mogę połączyć się tylko za pośrednictwem protokołu rSAP czyli dla mnie nie wykonalne jeśli zmienię sam moduł na taki z nr 3C8035730B będę mógł połączyć się normalnie z BT w samochodzie? RNS510 biały wyświetlacz między zegarami

Zdrowia wszystkim,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5N0-035-730-C lub 5N0-035-730-D  I będzie śmigać, tylko wtedy musisz zmostkować kable na module żeby CI grała prawa i lewa strona przez BT bo bez tego gra tylko Lewa, u góry jest napisane, że trzeba dodatkowe kable prowadzić, NIE TRZEBA, wystarczy zmostkować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki moduł bluetooth jak na zdjęciu i nie mogę łączyć się z iphone 8 a Samsung Galaxy S8 bez problemu się łączy. Na jaki muszę zmienić by się łączyć? Z góry dzięki

20200526_204241.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności