Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam radio rns 510 modół pod fotelem z końcówka 730A pytanie dla czego ikonka bluetooth w radiu jest nie aktywna jak ja aktywować??

20190825_162545.jpg

Edytowane przez hudek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aktywna bo ten moduł nie obsługuje A2DP. Żeby to aktywować musisz zmienić moduł na inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, mkpol napisał:

Nie jest aktywna bo ten moduł nie obsługuje A2DP. Żeby to aktywować musisz zmienić moduł na inny

a możesz mi podpowiedzieć jaki moduł kupić. dodam tylko ze z autem łączy mi się bez problemu tylko przy każdym połączeniu trzeba wklepac kod pin

Edytowane przez hudek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien, że ten moduł to nie 5N0 035 730 C? Bo totalnie nie kojarzę takiego z końcówką 733...

jeśli to 730 to nie ma dziwne, że nie działa z niczym nowszym. On obsługuje tylko tryb rSAP, którego nie obsługuje większość nowych telefonów.

Jeśli zależy Ci tylko na rozmowach to szukaj modułu 1K8 035 730C lub 1K8 035 730D - te dwa obsługują białe zegary, tryb hands-free (powinien działać z każdym telefonem) i nawet obsługuje podstawowe BT-audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5N0 035 730 C no tak, taki mam,

a te 1K8 035 730C lub 1K8 035 730D ma znaczenie na radio RNS - 310?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam sie włączyć Internet w tel jak autko pożycza kartę sim  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomix co rozumiesz przez "ma znaczenie"? Nie będzie nic się wyświetlało na radiu i wybieranie numerów tylko z poziomu telefonu. To są najbardziej podstawowe moduły, ale za to kosztują grosze. Jak chcesz bardziej zaawansowany to 3C8 035 730 B lub C - mają i BT-Audio pełne, i wyświetlają się na radiu itd...

@hudek takie rzeczy tylko na modułach 3C8 035 730 D lub 3C8 035 730 E - one łączą się z internetem i po WiFi udostępniają internet na telefony (oczywiście zakładając, że masz B6, a nie B5). No, ale kosztują trochę sporo ;) Jeśli masz aktualnie moduł 3C8 035 730 B lub C - możesz go przełączyć w tryb "Hands-Free" i wtedy auto nie kradnie Ci karty z telefonu, ale nie korzysta też z anteny na dachu i nie możesz czytać/pisać SMS na radiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz słuchać muzyki z telefonu po BT i dodatkowo mieć internet - poczytaj, co napisałem tutaj:

Co do wklepywania kodu pin - po wpisaniu kodu masz dwie opcje: "OK" oraz "Save". Jak wybierzesz OK - nie zapamięta kodu, ale jak wybierzesz Save - zapisze i więcej nie zapyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Albercik napisał:

@tomix

@hudek takie rzeczy tylko na modułach 3C8 035 730 D lub 3C8 035 730 E - one łączą się z internetem i po WiFi udostępniają internet na telefony (oczywiście zakładając, że masz B6, a nie B5). No, ale kosztują trochę sporo ;) Jeśli masz aktualnie moduł 3C8 035 730 B lub C - możesz go przełączyć w tryb "Hands-Free" i wtedy auto nie kradnie Ci karty z telefonu, ale nie korzysta też z anteny na dachu i nie możesz czytać/pisać SMS na radiu.

Mój moduł to 5N0035730A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ale na 5N0 tego nie zrobisz, dlatego jak chcesz mieć to, co napisałeś w dwóch wątkach - musisz wymienić moduł na 3C8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albercik dziękuje za odpowiedz  - dam znać  jak wymienię ten moduł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Albercik Mógł bys mi to wytłumaczyć jestem jeszcze cienki w tych sprawach  mam modól 5N0035730A autko łączy sie z tel neta nie mam, i muzy przez bt tez nie.

PS nie denerwuj sie na mnie ucze sie dopiero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hudek napisał:

jestem jeszcze cienki w tych sprawach

Cienki czy leniwy? Kolega podał ci link do tematu, w którym znajdziesz wiele przydatnych informacji. Po przeczytaniu już nie będziesz cienki. No chyba że jednak jesteś leniwy ....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz tak na spokojnie mam moduł  5N0035730A wszystko fajnie działa tylko nie działa bt-audio i Internet w tel. Jeśli kupie ten moduł 3C8 035 730 B lub C to będzie już bt audio z tel i pokaże się opcja na zegarach  "Hands-Free". zastanawia mnie jeszcze czy jak podmienię te moduły to czy będzie trzeba programować coś vcds-em wy nie. prosze o odpowiedz i ogarnięcie tego 

Edytowane przez hudek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz musiał nic kodować. Na resztę pytań nie da się odpowiedzieć ponieważ przekazałeś za mało informacji o samochodzie, telefonie. Pomijam już fakt, że cały czas piszesz w złym temacie. Moduł B odradzam, bo jakoś często padały. Ponoć były podatne na wyładowania elektryczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio RNS510 kiera multi golf 6 2008 r.tel Samsung s8+.

 @mkpol z kąd te nerwy obrazu mowie ze passata tez posiadam dlatego pisze na forum passata. pisze w tym dziale do juz nie bede zmieniał działu 

Edytowane przez hudek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... niektórzy są niereformowalni.

4 godziny temu, hudek napisał:

mowie ze passata tez posiadam dlatego pisze na forum passata

Nikt nie mówi, że na złym forum piszesz.

4 godziny temu, hudek napisał:

pisze w tym dziale do juz nie bede zmieniał działu 

O tego jest wątek o modułach BT, który ma 90 stron długości, żeby pisać w nim, a nie pisać o tym samym, co już dawno było 15 razy opisane... Pomijając kwestię czytelności wypowiedzi i poprawnej polszczyzny.

Co do kodowania - wbrew temu, co napisał Marek - może zajść potrzeba kodowania. Np. jeśli masz klawiaturę w desce zainstalowaną, a w module jej nie ma. To samo dotyczy przycisków na górze. Moduły 3C8 szczególnie z literkami A oraz B bywały w wersji bez BT-Audio (tzn. moduł oczywiście obsługuje to, ale nie były podłączone i nie miały tej opcji aktywowanej w kodowaniu). Tak samo z resztą, jak 1K8. Poza tym - na 99% będziesz miał w module błąd zbyt niskiego napięcia (w moim 3C8 po każdym odłączeniu wtyczki taki błąd się pojawiał).

22 godziny temu, mkpol napisał:

Moduł B odradzam, bo jakoś często padały. Ponoć były podatne na wyładowania elektryczne

A o tym to pierwsze słyszę przyznam szczerze. Miałem moduł B przez trzy lata, oczywiście kupiony używany i nigdy problemów nie było. Za to od pieruna sfajczył mi się moduł PDC 3C8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Albercik napisał:

jeśli masz klawiaturę w desce zainstalowaną, a w module jej nie ma

Pokaż mi golfa z klawiaturą a postawię ci frytki w kfc ...

 

6 minut temu, Albercik napisał:

wbrew temu, co napisał Marek

Tomek, muszę zapytać czy ty kiedykolwiek widziałeś na oczy kodowanie modułu 3c8? Jak klawiatura, jakie przyciski? Wpinasz moduł w instalację, parujesz telefon i ma działać. Koniec kropka 

Jeśli masz wątpliwości to zerknij tutaj 

http://bimbasz.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ok  zakupiłem moduł 3C8 035 730 B jak przyjdzie odezwę się? koledzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Albercik @mkpol moduł juz jest wszystko działa idealnie dziekuję wam za pomoc i porady bez was bym tego nie ogarnoł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności