Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

A więc pod siedzeniem pasażera znajduje się takie urządzenie:

[ATTACH=CONFIG]124427[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]124428[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]124429[/ATTACH]

znowu próbowałem wykryć cokolwiek BT w telefonie i...nic

I przy okazji czy ktoś wie do czego służy przycisk umiejscowiony pod przycieskiem ON/OFF w pokrętle regulacji siły dmuchawy?

[ATTACH=CONFIG]124430[/ATTACH]

 

Cześć,

ten przycisk w Climatroniku pod przyciskiem ON/OFF to Dodatkowy układ ogrzewania (ogrzewanie postojowe). Opis znajdziesz w Zeszycie 3.1 Obsługa. Jak nie masz tego zeszytu daj maila to podeślę.

Pozdrawiam Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co może być powodem, że przy aktualizacji kontaktów moduł przestaje pobierać kontakty z karty sim przy ilości 82 (z 202 na karcie), kontaktów z telefonu moduł w ogóle nie chce pobrać? Z innego starszego telefonu (a w zasadzie ze starszej karty sim) ściąga bez problemu całość.

 

Może to być spowodowane błędnym wpisem kontaktu (ściąganym np. jako 82 w kolejności) lub (mniej prawdopodobne) uszkodzeniem karty SIM.

Tak miałem przy kopiowaniu kontaktów z telefonu (po skróceniu za długiego wpisu lub za dużej ilości informacji problem więcej nie pojawił się).

Kontaktów z telefonu nie kopiuje bo np. nie jest ustawione kopiowanie z telefonu (w opcji kopiuj z SIM z telefonu lub z SIM i z telefonu) lub model telefonu nie umożliwia takiego kopiowania (tak mam z LG G3 lub z Samsung Wave 3) lub występują inne powody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem nowy posiadam to chyba uchwyt do tel w podłokietniku napisane na nim jest Bluetooth i sie wysuwa klawiatura numeryczna z konsoli na kierownicy tez jest symbol telefonu wiecie może jak właczyć bt w aucie by był widoczny dla telefonu czy jest wogóle mozliwość sparowania takiego zestawu ?

 

A zadałeś sobie trudu żeby przeczytać ten temat? Bo coś mi się wydaje że nie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie jest takie, co może być powodem, że przy aktualizacji kontaktów moduł przestaje pobierać kontakty z karty sim przy ilości 82 (z 202 na karcie), kontaktów z telefonu moduł w ogóle nie chce pobrać? Z innego starszego telefonu (a w zasadzie ze starszej karty sim) ściąga bez problemu całość.

 

Też tak miałem na S3 i S4 - zainstalowanie pod androidem aplikacji Bluetooth Phonebook od http://android-rsap.com/ załatwiło sprawę. Aplikacja płatna, ale 6 zł to nie majątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,w moim pasku mam pod siedzeniem moduł NOKI 3C0 035 729E, radio rcd 300, i adapter do NOKIA Model telefonu: 3100 / 3200 / 6100 / 6220 / 6230 / 6230i / 6820 / 6822 / 7210, i zwykła kierownice. Dodam że z nokia 6230i działa wysmienicie. Moje pytanie jest czy da sie pod ten zestaw podłączyć iphone 4s kupiłem adapter BURY ale z tego co wyczytałem to BURY nie współpracuje z modułem Noki mam pytanie jak dokupie adapter vw do ipnone czy ten zestaw zadziała ewentualnie co jeszcze musiałbym zmienić. Temat zamknięty iphon 4s działa super.

Edytowane przez leconn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem ze swoim fabrycznym zestawem BT, auto to turek z 2008 roku moduł premium 7L6 035 730 C, rns 510, kolorowy wyświetlacz MFA, oraz dodatkowe gniazdo w podłokietniku do telefonu. Otóż łączy się z telefonem S III, książkę pobiera zapisuje na RNS. Problem jest z zasięgiem, nie łapie w ogóle zasięgu. Telefon mam w sieci three (3), ta sieć pracuje w 4G. Jak połączę telefon S III w innej sieci, wszystko działa jak należy łącznie z zasięgiem. Parowałem też blackberry z innej sieci i też działa. Starsze nokie w three, łączą się ale bez zasięgu. Po prostu ta sieć nie pracuje z fabrycznym zestawem BT VW. Dzwoniłem do operatora w tej sprawie już kilka razy i za każdym razem coś tam robią, każą zrobić reset i bez rezultatu. Wydaje mi się że problem jest tylko z tą siecią.

Czy jeżeli kupię adapter i połączę się przez niego to będzie działało. A może zmienić moduł, na przykład na, 3c8035730B. Albo zmienić operatora, ale to dopiero za rok.

Pozdrawiam Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałem na S3 i S4 - zainstalowanie pod androidem aplikacji Bluetooth Phonebook od http://android-rsap.com/ załatwiło sprawę. Aplikacja płatna, ale 6 zł to nie majątek.

 

Witam. Mam B6 2.0 TDI-PD 2008, 170 kM. I tak jak w tym wątku opisywany problem z łączeniem się BT z zestawem Premium. Jeszcze rok temu jeździłem golfem 2011 i tam nie miałem problemu z łączeniem się przez BT z każdym telefonem. Czy ktoś może wie, czy mogę wymienić jakiś moduł, podzespół w tym zestawie Premium, bym nie musiał szukać tel. z rSAP? Oprócz rozmów zależy mi na korzystaniu z BT Audio - siła przyzwyczajenia po Golfie :-)

 

Będę wdzięczny za podpowiedź..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiadomo że jak zestaw BT przejmuje kontrole nad kartą sim już w tel nie można korzystać z internetu itp. przynajmniej obecnie tak miałem przy RSap. czy jest taki moduł który pozwoli mi jednocześnie korzystać z zestawu głosnomówiącego i jednocześnie mieć internet w tel bo musze mieć dostęp do maila. kolejna rzecz to czasem jak sms przychodzi na wyświetlaczu pojawia się błąd sms czy jakos tak i już go nie mogę odczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że połączysz się w trybie HF a nie premium

Błędy na ogół są jeśli to jest mms, albo w treści są użyte jakieś dziwne znaki, których moduł nie ma w swojej tablicy znaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy że połączysz się w trybie HF a nie premium

Rozwiniesz temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie Hands Free moduł BT nie "pożycza" od telefonu karty sim i można z niego normalnie korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy czym dodać musimy, że moduły do mniej więcej 2008 r. raczej nie obsługują HF, a jedynie rSAP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest tak jak piszesz. Ja mam moduł 730C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a więc rozumiem że tryb HF jest w tym 730C? i ten tryb działa tak że możemy w tel mieć wszystko tzn net itp a możemy rozmawiać przez zestaw głośnomówiący?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a jak zamontować 3C8035730D to w try nie SAP tez masz internet i wszyscy w aucie bo ma wi-fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko do czerwono niebieskich zegarów ponoć nie pasują nowe moduły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję pomocy jestem nowym posiadaczem passata 2008r b6 kombi 1.9 tdi 105 konny , mam radio rcd300 i wieszak oraz zwykła kierownica, nigdzie pod siedzeniem nie widzę modułu do BT.Proszę o podpowiedź jaki moduł muszę zakupić aby łączył się z każdym tel ( mam dzisiaj nokię c5 a jutro może inny tel) przez bt i korzystać z książki telefonicznej.Przeczytałem wszystkie posty i dalej jestem zakręcony.Proszę koledzy aby tak łopatologicznie ktoś mi wyłożył a może ktoś by mi zechciał pomóc , przebywam w Tczewie i Gdyni, oczywiście podjadę gdzie trzeba a może ktoś mi pomorze zesparować chociaż tą nokię przy pomocy swojego BT.Dziękuję i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W moim VW z 2010 roku posiadam moduł 7P6035730B i z tego co wyczytałem jest za stary żeby połączyć się z LG L9 II. Czy jeśli kupię moduł 3C8 035 730D będzie obsługiwał ten telefon i nowsze? Czy jest nowszy moduł od 3C8 035 730D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. W moim VW z 2010 roku posiadam moduł 7P6035730B i z tego co wyczytałem jest za stary żeby połączyć się z LG L9 II. Czy jeśli kupię moduł 3C8 035 730D będzie obsługiwał ten telefon i nowsze? Czy jest nowszy moduł od 3C8 035 730D?

 

nowszego nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest nowszy moduł od 3C8 035 730D?
nowszego nie ma

Jest wersja 3C8 035 730E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności