Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

i swoją drogą, proszę o wyjaśnienie, co tu się da podłączyć ?

jakiś archaiczny telefon czy fabryczny VW ?zdjęcie z B6 ale mam to w B7.

Aktualizacja - doczytałem, że to miejsce na adapter do niektorych modeli telefonów. Mam serię "s" samsunga więc to raczej mi się nigdy nie przyda.... poprawcie mnie jeśli mylę się

Mocowanie do adaptera pod konkretny uchwyt dla modelu. Wrzucałem w tym wątku nr czesci. Jesli chodzi o samsunga wyszło tylko pod S4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. dzięki. więc raczej zbędny bajer.

a co chodzi dokładnie z tym BT Premium ? rsapy nic mi nie mówią. podłączam bez wiedzy o tym i chodzi... może to dlatego że akurat mam S5

Edytowane przez rafja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam moduł 5No035730b i nie moge połączyć sie z iphonem 6s :( jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zmiana telefonu lub modułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam, co trzeba dolozyc jesli jedyna rzecza jaka mam to miktofon w lampce? Zadnego modulu i kabli pod siedzeniem pasazera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko mam, co trzeba dolozyc jesli jedyna rzecza jaka mam to miktofon w lampce? Zadnego modulu i kabli pod siedzeniem pasazera.

Rns 315 pewnie masz ?

 

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma wybieranie głosowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam białe zegary, RNS 510, multikiera. Bez uchwytu na telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ma wybieranie głosowe i brak modułu telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ma wybieranie głosowe i brak modułu telefonu

 

czyli co ta nam mówi? że potrzebuje wszystko i coś z tego będzie czy zabawa za masę kasy i bez sensu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz: moduł telefonu, wiązkę i mocowanie modułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję pomocy. Posiadam moduł premium 5N0035730C NOVERO wymieniłem tel na Samsung J5 (2016) i nie mogę połączyć się z autem. Na fisie wyświetla się model telefonu, jednak parowanie nie jest możliwe a i tel nie widzi samochodu. Poprzedni Samsung Grand Prime udało mi się połączyć dziwnym trafem bo modem odczytywał go jako Nokie, ot taka zagwostka. Nie wnikałem bo wszystko działało.

Przeszukałem forum i nie potrafię znaleźć odpowiedzi. Co mogę wgrać do tel aby uzyskać połączenie. Jestem laikiem w tych sprawach więc proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam.

Edytowane przez wojag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgraj że sklepu apke rsap lub bluetooth SIM Access powinno pomóc, z niektórymi regionami jest problem ale po wgraniu i sparowaniu powinien zniknąć, zwłaszcza że z innymi tobie chodził, albo pozostać przy starym telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rsapa już próbowałem, brak efektów spróbuje tego SIM Access, dzięki za podpowiedź, no pokusiło mnie o wymianę na nowszy cholera, a starego już nie mam. Sprawdzałem SIM Access nie chce działac bez rota, ale to już za wysokie progi jak dla mnie.:niekumam

Edytowane przez wojag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rsapa już próbowałem, brak efektów spróbuje tego SIM Access, dzięki za podpowiedź, no pokusiło mnie o wymianę na nowszy cholera, a starego już nie mam. Sprawdzałem SIM Access nie chce działac bez rota, ale to już za wysokie progi jak dla mnie.:niekumam

Miałem 3C8 z Ai łączył się w mig z samsung s4 lte a teraz mam 3C8 z D i startuje jak XP no i rsap zginął z samsungiem

 

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i z góry proszę o pomoc i wyrozumiałość. Po przeczytaniu kilkunastu stron tematu już całkowicie zaczynam się gubić. Mam problem z połączeniem iPhona 6 i 6s z fabrycznym zestawem, wyskakuje komunikat o braku kompatybilności. Próba połączenia Samsunga zakończona sukcesem wszystko zadziałało. Radio RNS 510 z wgranym nowszym softem, moduł pod siedzeniem 3C8 035 730. Ktoś pisał że ma takowy moduł i działa z iPhonem ale jakoś mi nie rusza. Na jaki moduł powinienem wymienić żeby działało to jak powinno? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Próbuję rozwikłać problem z połączeniem telefonu z zestawem Premium w Passacie B6 Highline z 2006 roku.

 

Telefon normalnie się łączy ale w trybie rSAP z czego nie jestem zadowolony.

 

Chciałbym aby połączenie odbywało się tylko w trybie HFP.

 

Moduł bluetooth jaki posiadam to 7L6 035 730.

 

Próbowałem znaleźć go na: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Telephone_Retrofitting ale niestety nie ma do niego szczegółowej specyfikacji.

 

Moje pytania:

 

1. Czy zmieniając moduł na 1K8-035-730 uzyskam HFP i A2DP?

2. Czy A2DP będzie działać na MFD2?

3. Czy zmiana modułu na 1K8-035-730 będzie wymagała kodowania za pomocą VCDS'a?

4. 1K8-035-730 nie ma wejścia na jeden kabelek które mam w obecnym module - od czego to może być?

 

Z góry dziękuję za pomoc!

 

 

@UPDATE

 

Jako, że potrzebowałem zmienić to jak najszybciej się da to zdecydowałem się na montaż zmieniarki cyfrowej. Wpina się ją w fabryczne złącze 8/12 PIN i zyskujemy:

 

* Bluetooth

* A2DP

* Zmieniarkę, którą możemy zasilić poprzez USB lub AUX

 

Koszt zamknął się w 300 zł, czas montażu ok. 2h

 

W moim wypadku musiałem zrezygnować z fabrycznej zmieniarki i ją odłączyć, ale mam Spotify na telefonie więc to żadna strata.

 

Pozdr,

R.

Edytowane przez Rafal913

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Mam modół Bluetooth "7l6035730" wcześniej miałem telefon Nexus 4 wszystko fajnie działało, musiałem doinstalować apkę rsap.

Teraz zmieniłem telefon na xiaomi mi 5 i niestety jest problem z nawiązaniem połączenia. Próbowałem korzystać z apki rsap i rsap installer.

 

I jeszczę drugie pytanie czy działa z tym modułem a2dp navigation mam mfd2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki moduł bluetooth trzeba żeby działał z czerwonymi zegarami, RNS510 i żebym miał aktywną sim w telefonie podczas połączenia z autem?  Obecnie mam 5K0 035 730 A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam paska z 2010r rns510 i białe zegary czy jak zamontuje sterownik 3C8035730 będzie działał z zegarami i navi i najważniejsze czy połączy się z galaxy s7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności