Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zamówiłem DUNLOPKI SP SPORT 01, zobaczymy w przyszłym tygodniu jak się na tym będzie jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione, założone.

Na razie przejechałem jakieś 100 km, ale jest cool.

Ciche, dobrze prowadzą - sucha nawierzchnia, od dwóch dni nie pada więc nie wiem jeszcze jak na mokrej się zachowują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:615: 9 stron wypowiedzi i CO???

 

 

I nic ciekawego się nie dowiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jestem po 2000 km na nowych kółkach i jest nadal super (przynajmniej dla mnie :)).

Mokra czy sucha nawierzchnia, pusta czy załadowana bryka - jedzie jak po szynach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem uniroyale 205/60 15" na alusy. Przejechałem 4000km i rewelka. Na oberwaniu chmury 140 i ...... nic. Przeżyłem, bo piszę :641: Dla mnie są super, ciche i świetnie odprowadzają wodę. I jeszcze jedno - przy zakładaniu tylko po 5gram na koło. To świadczy o jakości opon, a co się wiąże o komforcie jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odziedziczyłem w spadku opony PNEUMAT 195/65/15, nie jestem nimi zachwycony, może ktoś ma jakieś doświadczenie lub wiedzę o tych oponach ?? :609:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość camel09

Ja polecam Fulda CARAT PROGRESSO 205/60R15 do 3B. koszty to 210 za szt. w necie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość falis

Obecnie smigam na MICHELIN Pilot Primacy w rozmiarze 235/45 R17 i jest to rewelacyjna oponka. Fajna, miekka, przyjemnie sie prowadzi. Ostatnio nawet zamiast powietrzem to kola napompowalem mieszanina gazow na bazie azotu i efekt jest jeszcze lepszy. Jak na taki rozmiar to kola naprawde super wybieraja nierownosci i sie przyjemnie jedzie.

W zeszlym sezonie mialem KUMHO ECSTRA SUPRA, w tym samym rozmiarze i musze powiedziec ze to byla porazka, opona twarda, strasznie rzucalo w koleinach, szybko sie starla. Jednym slowem masakra.

Michelin to jest to !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeżdze na Firestone Firehawk SZ80 225/45 ZR17 91W, oponki rewelacja, na zakretach jak po szynach ... czy deszcz, czy słońce :) Niby szerokie ale w koleinach jeździ się bez problemu nawet przy większych predkosciach. Polecam - około 500zł za sztuke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę to można mieć coś znacznie lepszego :630:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wybór był trafny. Oponka ma dość wysokie oceny wśród użytkowników, które sprawdzają się w praktyce.

 

 

OPONY.COM

 

 

W najlepiej ocenianych zajmuje 6 miejsce (ocena 5.2 na 6) zaraz przed Michelin PILOT EXALTO 2, w najabrdziej popularnych jest na 9 pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by to powiedzieć ...

 

przeczytałem to z zainteresowaniem i ... nadal nie wiem co mam kupić ;(

 

czy mógłby ktoś po tych kilku miesiącach podsumować i podpowiedzieć co w standardzie polecacie?

raczej z nowych niż z uzywanych bo na zyciu oszczędzać i ryzykowac nie bedę

 

z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATT 640 16" + uniroyal 205/55/R16 w porownaniu z moimi poprzednimi pirelkami P6000 NIEBO A ZIEMIA :D samochod jak przyklejony ( dziki sadze zmianie z 15" na 16" ) dzisiaj w bardzo duzym deszczu pokazały ze świetnie pompuja wode z pod kół :) ogólnie moge polecić jako dobre opony za przystepna cene :) Ah no i jest połowa sezonu a jak narzie nie widze zeby sie jakos strasznie mocno zdarły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość diger

Witam

dołącze sie do wątku ponieważ po przeczytaniu zajżałem na swe kapcie i chyba nie dlugo bedą domagały się jeść. Mam możliwość zakupienia w/w oponek w przystepnej cenie 240PLN za sztuke. Co sądzicie o nich ?? Przyznam się szczerze iż nigdy nie przykladałem zbytniej uwagi co do opon ( pomijając ich stan ) ale po przeczytaniu wątku sam juz nie wiem co jest dobre a co złe ;) teraz tez mam założone P6000 tylko nie wiem czy z tym samsmym speed indexem ( tak na marginesie jezeli wsadze se oponki do np. 140km/h to co stanie sie jak polece 180 ??). Teraz latam na tych samych ( nie jestem pewien co do speed Index)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie jezeli wsadze se oponki do np. 140km/h to co stanie sie jak polece 180

Możesz się przejechać na tamten świat jak oponka strzeli. Widzę że masz index H, zobacz na tabelkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar/cin

Witam .

JA mam przod Michelin Pilot Primacy 91W na mokrej nawierzchni są swietne wbijaja sie w wode jak lodolamacz w lod .

rozmiar 205/55/R16

 

na tyle są Goodyear'y HydraGrip 91V rozmiar oczywiscie jak w/w.

 

za Michelin placilem chyba po 450 za sztuke czy cos kolo tego juz nie pamietam ale są swietne ,ciche to musze przyznac.JAzda w deszczy przy 140 jest moze troche ambitna ale ...zawsze jest jakies ale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waham się pomiędzy tymi dwiema, obie w rozmiarze 205/55/R16, Dunlop ma indeks W i nie wiem do końca jak to się przekłada na właściwości jezdne. Może coś doradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dunlop jest ok ,ma fajniejszy bieżnik i jest do wyższych prędkości,myślę że lepszy od goodyeara w tym bieżniku,co innego jakbyś brał takie goodyear,bo te są może lepsze od dunlopa

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=175743372

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość diger

wczesniej mialem p6000 z indexem Y a teraz mam z indexem V zadnej różnicy nie przykookałem - ani w głośności ani w niczym - podejzewam ze gwarancja nierozlecenia sie opony jest tylko podniesiona - ale jak znam zycie to i tak granice są dużo dużo wyzsze niż na podanych indexach - a róznica w cenie byla znaczna z tego co pamietam to chyba prawie 25 funtów na sztuce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak duże znaczenie ma data produkcji (np. gdy są z I połowy 2006), oprócz ceny oczywiście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności