Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, lysy78_03 napisał:

No i  git. 

Tak ma być.

W trybie premium tel nie działa. Karta sim została skopiowana i teraz Twój moduł bt służy do dzwonienia. 

Co do kontaktów to pewnie nie udostępniłeś książki do skopiowana do modułu bt. 

 

Dziękuję, chociaż nadal mam więcej pytań niż odpowiedzi :D

1. Czy jest możliwość aby w telefonie był nadal dostępny internet?

2. Rozumiem że kontakty muszą być zapisane w na kracie sim lub w pamięci telefonu? Kontakty z konta google nie zostaną skopiowane?

3. Do czego służą opcje GPRS i modem?

4. Czy da się podpiąć równocześnie da telefony?

5. Czy jest jakaś opcja żeby na tym połączeniu szło również audio? Coś jak A2DP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 tak, patrz punkt 3

2 tak. Nie, nie będą skopiowane. 

3 umożliwiasz korzystanie z przesyłu danych. Modem - tworzysz sieć fafarafa (Wi-Fi) i korzystasz z netu w telefonie. 

4.nie ( głowy nie dam) 

5 tak ,jest taka możliwość. Patrz opcje bt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę drążył temat:

Na ekranie głównym na FIS pokazuje mi sieć i poziom sygnału.

Wchodzę w ustawienia Bluetooth --> Extras. Tutaj mam Headset i Modem. W obu miejscach Active device i paired device. W żadnym nie mogę nic wybrać bo niczego nie znajduje.

Wchodzę w ustawienia Settings. Pomimo zapisania kontaktów w pamięci telefonu nie ściąga ich.

Access point: (dwie opcej Save i back) nic nie mogę utworzyć ani zapisać.

 

1. jak ogarnąć powyższe pytania? :)

2. Czy możliwe jest przesyłanie w tej konfiguracji (BT premium + RCD300) muzyki?

 

Aha, jeśli ma to znaczenie to w telefonie pojawia mi się urządzenie VW UHV PREM ale oprócz zmiany nazwy nie mogę nic więcej w nim zmienić.

 

Edytowane przez gzres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z krótkim pytaniem. Przedłużacz antenowy od wieszaka telefonu do modułu bluetooth to 2 x żeńska fakra? 2 mb wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej pory używałem galaxy s7 który działa bez zarzutu . Mam moduł 3C8 035 730 czerwone zegary kier.multi  RNS 510 . Kupiłem  galaxy s9 i nie mogę go sparować po  bluetooth  rSAP choć  pokazuje na fisie ten telefon i  poprosił o 16 cyfrowy kod  np. 1111 2222 ......... . Ale po chwili piesze że nie kompatybilny . Raz powiązał urządzenia i dalej nie chce . czy ma ktoś ten telefon i czy da się go sparować. W aplikacjach obydwa telefony maja te same uruchomione apki . nie wiem co żle robię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam s9+ tylko że dualsim i ten telefon nie ma rsap sprawdź jaką masz wersję s9 mi działa tylko w hendsfree mam moduł 3c8035730b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. 

Mam pytanie wymieniłem radio na RCD 310 zegary na białe  z passata B6 po lifcie oczywiście Gateway z końcówką L itd. 

I teraz pytanie. Mam fabrycznie moduł telefonu 3c0035729F. 

Chciałbym uruchomić opcje telefonu w zegarach i radiu. A dokładnie bluetooth żeby połączyć iphone X.

Tylko co dalej, muszę wymienić moduł na nowszy czy coś jeszcze?


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studzien. Dzięki za info. ja mam G960F/DS  64 GB . widzę tylko 1 miejsce  na kartę.  rsap ma chyba wgrane tylko z nowszymi sterownikami bo to widać . Powiedz czy ty masz czerwone zegary i czy trzeba nowy moduł adaptować czy działa z multi kierownicą . Czy ten moduł działa tylko na telefon co z navi, zmieniarką kamerą itp.  Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz dual sim druga karta wchodzi zamiast karty pamięci czyli nie masz rsap,mam białe zegary,masz menu tel w zegarach to zmien w ustawieniach z Premium na hendsfree i powinno chulać albo zmiana modułu ci zostaje na nowszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest rSAP bo jak podepnę komputer pod telefon to widać aplikację rsap. Ja mam czerwone zegary i nie wiem czy jak kupię taki moduł jak u Ciebie to będzie współpracował .   W zegarach jest menu telefonu ale gdzie się zmienia hendsfree nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2019 o 19:33, Marek1 napisał:

do tej pory używałem galaxy s7 który działa bez zarzutu . Mam moduł 3C8 035 730 czerwone zegary kier.multi  RNS 510 . Kupiłem  galaxy s9 i nie mogę go sparować po  bluetooth  rSAP choć  pokazuje na fisie ten telefon i  poprosił o 16 cyfrowy kod  np. 1111 2222 ......... . Ale po chwili piesze że nie kompatybilny . Raz powiązał urządzenia i dalej nie chce . czy ma ktoś ten telefon i czy da się go sparować. W aplikacjach obydwa telefony maja te same uruchomione apki . nie wiem co żle robię .

To jest moduł premium ale działa tylko przez rsap, mi sie wydaje że to wina telefonu na podobnym module też właśnie S7 działało i Note 4. Co do S9 to rsap spróbuję sprawdzić na nowszym module który też ma ta funkcje. A ściąg jeszcze apke na telefon rsap i zobacz co Ci aplikacja powie czy masz te funkcje czy nie, może masz nie włączona ?

PS. Co do nowego moduły żeby obsługiwał Ci ogólnie androida ta nie będzie działał Ci z czerwonymi zegarami. 

Edytowane przez Matiz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S9 DS nie ma rsap jedynie zmiana softu telefonu na wersję bez DS najtańsza i najszybszą chyba metoda albo root i dograć rsap 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Mam RNS510 czerwone zegary i gateway AA. Chce złożyć bluetooth do radia i moje pytanie co najwięcej mogę osiągnąć jaki moduł wybrać?

Edytowane przez rokko
Telefon s10+ DS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.05.2018 o 10:30, nTomek napisał:

@Siuter w jakim formacie jest ten plik?

Plik jest w formacie frf.

Niestety nie udało nam się go wgrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Siuter napisał:

Plik jest w formacie frf.

Do jakiego konkretnie modułu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik mam z modułu 7P6 a chciałem go aplikować do 5N0.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inny producent więc pewnie inne bebechy i do tego inny protokół diagnostyczny. To nie mogło się udać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Opiszę wam  moje boje z parowaniem telefonów z moim Pasku B6 z czerwonymi zegarami i pakietem premium, czyli z wysuwaną klawiaturą tel z konsoli centralnej, oraz modułem Bt 5N0035730 i radiem RNS 510. Może komuś pomogę.

Parowanie było skuteczne gdy posiadałem telefony LG, Samsung ale już nie dało rady gdy kupiłem sobie Xiaomi i Huawei. Nie pomagały apki ze sklepu typu rsap. Moduł mielił, mielił i nie mógł sparować wyżej wymienionych telefonów. Walka trwała długi czas. 

Postanowiłem zaryzykować i wymienić moduł i zakupiłem na aledrogo moduł ze Skody o numerku 1Z0035729. Gdzieś przeczytałem że współpracuje z moim Paskiem ,czerwonymi zegarami i radiem. Po wymianie Huawei połączył się z modułem pobiera książkę telefoniczną na zegary, można dzwonić i odbierać połączenia, wycisza radio. Co do sms to nie mam pojęcia ale raczej nie ma opcji odbierania. Ale dla mnie to jest szczegół. Jedyną rzeczą której nie potrafię przeskoczyć to przesłać książkę telefoniczną do radia, może potrzeba coś przeprogramować Vagiem,  ale i tak jak dla mnie to wielki postęp.nie muszę wreszcie wyciągać Huawei-a z kieszeni gdy ktoś dzwoni lub ja chcę zadzwonić

Pozdrawiam i mam nadzieję że komuś ten wpis będzie przydatny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie mogę znalezc jednoznacznej odpowiedzina pytanie więc napiszę w temacie.  Posiadam w pasku rns 510 czerwone zegary i fabryczny moduł Nokii pod siedzeniem o numerach 3C0 035 729 E. Kupilem modul 3C8035730C. Po podpieciu modulu z antena i wejściu w vcds w 77 Telefon,  otrzymuje komunikat brak odpowiedzi że sterownika, tak jakby to nie widział. Z poprzednim modułem, tj. Nokii nie było problemów,  vcds łączył się.  

I teraz pytanie, uszkodzony moduł? Czy gdzieś trzeba zrobić jego adaptacje,  w innym miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pro100wniczek napisał:

Panowie, nie mogę znalezc jednoznacznej odpowiedzina pytanie więc napiszę w temacie.  Posiadam w pasku rns 510 czerwone zegary i fabryczny moduł Nokii pod siedzeniem o numerach 3C0 035 729 E. Kupilem modul 3C8035730C. Po podpieciu modulu z antena i wejściu w vcds w 77 Telefon,  otrzymuje komunikat brak odpowiedzi że sterownika, tak jakby to nie widział. Z poprzednim modułem, tj. Nokii nie było problemów,  vcds łączył się.  

I teraz pytanie, uszkodzony moduł? Czy gdzieś trzeba zrobić jego adaptacje,  w innym miejscu?

Czemu zmieniłeś moduł noki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności