Skocz do zawartości
przybora

Domykanie szyb - VW Passat B5 z pilota.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Skulek

a ma w ogóle ktoś taki moduł komfortu jak ? (patrz dwa posty wyżej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEŻ MAM PASKA Z 1999. PO PRZEKRĘCANIU KLUCZYKIEM W JEDNĄ LUB DRUGA STRONĘ SZYBY SIĘ ZAMYKAJA LUB OTWIERAJĄ, ZAMYKANIE OTWIERANIE Z PILOTA BRAK REAKCJI. CZY WYSTARCZY ZAPROGRAMOWĄC VAG-iem.

PS. JESZCZE JEDEN DZIWNY OBJAW PRZEDNIA SZYBA KIEROWCYCHODZI ODWROTNIE DO POZOSTAŁYCH TZN. JEŻELI WSZYSTKIE SIĘ ZAMYKAJĄ TO ONA SIĘ OTWIERA I NA ODWRÓT. NA PANELU STEROWANIA SZYBAMI PRZEŁĄCZNIK OD PRZEDNIEJ SZYBY KIEROWCY TEŻ MUSZĘ UŻWYWAĆ W PRZECIWNYM KIERUNKU NIZ POZOSTAŁYCH TZN NP. JEŻELI MAM ZAMYKANIE POZOSTAŁYCH TRZECH SZYB POPRZEZ POCIĄGANIE PRZEŁĄCZNIKÓW DO TYTŁU TO SZYBA KIEROWCY ZAMYKA SIĘ PO PRZESUNIĘCIU PRZEŁĄCZNIKA DO PRZODU.

cZY NIE POWINNO BYC IDENTYCZNIE?

MOŻE TYLKO KTOŚ PODMIENIŁ KABELKI?

JAK TO ZROBIĆ

 

//wyłącz caps - boommax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcel_76 Wszystkie szyby powinny otwierac sie i zamykac w tym samym kierunku przynajmniej tak jest u mnie.

Kiedys pisalem juz w tym temacie ze u mnie nie dziala takowe domukanie szyb z kluczyka, jednak musze powiedziec ze znalazlem przyczyne tego ze sie nie otwieraly czy zamykaly, poprostu mialem zepsute mikrostyki w zamku. Wymienilem zamek i wszystko wrocilo do normy. Mam modul komfortu 1J0959799AHi wszystko smiga, mysle teraz nad tym zeby zrobic domykanie szyb z pilota mam nadzieje, ze zbiore sily i to zrobie, najgorsze jest to wyciaganie tego komfortu z podlogi, przynajmniej tak mi sie wydaje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy POMOCY . Namieszałem coś, bawiąc się , w module komfortu i nie działa teraz zamek centralny z pilota. Bawiłem sie Polski VAG 2,5. Mój moduł komfortu ma oznaczenia: J0959799AH

 

POMOCY, zamyka tylko z kluczyka. - pierdoła ze mnie jak cholera :wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał bary75 Zobacz post

POMOCY, zamyka tylko z kluczyka. - pierdoła ze mnie jak cholera

Jak masz 2 kluczyki, to ten temat Ci pomoże; http://forum.vw-passat.pl/showthread...dowanie+pilota

 

Kolego, wielkie dzięki, pomogło. Porady zaraz z I-szego postu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość diabel82w

witam jestem zainteresowany domykaniem szyb z pilota w pasku b5 rok 2001 proszę o jakiś namiar na kogoś kto by mi to zrobił w okolicach katowic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chciałbym sobie uruchomić zamykanie szyb z pilota. Komfort ma numerek 1J0959799AH. I wszystko było by dobrze, gdyby nie to, że lapek nie posiada COM zresztą tak jak mój kabelek. A z USB przy moim autku się nie da (czytaj: ja nie znalazłem). Czy ktoś z Krakowa mógłby mi wyświadczyć przysługę i uruchomić szyby z pilota? Byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy wie ktos jak aktywowac domykanie szyb z pilota orginalnego zapomoca x431?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Jest tu ktoś z okolic Międzyzdrojów, Kołobrzegu, Koszalina lub Chojnic kto mógłby mi pomóc zrobić taki myk z tymi szybami bo jak przekręcam kluczyk i go przytrzymam to sie szyby domykają a chciałbym mieć taki bajer żeby domykały sie z pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktoś z okolic Międzyzdrojów, Kołobrzegu, Koszalina lub Chojnic kto mógłby mi pomóc zrobić taki myk z tymi szybami bo jak przekręcam kluczyk i go przytrzymam to sie szyby domykają a chciałbym mieć taki bajer żeby domykały sie z pilota.

 

Niewielu kolego. Bo się boją DOS-a a złącze RS 232 na lapku ma jeszcze mniej osób...

 

Jeżeli w jakiś sposób Ci to pomoże - będę w Lidzbarku Warmińskim 15 - 17 lipca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a napisałbyś co zrobić tym programem pod dos a no i szyberdach tez z pilota sie zamknie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego a napisałbyś co zrobić tym programem pod dos a no i szyberdach tez z pilota sie zamknie ??

 

Interfejs pod COM'a posiadasz? Bez tego niewiele zdziałasz. Reszte masz tutaj:

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=54921#post54921

 

Robiłem tym sposobem w poprzednim i w obecnym pasku - śmiga bez problemu.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze mam nie moge tylko tu tego szyberdachu znalezc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego a napisałbyś co zrobić tym programem pod dos a no i szyberdach tez z pilota sie zamknie ??

 

Się zamknie bez obawy. Z tym, że najpierw szyby, potem szyber się zamyka.

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=54921#post54921 tu masz opisane co i jak z jednym potężnym błedem

 

w module 1J0 959 799 J 00E jest adres 16820 i taki być powinien, a nie jak błędnie wpisano 16280...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze to jakimak mk to vagiem odczytam NO to dziekuje bardzo i jutro biore sie do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ze to jakimak mk to vagiem odczytam NO to dziekuje bardzo i jutro biore sie do roboty

 

Nie bardzo rozumiem co piszesz. Ale VAG tego nie ruszy. Za głupi jest. Tylko VDC_E dos i kabelek RS 232. I musisz mieć bootowanie z CD bo tak właśnie ten program działa - bootuje kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem co piszesz. Ale VAG tego nie ruszy. Za głupi jest. Tylko VDC_E dos i kabelek RS 232. I musisz mieć bootowanie z CD bo tak właśnie ten program działa - bootuje kompa.

 

koledze chodziło o odczytanie nr modułu poprzez vaga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledze chodziło o odczytanie nr modułu poprzez vaga

 

No to dość dokładnie zakodował wiadomość. Może to szyfrant jakiś.

 

Tak odczytasz kolego wciskasz 46 central cośtam cośtam... Wyjdzie numer. w 90% przypadków jest AH. Jak masz S to koduje się go identyko jak AH,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie dlaczego nie mam opcji 26 i 27 czyli odczytu i edycji epromu od komfortu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności