Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, rokko napisał:

Czemu zmieniłeś moduł noki 

No po to żeby mieć zestaw glosnomowiacy który połączy mi się z androidem i będę miał książkę w zegarach (jak wymienię na biale) i radiu żeby puszczać muzyke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pro100wniczek napisał:

No po to żeby mieć zestaw glosnomowiacy który połączy mi się z androidem i będę miał książkę w zegarach (jak wymienię na biale) i radiu żeby puszczać muzyke

We wtyczce do modułu sprawdź piny 17 i 18 jest to linia can 17 pin to High a 18 low , dodatkowo zasilenie pin 1 zasilanie +12 i masa pin 2  może wtyczka modułu 729 różni się od 730.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Matiz4 napisał:

We wtyczce do modułu sprawdź piny 17 i 18 jest to linia can 17 pin to High a 18 low , dodatkowo zasilenie pin 1 zasilanie +12 i masa pin 2  może wtyczka modułu 729 różni się od 730.

Kurczę na module 729 hasa więc na 730 też powinno. Ogólnie to sam moduł jakiś taki zmaltretowany, porysowany plastik, pudełko i jego zapakowanie 1/10, pudełko było zgniecione z jednej strony, moduł był luźny w pudełku wi3c nie wiem czy nie jest uszkodzony i chyba zwrocik zrobię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.04.2019 o 17:45, nTomek napisał:

Inny producent więc pewnie inne bebechy i do tego inny protokół diagnostyczny. To nie mogło się udać ?

Kupiłem moduł 3C8035730D. Wszystko działa bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów, mam problem ze swoim Passatem, a raczej podłączeniem telefonu. Po włączeniu zapłonu telefon (Samsung Galaxy S9+) łączy się z samochodem i mogę odbierać połączenia oraz strumieniować muzykę do radia, lecz po naciśnięciu przycisku "PHONE" na nawigacji jedyne co się dzieje to wyciszenie muzyki. Również w zegarach nie ma opcji telefonu. Kierownica multifunkcyjna przycisk telefonu odbiera połączenie. Koło navi jest adapter bluetooth i oczywiście pod fotelem pasażera.

Edytowane przez Darekmin0
Numer modułu (1KB035730B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , mam taki problem , posiadam Passata b6 z ori instalacją premium (opcja telefon w zegarach czerwone, przyciski w nadszybiu, multi funkcja w kierownicy,dodatkowa klawiatura numeryczna ) oraz dokupiłem radio RCD 310 i mam pytanie jak sparować telefon i jaki telefon żeby można było stremowac muzykę przez Bluetooth , na zdjęciu mój moduł

IMG_20190516_163155.jpg

Edytowane przez masterofskun
Zapomniałem o kilku ważnych szczegółach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten moduł nie obsługuje A2DP nie będziesz miał muzyki z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, mkpol napisał:

Ten moduł nie obsługuje A2DP nie będziesz miał muzyki z telefonu

Okej , dzięki za informacje, a który moduł zakupić żeby to działało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o tym to przeczytasz w tym temacie. Wystarczy odrobina chęci .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z połączeniem z bluetooth. Passat b7 z wersją premium (górne trzy przyciski, uchwyt na telefon w podłokietniku, białe zegary) radio Rns510, wcześniej miałem podłączony moduł bluetooth 5n0 035 730 C, telefon Samsung Galaxy A5 2017 się łączył przez bluetooth, mogłem dzwonić a także miałem kontakty w radiu i fisie, ale nie miałem internetu bo telefon przechodził w try offline. Poczytałem trochę na forach i kupiłem moduł 5n0 035 730 D. Teraz mogę się połączyć z bluetooth tylko jako urządzenie audio i mogę słuchać muzyki w opcji bt-audio ale nie mogę dzwonić za pomocą auta, pokazuje mi pin żeby wpisać wpisuje ale na tym koniec pin się cały czas wyświetla na ekranie fis mimo że w telefonie zatwierdziłem pin. Dodam jeszcze że w menu fis nie mam opcji wyboru trybu połączenia bluetooth tak jak piszą Inni. Po podłączeniu vcds mam długie kodowanie. 

Czy ktoś ma jakiś pomysł? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to powinieneś kupić modół 3C8035730D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że powinien być dobry, ten co podałeś ma dodatkowo WiFi 

20190524_160931.jpg

Edytowane przez jaro-mag
Korekta wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś wie czy moduł 1K8035730D, lub 5N0035730C podejdzie do radia rcd 310 i passata B7 2013 rok. Szukam jak najtańszego modułu z możliwością streamingu muzyki no i oczywiście dzwonienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Fabrycznie zamontowany mam moduł: 5N0 035 730A (klawiatura, mikrofon i przyciski w podsufitce) który potrafi wyszukać telefon w moim przypadku Samsung Galaxy Note 8 ale nie potrafi się z nim połączyć. Dlatego pytanie do znawców tematu, czy jeżeli wymienię moduł na 5N0 035 730D to komunikacja między tymi urządzeniami przebiegnie bez problemu ? 

Następnie czy funkcja rSAP  jest niezbędna do prawidłowego działania ? Prawdopodobnie Samsung Galaxy Note 8 nie ma czegoś takiego. Czy to jest do czegoś potrzebne ?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chce zakładać nowego tematu dlatego piszę tutaj,

od zakupu auta passat b7 nie mogę się połączyć z bluetooth, posiadam zestaw premium radio RNS 315, tel w Fisie. wyjście w podłokietniku. Moduł pod fotelem 5N0035730D               Po przejściu do zakładki tel w fisie wyświetla się Initialising phone... a potem  Iphone 6 Connecting user... i na tym koniec. Samo radio tez się nie połączy

Po odłączeniu prądu od modułu tel czasem widzi VW phone ale nie mogę się z nim połączyć, kombinacja pinów 1234, 0000 , reset urządzeń i pinów w VCDS nie pomaga

co do błędów to czasem w bloku tel wywala usterka urządzenia nadawczo- odbiorczego,

Media player 3 0 sterownik nie prawidłowo zakodowany. Z lektury wynika że chyba raczej uwalony jest moduł, ale pisze tutaj bo może ktoś pomoże, modułu nie podmieniałem bo nie mam skąd, szukam chętnych na podmianę ;)

Pozdrawiam

 

 

Szybka aktualizacja bledow ?

20190527_203733.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W module 5N0 035 730D Mam jeszcze ukryte wejscie na mikro usb, czy ktoś wie do czego służyć może to wejście? Na przykład jest mozliwość programowania tego modułu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2019 o 11:42, mkpol napisał:

A o tym to przeczytasz w tym temacie. Wystarczy odrobina chęci .....

Przeczytałem 88 stron i jeżeli dobrze rozumiem to kupuje ten moduł i powinno hulać wszystko  5N0035730D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2019 o 13:57, nielat88 napisał:

Zadnych chetnych do pomocy☹

Wklej autoscan - będzie łatwiej zrozumieć co masz tam namodzone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności