Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.11.2017 o 18:43, wiesiok81 napisał:

pytanie do posiadaczy huawei'ów, czy to sie łączy po rsapie i czy wogóle to się łączy i bedzie hulać?

obecnie od trzech lat jest szajsung s5 który łączy sie zawsze w trybie premium lub HF,  chociaż w większości używam HF, dla mnie wygodniejsze bo dużo korzystam z netu podczas jazdy a moduł mam z końcówką C. teraz fon zaczyna swirować  i chce wymienić na coś innego w gre wchodzi własnie huawei p10,  tylko zanim to kupie chce wiedzieć że bedzie to na 100 działać , zwłaszcza w trybie HF  w moim wozidle. gdzieś tu wczesniej widziałem że ktoś miał problem z p8  a nie chce kupić i później sie bujać czemu coś nie działa jak wczesniej ładnie działało  i było bardzo potrzebne

Ja mam MATE 8 i śmiga aż miło choć faktycznie nie jest to na full ale mi to odpowiada 

 

IMG_20171124_125947_1.jpg

a tak to wygląda w wersji premium z Samsungiem 

 

IMG_20170203_132603.jpg

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info

kupiłem p10 i w trybie HF które głównie u mnie działało, łączy sie tak jak z szajsungiem , widzi kontakty z pozycji fis i rns, wiec mi to wystarcza. czy zadziała w wersji premium szczerze powiem że nawet nie spróbowałem

 

sprawdziłem i tak:

czy to jest ustawiony tryb HF czy Premium , jest dokładnie to samo i tak samo, i napewno nie jest w trybie premium bo, zasięg jest z tel a nie z anteny samoch., nie ma żadnego dodatkowego podmenu, aby zmienić dzwięk dzwonka , jego głośność , inne ustawienia , na fisie nie ma znaczka premium, a tel jest całkowicie funkcjonalny , janosik itd

dla mnie wystarcza jak jest , bo tak miałem ustawione wczesniej, widzi wszystkie kontakty, widze kto dzwoni , wybieram wszystko z pozycji kier. ,itd

 

Edytowane przez wiesiok81
nowe spostrzeżenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dlaczego samsung galaxy J3 w trybie premium zrywa połączenie po minucie a w trybie normalnym działa poprawnie

Edytowane przez KRIS M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2017 o 00:27, lysy78_03 napisał:

Po przełączeniu na bt nie mogę nigdzie regulować głośności. 

a cos sie dzieje jak naciskasz w telefonie przyciski vol + i -?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, artmin napisał:

a cos sie dzieje jak naciskasz w telefonie przyciski vol + i -?

no właśnie nie dzieje się nic. po przełączeniu na tryb premium, telefon można wyłączyć. z tel można jedynie wykonać połączenia alarmowe. cała reszta jest 'w samochodzie'

w trybie bt mogę regulować głośność poprzez + i -  ale niema to wpływu na głośność w trybie premium

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy połączeniu z BT w trybie premium w telefonie korzystam tylko z yanosika i netu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję kogoś z okolic Zabrza /Gliwic/Tarnowskich Gór kto podpiąłby u siebie w aucie (z zegarami podświetlanymi na biało) mój moduł bluetooth i sparował mi go z iphonem. 

Ja mam w aucie czerwone zegary w związku z czym nie jestem w stanie sparować tel.  (moduł łączy się z fis-em tylko protokołem bap).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podjechać. Pisz priv jak coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2017 o 19:20, turek napisał:

Przy połączeniu z BT w trybie premium w telefonie korzystam tylko z yanosika i netu.

A jakoś nie potrafię tego skonfigurować. Czy do tego potrzebny jest moduł ......730D(E)? :)

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mgboczna napisał:

A jakoś nie potrafię tego skonfigurować. Czy do tego potrzebny jest moduł ......730D(E)? :)

Musisz uruchomić sieć wi-fi. Ale to pewnie już wiesz. Trochę jestem zawiedziony działaniem neta w samochodzie. Czasami jakoś powoli działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ja mam moduł z końcówką "C" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mgboczna napisał:

Z tym, że ja mam moduł z końcówką "C" :(

Skoro nie możesz uruchomić sieci w samochodzie, pozostaje Tobie korzystanie z trybu BT zamiast premium. Albo wymiana modułu na taki z siecią wi-fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest różnica pomiędzy tymi trybami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie BT połączenia wykonujesz na telefonie. W premium poprzez rsap moduł w samochodzie przejmuje kontrolę nad telefonem. Możesz wyłączyć telefon i będziesz dalej z niego korzystać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niestety w trybie premium nie działa Yanosik i WV Connect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lysy78_03 napisał:

W trybie BT połączenia wykonujesz na telefonie. W premium poprzez rsap moduł w samochodzie przejmuje kontrolę nad telefonem. Możesz wyłączyć telefon i będziesz dalej z niego korzystać. 

Z tym wyłączeniem telefonu to bym się nie rozpędzał - telefon musi być włączony aby działało Bluetooth ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, radekrp90 napisał:

Z tym wyłączeniem telefonu to bym się nie rozpędzał

Masz rację. Rozpędziłem się. W menu telefonu w rns jest opcja wyłącz telefon, ale ona dotyczy telefonu w samochodzie. Przepraszam za zamieszanie. :drinks:

20180212_193306.jpg

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zapewne mowa już była na temat połączenia telefonu w b7 dużo czytałem ale tak na prawdę nie bardzo to rozumiem, dlatego zapytam. Mam Passata b7 i widzę że pod fotelem kierowcy nie mam modułu bluetooth ale mam uchwyt koło radia wraz z adapterem Bluetooth active i moje pytanie czy jest możliwość połączenia telefonu bez modułu??? Czy po prostu nie ma takiej możliwości? Próbowałem w różne sposoby ale telefon nie widzi nic... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz RNS 315?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mam rns 510 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności