Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie muzyka z telefonu idzie przez wszystkie glosniki i tak chyba powinno być. Niezaleznie czy muzykę puszczam z pamieci telefonu czy np YT.

 

tak na pewno powinno być i właśnie w tym jest problem, że mi pomimo poprowadzenia okablowania do lewego kanału i tak gra tylko jeden, prawy kanał.

 

natomiast goście od kodowania/programowania w naszym mieście nigdy się z czymś takim nie spotkali i nie wiedzą co może być przyczyną.

 

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

P.S.

co dziwne, jeśli prowadzę rozmowę telefoniczną przez bluetooth to działa przez obydwa głośniki, a tylko streaming działa przez jeden prawy głośnik. czy to normalny objaw, że z tego samego źródła bluetooth rozmowa idzie przez 2 głośniki, a muzyka tylko przez jeden?

 

.

 

a co jest w tym dziwnego telefon jest mono a muzyka idzie przez dwa kanały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co jest w tym dziwnego telefon jest mono a muzyka idzie przez dwa kanały.

 

dla dziwne jest to, że pomimo dołożenia kabli do drugiego kanału, muzyka dalej gra tak jak wcześniej tylko z kanału prawego.

czy ktoś ma pomysł z czego to wynika?

 

podłączenie dodatkowych kabli jest na pewno dobrze wykonane, zgodnie z poradą kolegi @Bimbasz z tego forum, ale dalej nie działa i nikt nie wie czemu....

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla dziwne jest to, że pomimo dołożenia kabli do drugiego kanału, muzyka dalej gra tak jak wcześniej tylko z kanału prawego.

czy ktoś ma pomysł z czego to wynika?

 

podłączenie dodatkowych kabli jest na pewno dobrze wykonane, zgodnie z poradą kolegi @Bimbasz z tego forum, ale dalej nie działa i nikt nie wie czemu....

 

 

.

A moduł wymieniles czy tylko dolożyłeś dwa przewody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmienic na probe telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moduł wymieniles czy tylko dolożyłeś dwa przewody.

 

wpierw wymieniłem moduł na 3C8 035 730C, a wcześniej oryginalny taki sam, ale z końcówką A.

wszystko działało super za wyjątkiem muzyki z bluetotth, która działa tylko z kanału prawego.

za poradą kolegi @Bimbasz i jego instrukcji z postu nr 297 dołożyłem 2 kabeki do lewego kanału i to miało pomóc, ale niestety niczego to nie zmieniło, dalej gra tylko z prawego kanału.

 

czy oprócz dołożenia kabli do lewego kanału coś jeszcze powinienem zrobić?

kilka postów wyżej ktoś podał, że muszę jeszcze przeprogramować moduł i radio, ale nie podał szczegółów, a w warsztatach zajmujących się programowaniem radia itp. nikt nie ma pojęcia jak co by tam należało zmienić....

 

 

Proponuje zmienic na probe telefon

 

to już wcześniej zrobiłem i z każdego telefonu działa tak samo.

 

 

.

Edytowane przez doll00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam moduł 3C8 035 730B ( Wiązka 2k5 czyli brak lewej strony w standardzie) dołożyłem tylko lewą stronę, opis użytkownika doll00 się zgadza z tym co podłączałem wcześniej, nie musiałem nic kodować. Muzyka gra mi z lewej i prawej Iphone + LG K10 + Samsung Galaxy Y Duos.

 

Może Piny masz zbyt luźne ? Ja tak miałem po założeniu AutoHoldu, czasami działał czasami nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewne pytanie albowiem zakupiłem sobie moduł premium (5N0 035 730 A) wszystko śmiga elegancko na rns, fis, dzwoni, czytam smsy itd... I tu moje pytanie... Nie podłączyłem jeszcze anteny z modułu do anteny która była wcześniej podłączona do uchwytu... Mam ten kabelek zamówiony i teraz nie wiem czy go podłączyć czy nie?

 

PS: Czy z tym modułem można puszczać muzyke z telefonu poprzez bluetooth?

Edytowane przez mireckino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kolegowie. Mój problem wygląda następująco: posiadam Paseratti B6 z 2008r, w środku radio RNS 510 do tego zamontowany bluetooth. Jest też ten śmieszny wysuwany "telefonik" czy tam klawiatura. No i problem polega na tym, że nie mogę sparować telefonu z tymże urządzeniem głosnomówiącym. Z tego co widzę w historii, poprzedni właściciel posiadał Samsunga sparowanego z zestawem. Ja posiadam telefon marki HUAWEI i spodziewam się że może być, niekompatybilny najprościej mówiąc.

Moje pytanie:

1)Czy ktoś połączył się innym telefonem niż nokia/samsung z tymże bluetoothem?

2)Czy można dograć czy też doinstalować jakiś "soft" który pozwoli mi się połączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy modul 5N0035730A MA HFP? bo gdy wylaczam dostep do karty telefon sie nie laczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze inny problem mam bt 5n0035730b wszystko było ok do momentu kiedy telefon nie zaktualizowal się do androida 6.0.1 teraz niby się łączy na 2 sekundy i rozlacza . Zna ktoś może sposób jak to naprawić? Gdzieś na forum Mazdy wyczytałem przypadkiem że robili downgauding androida na 5.1.1. Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robili downgauding androida

 

Może downgrade? Jak samsung to 10 minut roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie samsung jak to można zrobić a dokładnie galaxy a5 (2016)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie samsung jak to można zrobić a dokładnie galaxy a5 (2016)

Żeby w samsungu zrobić downgrade to trzeba po prostu wgrać system od nowa

Najpierw dowiedz się czy w tym modelu po downgrade nie nabije się flaga knox. Jeżeli nie to przez pw dam Ci numer tel i ci pomogę

 

daj jeszcze znać jak masz brand operatora lub czy masz bez brandu. (ma to znaczenie żeby pobrać odpowiedni rom) wszystkie linki ci podam jak mi odpowiesz na te pytania

Podaj mi dokładne oznaczenie modelu telefonu

Edytowane przez truna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co kombinować ze zmianą softu niżej jeśli A5(6) obsługuje r-SAP, może ma brand i się coś sypie, wtedy trzeba zdebrandować i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale po co kombinować ze zmianą softu niżej jeśli A5(6) obsługuje r-SAP, może ma brand i się coś sypie, wtedy trzeba zdebrandować i tyle.

 

Grzesiek pyta jak zrobić downgrade więc więc służę pomocą. A czy to przez brand czy przez co innego to za bardzo mnie nie obchodzi.

Żeby dobrze zrobić debrandowanie trzeba zmienić CSC a to się wiąże z rootem

Edytowane przez truna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mnie się wydawało, że to forum samochodowe, a nie o telefonach i pomagamy sobie jak w tytule tematu. Jak widać tu potrafią poszukać to może niech poszukają na forum o telefonach czy też trzeba podać link?

 

Żeby dobrze zrobić debrandowanie najlepiej udać się do serwisu samsunga, czasem może to kosztuje 50-70 zł i cała filozofia.

Edytowane przez grabotg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja porostu pisałem że przypadkiem przeczytałem o tym na Forum Mazdy i im to pomagało. Przed aktualizacja ten tel się łączył się bez problemu i działało a po aktualizacji już się nie łączy. Wyświetla komunikat że nie ma połączenia bluetooth a jak wyszukuje tel to wyświetla komunikat że brak kompatybilnych telefonów. Sprawdzałem na tel żony z androidem 5.1.1 i wszystko było w porzadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności