Skocz do zawartości
Koćko

Zakup B4 2.0 2E + Climatronic

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.Koledzy prosze bardzo o informajce.Dzisiaj ogladalem B4 z silnikiem 2.0 2E i climatronikiem. Interesuje mnie ile ten silniczek lyka gazu oraz druga sprawa to wlaczylem climatronik a on zaczal mrugac z wszystimi funkcjami na wyswietlaczu z 10 sekund pozniej przestal.Z tego co znalazlem w poprzednich postach to moze oznaczac jakis blad ale post byl o B5.Czy w B4 tez tak bedzie. Niestety po fakcie to przeczytalem :(

Z tego co przeczytalem to w climatroniku bez przycisku ECON sprezarka chodzi caly czas.Czy to oznacza wieksze spalanie caly czas? Jak sprawdzic czy klima dziala zapuscilem na 16 stopni chyba, wialo tak porownywalnie jak z mojego B4 bez klimy.hmmm Odnosnie spalania prosilbym wlascicieli z silnikami 2.0 8v o wypowiedz, nie chce tu robic znowu postu gdzie wszyscy sie beda wypowiadac ile ich pasek pali.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gazu w upalne lato przy non stop 90 km/h wyszło 7,3

jak miga to pewnie nie ma czynnika chłodniczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kockodo, jak miga to na bank cos z climatronickiem, a jak mowisz ze nie chlodzi to pewnie brak czynnika, jak masz dostep dp vaga to zapusc.

powodzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w climatroniku wciskasz jednocześnie przycisk off i czerwony przycisk od temperatury dodatniej trzymasz chwilkę i wyświetli się tobie kod usterki i każdorazowe następne naciśnięcie przycisku z czerwonym kwadracikiem pokaże następny błąd ( o ile jest ) listę kodów znajdziesz w archiwum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny przypadek, u mnie na całym wyświetlaczu mrugają "ósemki". W warsztacie stwierdzono nieszczelność chłodnicy (prawdopodobnie wymiana).

Spalanie gazu: nie przekraczam 10l/100km.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dziekuje za odpowiedzi, jescze pytanko mi sie nawinelo czy przy instalacji gazowej komputer pokladowy wskazuje zuzycie gazu?I jak to jest z ta sprezarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy przy instalacji gazowej komputer pokladowy wskazuje zuzycie gazu?

Mój gazownik przy montowaniu sekwencji tez się nad tym zastanawiał czy będzie działać ale u mnie działa :D Przy zwykłej instalce nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos nie ma sekwencji i mu dziala ?Jescze jedno pytanie.Passat ktorego ogladalem mial podwyzszone zawieszenie wygladal jak terenowy ;) Czy aby go bnizyc to jest kwestia wymiany sprezyn czy amortyzatory tez trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zegary tylko z jednym wyświetlaczem ( zegarek ) ta grze nic mi innego nie pokaże :D

co do sprężarki jak nastawisz na chłodzenie to musi chodzić , jeśli ustawisz na grzanie to na początku załącza się klima w celu osuszenia wnętrza np. w zimie ale potem się rozłącza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności