Skocz do zawartości
przybora

Domykanie szyb - VW Passat B5 z pilota.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Serdecznie!!

Pare dni temu kupilem VW Passata z 1999 roku B5 z silnikiem 110konikow - posiadam w nim 4 elektryczne szyby - centralny zamek sterowany z kluczyka - scyzoryk. Wszystko jest fajnie ale jak zostawie otwarte szyby nie domykaja mi sie podczas zamykania centralnego - wkladam kluczyk i przekrecam i tez sie nie zamykaja. Prawdopodobnie jak mi sie wydaje chociaz moge sie mylic dla tego pytam Was, nie mam takiej funkcji. Co mam zrobic co dokupic jak to zmienic zeby mi sie zamykalo z pilota jak zamykam central tzn zeby szyby domykaly sie z kluczyka czy to trzeba wymienic jakis modol czy cos takiego?? Prosze o podpowiedzi i pomoc w domykaniu moich szyb z pilota. Z gory dzieki i serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby artur

przekręć kluczyk w zamku w lewo i przytrzymaj, szyby powinny sie domknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Serdecznie!!

Pare dni temu kupilem VW Passata z 1999 roku B5 z silnikiem 110konikow - posiadam w nim 4 elektryczne szyby - centralny zamek sterowany z kluczyka - scyzoryk. Wszystko jest fajnie ale jak zostawie otwarte szyby nie domykaja mi sie podczas zamykania centralnego - wkladam kluczyk i przekrecam i tez sie nie zamykaja. Prawdopodobnie jak mi sie wydaje chociaz moge sie mylic dla tego pytam Was, nie mam takiej funkcji. Co mam zrobic co dokupic jak to zmienic zeby mi sie zamykalo z pilota jak zamykam central tzn zeby szyby domykaly sie z kluczyka czy to trzeba wymienic jakis modol czy cos takiego?? Prosze o podpowiedzi i pomoc w domykaniu moich szyb z pilota. Z gory dzieki i serdecznie pozdrawiam.

_wyszukiwarka

 

Najlepiej załóż dodatkowy alarm i przy okazji elektryk zrobi Tobie porządek z modułem komfortu. Będzie wszystko cacy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie chodzi o to że jak przekrecam kluczyk ostro w prawo czy w lewo to nic sie nie dzieje szyby nie domykaja sie. nie wiem co mam robic zeby mi sie domykaly ehhh....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ka

Jak pisał boommax - dodatkowy alarm będzie domykał z pilota, to najlepsza opcja. Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety VAG100 nie obsluguje mego passata wiec bede musial cos posmyslec o alarmie, chyba to bedzie najprostrze rozwiazanie.

Z gory dzieki za podpowiedzi Pozdrawiam przybora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Mam do was pytanie ciagne dalej ten temat domykania szyb z pilota czy kluczyka. Mam modul komfortu taki: 1J0959799AH tak mi pokazal VAG tzn sprawdzil mi to koles. On sie nie orientuje z tym czy mozna czy nie mozna cos w tym module zmienic. Wiec pytam Was najlepsi z nalepszych czy cos mozecie mi w tej sprawie podpowiedziec?? czy moze musze wymienic modul komfortu na jakis lepszy inny czy bardziej rozbudowany

HELP ME :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie możesz zamykać okien z kluczyka to nawet założenie alarmu z funkcją domykania szyb nic nie da. Musiałbyś zmienić moduł komfortu i potem kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zartujcie ze musze wymieniac modul komfortu, ehhhh ale powiedzcie jaki w takim razie, a moze mam jakis sensor zepsuty. Moze ktos mi powiedziec czy modol komfortu 1J0959799AH ma opcje domykania szyb czy nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1J0 959 799 AH (odnośnik) 1J0 959 799 S 03B

 

Memory Address / old value / new value

Adres Pamięci / stara wartość / nowa wartość

04283 / 8 / 2

04289 / 8 / 2

08628 / 242 / 246 strony kierowcy przednie okno

12724 / 250 / 254 strony pasażera przednie okno

16820 / 250 / 254 strony kierowcy tylne okno

20916 / 242 / 246 strony pasażera tylny okno

 

Reszta co i jak jest opisana TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość drozdu

Nie trzeba wymieniać cały moduł komfortu . Są specjalne moduły do domykania szyb i szyberdachu, dostępne chyba nawet na Allegro. Koszt niewielki i roboty mało. Wiem bo zakładałem w poprzednim Passacie. Podpinasz pod alarm i hula z pilota.

P.S. Takie moduły są na dwie i cztery ele. szyby.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1J0959799AH tez mam ten moduł i zamyka mi szyby z kluczyka :hurra: jesli masz troche pojecia o tym co mozna zrobic vagiem i masz do niego dostep to spokojnie sobie zrobisz domykanie szyb z pilota :ok: instrukcje wkleil juz Marek u mnie dziala, testowane jest rowniez z powodzeniem na skodzie oktwce wiec nie ma co sie bac tylko zmienic ustawienia w module komfortu a nie pakowac do auta niepotrzebne badziewie za gruba kase - domykanie mozesz zrobisz samemu w 5 miniut na parkingu pod domem lub w garazu

powodzenia :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EndriuB
1J0959799AH tez mam ten moduł i zamyka mi szyby z kluczyka :hurra: jesli masz troche pojecia o tym co mozna zrobic vagiem i masz do niego dostep to spokojnie sobie zrobisz domykanie szyb z pilota :ok: instrukcje wkleil juz Marek u mnie dziala, testowane jest rowniez z powodzeniem na skodzie oktwce wiec nie ma co sie bac tylko zmienic ustawienia w module komfortu a nie pakowac do auta niepotrzebne badziewie za gruba kase - domykanie mozesz zrobisz samemu w 5 miniut na parkingu pod domem lub w garazu

powodzenia :cwaniak:

 

A jak jest z domykaniem szyberdachu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie jest dziwne zjawisko ... a wiec

Gdy wyciągne kluczyk szyber sam sie zamyka ... jak zamykam centralnym: szyby sie nie domykaja same :dobani: pytanie dlaczego? ale ja kluczykiem przekrece i przytrzymam to sie zamkna lub w druga strone otworza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EndriuB

Może masz jakoś zaprogramowany moduł komfortu na domykanie szybra.

 

 

Mam pomysł jak zrobić domykanie szyberdachu i szyb z pilota tylko szukam przekaźnika co po impulsie podtrzymuje prąd przez 15 sec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro bede podpinal autko pod VAGa to moze sie cos przeprogramuje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Skulek

No czekam na jakies info w sprawie domykania szyberka z pilota..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Skulek

Mój moduł to 1J0 959 799 N nie wiem czy można zaprogramować domykanie szybek + Szyberek .. Jeśli ktoś ma taki sam niech da znać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EndriuB
jutro bede podpinal autko pod VAGa to moze sie cos przeprogramuje :]

 

 

Ale po przeprogramowaniu przez VAGa trzeba trzymać przycisk dopóki szyby się nie zamkną, nie jest to za dobre rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności