Skocz do zawartości
navik

Tschechien/Polen DX07/08 juz jest.

Rekomendowane odpowiedzi

ok czaje :ok:

 

a gdzie jest ta opcja co można zmienić lektora z faceta na laske?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest ta opcja co można zmienić lektora z faceta na laske?

 

Nie widziałem takiej - chodziło mi o to, że w 2007 gada po polsku facet, przynajmniej u mnie - a w 2008 mam angielską laseczkę.

 

A swoją drogą pytałem przecież już czy ktoś wie jak podmieniać na takich mapach pliki z komendami głosowymi..... ale cisza w tym temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej zaopatrzyć się w nową mapkę z polskim lektorem a nie kombinować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą pytałem przecież już czy ktoś wie jak podmieniać na takich mapach pliki z komendami głosowymi..... ale cisza w tym temacie :)

 

http://www.navi-projekt.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Qrka :zalamany:

Nie schodzi z torreadora :kwasny:

Jakis blad pilku jest... I jak ja mam sie nauczyc obslugi? :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że tematy odnośnie sprzętu jakim i na jakim się nagrywa są kasowane... więc napiszę tak: dużą rolę odgrywa płytka, np płyty firmowe: sony, hp nie będą działały... trzeba szukać innych płyt, a nie zawsze to co drogie to dobre... (sprzwdzałem)

 

pozdro :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tematy w stylu:

nagrywarka XXX

plytka YYY

 

sa kasowane? ktos kogos do czegos namawia? posiadanie nagrywarek jest legalne, a co nie mozna sie nia pochwalic?

 

Ja np mam:

LG: GCE 8320B

a ostatnio kupilem paczke Verbatim Super AZO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze moderator to odbiera jako informacje jak zlamac prawo i co trzeba miec zeby nielegalnie nagrac CD. Nioe wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale maja płytka z tą nową mapą Dx 2007/8 nie jest dokładniejsza od starej 2006/7, np. nie ma na niej więcej ulic w moim mieście, a Rzeszowie brak najważniejszych ulic np. Rejtana, a na wcześniejszej jest.

Jakie sa innych opinie ? Ja wróciłem do starej.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja miejscowość też nie jest poprawiona, ale np Zamość jest zrobiony chyba w 100%, na poprzedniej wersji nie była wcale zaznaczona starówka i osiedle na którym mieszkam, teraz są wszystkie uliczki na starówce i całe moje osiedle i wszystkie inne drogi w Zamościu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u Was, ale maja płytka z tą nową mapą Dx 2007/8 nie jest dokładniejsza od starej 2006/7, np. nie ma na niej więcej ulic w moim mieście, a Rzeszowie brak najważniejszych ulic np. Rejtana, a na wcześniejszej jest.

Jakie sa innych opinie ? Ja wróciłem do starej.

Pozdr.

 

Kielce też zanczenie poprawwione , sa wszystkie drogi , nawet osiedlowe, a na wczesniejszej były same przelotówki. Osobiście wątpie żeby ta mapa mogła byc mniej dokładan od poprzedniej wersji. Skąd masz kolego ta mape i czy na pewno to wersja 2007/2008???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dx 2007/8 nie jest dokładniejsza od starej 2006/7, np. nie ma na niej więcej ulic w moim mieście, a Rzeszowie brak najważniejszych ulic np. Rejtana,
No i tak to jest jak ktoś żałuje 629 pln na oryginał :rotfl: coś nie tak z tą twoją płytką chyba albo faktycznie pominęli "Twoje miasto" :hyhy:

Jak dla mnie to poprawiła się nieznacznie i jak do tej pory jeżdżąc na razie po Trójmieście nie zauważyłem szczególnych różnic ,po za celami specjalnymi, jest ich więcej i zostały zaktualizowane ,usunęli w końcu takie których nie ma już od ponad dwóch lat. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jachu

Witam, myślę że cena tej mapy powinna byc proporcjonalna do pokrycia danego kraju i włożonego wysiłku na stworzenie map (jakie jest porównanie z pokryciem np. Niemiec?).

Cena ponad 600 zł za nie w pełni funkcjonalny produkt to chyba lekka przesada! :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na ukraine dawali by za darmo. Tak sie sklada ze szystkie te mapy sa na bazie teleAtlasu jak i nawet TomTom. wiec tomtom moze poprawic swoje a inni nie bardzo jakos chca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ta informacja to lamanie regulaminu ale podam:

Kolega adams podpowiedzial mi zeby przeczyscic laser. Kupilem jakas plyte czyszczaca tak ze szczoteczkami do laseru wsadzilem na chwile navi zakrecila nia wyjalem wsadzilem navi 08 i dziala :)

Na tych szczotkach akurat na jednej bylo troche brudu wiec pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bor0wy no to super że Ci działa

 

ale czyszczenie wacikiem przynosi lepszy efekt niż czyszczenie płytą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adams, super tylko ciekawe czy to byla wina brudnego lasera czy tym razem jakos udalo mi sie nagrac. A zmarnowalem z 6-7cd wszystkie do kosza polecialy :)

jasne ze wacikiem lepiej, ale to trzeba wyjmowac itd wole sie narazie tego nie dotykac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja mapka smiga bez problemu, nagrana na plytce za 60gr :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EndriuB

I u mnie działa bez problemu

I mam nawet polskiego lektor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam ale z wersji 2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności