Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy w jaki sposób wykasować z pamięci auta telefony, które poprzednio sparowałem przez bluetooth, a już ich nie używam? Mam RNS510.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim pasku z 2008 r siedzi moduł Nokia 5N0 035 730  czy wymieniając na moduł wyższy np. 5N0 035 730 D Novero HT-4BAP coś zyskam? Czy warto? I czy np. nie poszukać modułu 3c8.....? Będzie też działał w moim pasku z 2008 r z radiem RNS 510, kierą multi i instalacją telefoniczną w postaci wysuwanej klawiatury

Pytanie z powodu problemów z sparowaniem telefonu Huawei p-20 lite. Mam sparowany poprzedni tel a tego się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem moduł z takego jak ty masz na 3c8035730D i powiem Ci ze jestem mega zadowolony i jeżeli chodzi o kierownice, radio i wysuwaną klawiaturę to działa wszystko nawet audio bluetooth i spokojnie mój Huawei P9 sparowal się z modułem. Jedyny jaki problem może wystąpić to zależy jakie masz zegary jeżeli czerwone to lipa raczej ten moduł nie zadziała bo nie wyświetli Ci nic na FIS. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Podepnę się do tematu, mam w passacie CC rok 2010, moduł 7P6 035 730 D radio RCD510 oraz uchwyt na telefon na desce, jaki moduł musiałbym zastosować żeby bezpośrednio łączyć się oraz słuchać muzyki z telefonu ?

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o podpowiedź jaki moduł muszę zakupić, aby móc mieć aktywne bluetooth audio + możliwość odczytywania sms. Posiadam radio RCD 310, adapter bluetooth 3C0 051 435 TA Touch-Adapter oraz moduł 3C0 035 729F. Na tą chwilę bez problemu mogę podłączyć w zasadzie każdy telefon (obecnie Huawei P9 lite 2017), działają przyciski na kierownicy, ściąga kontakty na adapter, brakuje tylko możliwości odczytywania sms'ów na Touch-Adapterze oraz transmisji audio przez bluetooth. Z góry dziękuję.

Edytowane przez luczus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Koledzy mam problem  rns 510  po sparowaniu przejmuje kartę sim z telefonu i nie mam sieci, co ustawić i gdzie , aby telefon miał nadal sieć .

Sms -y przychodzą na paska, a nie mam ich w telefonie.

Edytowane przez pasacik98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ustawić tryb bt a nie tryb  premium. Albo nauczyć się kopiować SMS na kartę sim telefonu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, lysy78_03 napisał:

Musisz ustawić tryb bt a nie tryb  premium. Albo nauczyć się kopiować SMS na kartę sim telefonu. 

Ok rozumiem ,że te ustawienie muszę zrobić w telefonie Tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,  w menu telefonu w samochodzie. Ustawiasz tryb w jakim ma się łączyć telefon z zestawem bt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 hours ago, lysy78_03 said:

Musisz ustawić tryb bt a nie tryb  premium. Albo nauczyć się kopiować SMS na kartę sim telefonu. 

 

Ale i tak nie odbierze mms'a i niektórych smsów, których znaki wykraczają poza standardowy alfabet ABC oraz systemowych, czy innych tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ,aby połączyć tel z Premium muszę wpisać kod do tel np 0000 1111 2222 3333 paruje urządzenia i muszę dać zezwolenie do kary sim bo inaczej nie połączy....I kicha nigdzie nie widzę w ustawieniu BT licznik mam bez języka polskiego .... Ręce opadają albo przyjmuje kartę sim albo nie mam p9laczenia . Tel to samsung S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2018 o 16:55, luczus napisał:

Witam

Proszę o podpowiedź jaki moduł muszę zakupić, aby móc mieć aktywne bluetooth audio + możliwość odczytywania sms. Posiadam radio RCD 310, adapter bluetooth 3C0 051 435 TA Touch-Adapter oraz moduł 3C0 035 729F. Na tą chwilę bez problemu mogę podłączyć w zasadzie każdy telefon (obecnie Huawei P9 lite 2017), działają przyciski na kierownicy, ściąga kontakty na adapter, brakuje tylko możliwości odczytywania sms'ów na Touch-Adapterze oraz transmisji audio przez bluetooth. Z góry dziękuję.

Koledzy, podpowie ktoś????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, luczus napisał:

Koledzy, podpowie ktoś????

Ja mam moduł 3c8035730D mam SMS i audio. Wszystko na zegarach i to jest zestaw premium. Pierwsze niewiadomo co z wymianą ze zwykłego modułu na moduł premium czy pasuje pług and play. Druga sprawa to huawei nie posiada udostępniania karty sim rsap i na moim P9 SMS już nie mam ale jak podłączyłem Samsung Note 4 który rsap ma to już miałem smsy i nawet udostępnianie WiFi z modułu samochodu. Ten moduł premium działa bez żadnych tuch adapterów czy zwykłych adapterów bluetooth. Teraz wymagania to napewno białe zegary i rns510 mam i na nim testowalem nie wiem czy ruszy na rcd310. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem w Huawei nie da się tego uruchomić po zrobieniu root'a (była/jest chyba aplikacja w sklepie Play)? Wiem, traci się dane i pewnych wypadkach gwarancję ale podobno działa - zainstalował bym to u siebie, ale nie mam bluetooth więc nie mam nawet gdzie testować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, radekrp90 napisał:

Przypadkiem w Huawei nie da się tego uruchomić po zrobieniu root'a (była/jest chyba aplikacja w sklepie Play)? Wiem, traci się dane i pewnych wypadkach gwarancję ale podobno działa - zainstalował bym to u siebie, ale nie mam bluetooth więc nie mam nawet gdzie testować :D

Prubowalem tą aplikacją i z pozycji telefonu roota nie da się zrobić i funkcji rsap nie uaktywni, a żeby zrobić trzeba mieć wpiety pod komputer, odpowiedni program i tak jakoś bardzo skomplikowane to nie jest, dane zawsze można skopiować i apki od nowa zainstalować, ale nom gwarancję się traci dlatego czekam do maja przyszłego roku jak mi się skończy to będę robił roota i wtedy ma działać rsap na Huawei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie znajde schemat do podłaczenia blutka ?

Mam wiązkę ale wydaje mi się ze z nią jest cos nie tak ponieważ nie masz kostki 20 pinowej

pin 1 - pin15 (kostak16) czyli zasilanie +

pin 2 - pin12(kostak16) czyli zasilanie -

pin 8 - pin12 (kostka 12 C) tel R+

pin 9 -pin 6 (kostka12 C) tel R-

pin11- mic -i

pin12 - mic +

pin17-pin 20 ( kostka 20) ??? nie mam takiej

pin18- pin 10( kostka 20) ??? nie mam takiej

 

czy pin 17 i 18 ta są cany??

i brakuje mi tu jeszcze 2 kabli  to przesyłania muzyki ?

pin4 - pin 11 tel L+

pin5 - pin 5  tel L-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 17 i 18 to Can:IMG_20180929_152656.thumb.png.82572e66a5618347f3de1145f235ceb7.pngpiny 4 i 5 idą do radia: IMG_20180929_152707.thumb.png.9b6de3dc3b212071a62e006994af6fab.png

Na 5 i 11 tak jak pisze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszytko podłączone ale mam problem bo na rns mogę wybrać tylko połączenie alarmowe a na fis nie mam zakładki telefonu i pytanie gdzie mam zmienić kodowanie abym mógł cieszyć się z zestawu premium .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w 19-getway klikasz lista połączeń i na samym dole zaznaczasz 77-telephone potem zapisz konfigurację i gotowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności