Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Albo ktoś zmienił radio, albo wyjął moduł. Sprawdź czy masz może instalacje pod fotelem od modułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak instalacja jest wtyka odłączona. Gdzieś coś czytałem że da się tak zrobić bez modułu jak jest taki adapter ale jak i co to już znaleźć nie mogłem. 

 

Pomoże ktoś w sprawie tego adaptera? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam passata b6, zegary niebieskie (liczby niebieskie, strzałeczki czerwone) z radiem MFD2 (nawigacja DVD), klawiatura telefonu wysuwana (wersja premium) oraz moduł BT pod siedzeniem jest. Niestety albo stety jest użytkownikiem telefonu iPhone 6S, który niestety nie łączy się z autem,  samsungi łączą się niektóre. I Pytanie, czy jest ktoś z Warszawy (Białołęka/Marki), kto pomógłby mi wymienić moduł BT/zakodować wszystko żeby działało ? Może łączyć się z telefonem przy użyciu HFP, rSAP nie wymagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem. Dotychczas miałem starego Iphone 4 , który łączył się z fabrycznym zestawem głośnomówiącym ( moduł bluetoth ...729) bez żadnego problemu. Teraz Samsung Galaxy J3 , który obecnie posiadam, potrafi niespodziewanie zerwać łączność , co objawia się krótkim sygnałem w radiu. Czy to wina innego protokołu? A jezeli tak , to czy macie na to jakąś radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Czy jest tu ktoś kto zmieniał oprogramowanie w module BT ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poszukać kogoś kto ma ODIS-a, albo zadzwonić do ASO. Ale powiem szczerze, że jeszcze nie widziałem plików z update modułu (choć szukałem tylko do 3c8...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik z softem mam. Chodzi mi głównie o kwestie techniczną jak i czym to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już, to moim zdaniem ODIS Engineering. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VCP chyba też obsługuje oryginalne pliki VAS/ODIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Siuter w jakim formacie jest ten plik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czytając ten post mam jeszcze więcej pytań niż odpowiedzi. W samochodzie mam MFD2, uchwyt do jakiejś starej nokii i wysuwany panel do telefonu. Na starszym LG normalnie mogłem się połączyć. Xiaomi wogóle nie widzi samochodu po BT. Do tego nie miałem nigdzie opcji wyboru połączenia telefonu. Łączył się przez rSAP, bo nie miałem zasięgu w telefonie. Teraz dwa pytania:

1. Czy mogę jakoś "odblokować" ten moduł BT, żeby łączył mi się Xiaomi?

2. Co mam zrobić, żebym łączył się z samochodem a w telefonie dalej był zasięg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wymieniał podsufitkę i chciałbym wymienić przy okazji antenę dachową na 3C0035507P. Jaką długość powinny mieć przewody do BT i Webasto ( telestart) do ich oryginalnych miejsc. BT do fotela pasażera, a WEBASTO to nie wiem gdzie jest umieszczony sterownik. Montowane było w serwisie i prawdopodobnie jest umieszczone w oryginalnym miejscu. Dodatkową antenę umieszczono na przedniej szybie i z OGROMNĄ chęcią się jej pozbędę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając mnóstwo postów na ten temat sam się juz pogubiłem. Wyszukując telefon z poziomu fisa mojego Iphona nie widzi natomiast jakieś inne samsungi widzi. Czy jest możliwość aby jednorazowo podłączyć jakiś adapter aby sparować czy z Iphonem w ogóle się nie da. Moduł bluetooth to 3C0 035 730A

Z góry dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung maja funkcje rSap dlatego widzą i łączą się z passatem a niestety ja już prubowalem na dwuch iPhone i żaden nie widział tak samo jest z huawei i Sony też nie połączą się z passatem przytym module bluetooth jeżeli chcesz iPhone to wymiana modułu . Tu masz listę który co obsługuje: 

Screenshot_20180709-130416.png

Screenshot_20180709-130430.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu bo może ktoś będzie w stanie mi doradzić. Mój moduł 3C8 035 730 A zakończył niestety swój żywot. Po kilku przerwanych połączeniach z telefonem po prostu przestał działać. Kupiłem 7P6 035 730 K. Po podłączeniu widzę go na FIS-ie ale nie mogę się dostać głębiej do menu połączenia z telefonem bo nie mam możliwości sterowania przyciskami z kierownicy. Czy to kwestia kodowania, kierownicy (mam 8 przycisków) czy kolejna wymiana modułu mnie czeka?

PS. Czy ktoś obeznany w temacie z opolskiego jest w stanie mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wymieniłem u siebie moduł z 5n0035730 na 3c8035730D i powiem Ci że bawiłem sie Kodowaniem bo sypał błędami ale cały czas kierownica sterowac mogłem a też mam 8 przycisków, ale niech się wypowie ktoś bardziej obeznany z temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może orientuje się ktoś jeśli podłączę bluetooth na jacka do iphona to fis będzie go widział? Wiem, że to ogólnie się podłącza do wejścia aux w aucie ale pytam czy może działa to w drugą stronę

77D5D5BC-C89E-4F39-BF0F-8B7DD42FD891.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie. To jest odbiornik, a nie nadajnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.05.2018 o 19:39, Siuter napisał:

Plik z softem mam. Chodzi mi głównie o kwestie techniczną jak i czym to zrobić.

do jakiego modułu BT masz te pliki apropo ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samochodzie mam bt low. Na półce leży bt premium i chcę to zamontować. Muszę coś kombinować z instalacją? Czy wystarczy podłączyć zewnętrzną antenę i będzie działać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności