Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ogrzewanie tylnej szyby nie będzie zakłócać sygalu?

Pytam bo u siebie zaobserwowalem czasem zanik sygnału stacji DAB po włączeniu ogrzewania i tak myślę czy to czasem nie powoduje zakłóceń.

Inna sprawa że w Google szukam instrukcji a raczej jakiejs porady jak ta antenę GSM zamontować a wszędzie tylko o antenie GPS.

Jak ktoś ma to niech podrzuci.

Rozumiem że ci co mieli rns510 to już to mieli w aucie Ale ja niestety jak na bardzo bogata opcje wyposażenia jeśli chodzi o Navi to miałem rns315 i tej anteny nie mam.

 

Znalazłem taka antenę i ja taka sama mam dlatego draze temat tej anteny gsm .

Skoro w linku jest ori to czy aby ja napewno potrzebuje antenę gsm?

Może ktoś kto ogarnia temat się wypowie.

Są całe zestawy i są też modułu z wiązka i takie coś by mi prawdopodobnie starczyło (mikrofon może być ten co mam i może antena też).

 

http://www.amazon.co.uk/Antenna-510-Golf-R36-Roof-Alhambra-3-°C0035507-N/dp/B018ZK1YS8

Edytowane przez fcbsoci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ogrzewanie tylnej szyby nie będzie zakłócać sygalu?

 

Napisałem o oryginalnej. Jest powyżej drutów ogrzewania tam, gdzie jest już namalowany czarny brzeg. Nie widać jej a tam pod tym czarnym jest jeszcze miejsce. Po lewej - bliżej środka - antena GPS, bliżej brzegu - antena GSM.

Po prawej natomiast jest wzmacniacz/rozdzielacz do (zależy od wersji) anteny radiowej (dwie), anteny Telestart, DAB, TV. Łączy się z odpowiednimi drutami w szybie, które nie tylko grzeją, ale są wykorzystane jako anteny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myslisz ze np.na przedniej szybie do góry przy słupku po stronie pasażera też będzie ok ?

Przeciągnięcie kabla do tyłu to za dużo grzebania i nie wiem czy wogole bym podołał.

U mnie z tyłu na szybie jest 3 światło stop i nie widzę nic innego ani na bocznych także raczej nie mam skoro w standardzie była rns315 z DAB .

Dzięki za info atmosferyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie telefonu z sony x perii na samsunga j3 pojawił się problem z połączeniem telefonu. Mianowicie telefon łączy się z modułem bt wszystko ok. pojawia się tryb premium po czym po 1 minucie zrywa połączenie i trzeba ponownie połączyć telefon za chwile znów zrywa i tak w koło . W czym problem?jakieś ustawienia telefonu ? Moduł bt 3C8035730C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po zmianie telefonu z sony x perii na samsunga j3 pojawił się problem z połączeniem telefonu. Mianowicie telefon łączy się z modułem bt wszystko ok. pojawia się tryb premium po czym po 1 minucie zrywa połączenie i trzeba ponownie połączyć telefon za chwile znów zrywa i tak w koło . W czym problem?jakieś ustawienia telefonu ? Moduł bt 3C8035730C

 

A z Xperia ci działało? jak to Xperia ? bo ja kombinuję z Xperią M i nie daje rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działało ok. co prawda bez trybu premium. Xperia J

Edytowane przez KRIS M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam samsung s7 edge i zero problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w 3c8 035 730 A - E da się przestawić RSAP ( Premium ) na HFP z poziomu zegarów, w B na 100% co do reszty nie miałem więc nie wiem.

 

LG K10 LTE automatycznie łączy się w premium ale korzystam z niego jedynie jak mam mało baterii, w ustawieniach BT -> ustawienia telefonu -> tryb telefonu jest do wyboru Premium / HFP ( zestaw głośnomówiący ) wrzucę filmik dziś.

 

Moduł pamięta operacje i po ponownym połączeniu np nast dzień łączy w poprzednim trybie np HFP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam moduł 3c8 035 730 A Nokia, da się przestawić ? Jak ? Liczę na obiecany filmik. Z huawei p8 lite się nie łączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jak obiecałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w czerwonych zegarach i module A Nokia tego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jak obiecałem.

A skad kolego w B6 z 2005 masz polskie menu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magic :D

 

Wymienilem pare gratow.

 

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Magic :D

 

Wymienilem pare gratow.

 

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

 

Szkoda, ze wymianka, a nie jakas zmiana w vcds. To moze dlatego Tobie dziala parowanie, a innym nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej kwestia modulu [emoji14] w 5n0 pozyczonym nie mialem mozliwosci zmiany premium <-&gt; hfp

 

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moduł jakiej firmy masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechłem :D wyzej masz napisane VW only

 

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba czegoś nie dostrzegam. chodzi mi czy NOKIA czy NOVERO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 3c8... z literką, to tylko NOVERO

5N0 BCD były NOVERO, wcześniejsze Nokii

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz :) nowicjusz. I już się czegoś nauczyłem. dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności