Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie o oryginalny zestaw głośno mówiący wbudowany w radiu RNS 3210. Jak u Was działa samo odbieranie połączeń? W moim radiu jeśli ktoś dzwoni pojawia się komunikat  i charakterystyczny dzwonek. Samo odebranie jest już uciążliwe ponieważ muszę wciskać zieloną słuchawkę z pięć razy zanim odbiorę połączenie. Z zakończeniem rozmowy nie ma już problemu bo działa natychmiastowo. W ustawieniach nie ma żadnej funkcji z odbieraniem związanych. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie to radio, bo nigdzie nie znalazłem takowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2 aucie mam moduł 5N0 035 730 C ( czerwone + białe zegary ) działa po RSAP.

 

Mam LG K10 LTE ( działa w trybie premium na 3c8 035 730 B)

Miałem problem go połączyć z 5N0

Łączył się na chwile przejmował sim ale zaraz wywalało BT. Zrobiłem flash firmware na niebrandowany soft w telefonie + aktualizacja do najnowszej wersji andka 6.0 pomogło.

 

Tak samo miałem z Samsung Galaxy Grand Prime. Stockowy soft z samsunga + aktualizacja pomogła i łączy się po RSAP.

 

Czasami producent coś popsuje w aktualizacjach bo zauwazylem ze Grand prime działał z co 2-ga aktualizacją.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, grabotg napisał:

A jakie to radio

Przepraszam wkradł się błąd. Oczywiście chodzi mi o radio RNS 310.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie radio ma bluetooth, tylko moduł jest pod siedzeniem, i czasami może się coś podwieszać w komunikacji, może lepiej odbierać rozmowy słuchawką w kierownicy.

Zawsze jest też możliwość, że w radiu dotyk nie zawsze zadziała.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wskazówka- dzięki. Nigdy słuchawką z kierownicy nie odbierałem telefonu tylko z ekranu dotykowego w radiu. Z dotykiem też myślałem, że jest mało czuły jeśli mogę tak określić ale inne funkcje działają bez problemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można przywyknąć do tej zwłoki z tym, że dzwoniący może się rozmyślić i rozłączyć:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku z odbieraniem połączeń telefonicznych jest tak jak z ekranem dotykowym w telefonach. Też nie zawsze zadziała tzw. dotyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wszystkie połączenia odbieram z tym, że z pewnym opóźnieniem. Muszę napie... dalać w ikonkę słuchawki jak telegrafista żeby w końcu odebrać.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak działa większość zestawów Bluetooth - nawet moja zwykła "słuchawka" Plantronics'a po kliknięciu ma pewną zwłokę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy połączeniu  rSAP odbiór prawie natychmiastowy, a HSP zwsze ze zwłoką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MIB STD   ciut szybciej jest  niz na zewnetrznych  BT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Takie małe pytanie. 

Co zrobić aby bt był głośniej. Baaaardzo dużo jeżdżę(szybko)  i zaczyna mi brakować skali w pokrętle głośności. Daje na maksa i się domyślam co mówi rozmówca. 

Czy są jakieś dodatkowe ustawienia podczas adaptacji bt? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lysy78_03 napisał:

Co zrobić aby bt był głośniej

Sprawdź głośność BT w telefonie. Miałem jak Ty, do momentu aż odkryłem, że w telefonie mogę regulować głośność połączenia BT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Duży napisał:

Sprawdź głośność BT w telefonie. Miałem jak Ty, do momentu aż odkryłem, że w telefonie mogę regulować głośność połączenia BT ;)

Jeżeli faktycznie to jest rozwiązanie problemu to................... :mlotkiem

Ale wstyd. Pocieszające jest to, że Ty też miałeś ten sam problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lysy78_03 napisał:

że Ty też miałeś ten sam problem

Regulacja głośności BT pojawia się u mnie w momencie, gdy tel. jest sparowany z autem. Wpadłem na to bo komunikaty z Yanosika miałem za cicho, gdy wszedłem w ustawienia głośności, to zauważyłem dodatkowy suwak od BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może być to. Bardzo często korzystam z zestawu słuchawkowego. I on działa bardzo dobrze=głośno.  Więc pewnie cały bt jest wyciszony. Sprawdzę i dam znać. 

No i lipa. 

Po przełączeniu na bt nie mogę nigdzie regulować głośności. 

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do posiadaczy huawei'ów, czy to sie łączy po rsapie i czy wogóle to się łączy i bedzie hulać?

obecnie od trzech lat jest szajsung s5 który łączy sie zawsze w trybie premium lub HF,  chociaż w większości używam HF, dla mnie wygodniejsze bo dużo korzystam z netu podczas jazdy a moduł mam z końcówką C. teraz fon zaczyna swirować  i chce wymienić na coś innego w gre wchodzi własnie huawei p10,  tylko zanim to kupie chce wiedzieć że bedzie to na 100 działać , zwłaszcza w trybie HF  w moim wozidle. gdzieś tu wczesniej widziałem że ktoś miał problem z p8  a nie chce kupić i później sie bujać czemu coś nie działa jak wczesniej ładnie działało  i było bardzo potrzebne

Edytowane przez wiesiok81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden Huawei nie wspiera rSAP, a jedynie po nadaniu root'a więc kompatybilności 100%-owej nie ma się co spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem o jakiś aplikacjach które sprawiają że można się połączyć. Wie ktoś coś więcej na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności