Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jeszcze kraj produkcji w przypadku opon uniroyal rainexpert. Adam jeśli możesz powiedz w którym kraju zostały wyprodukowane twoje. Podobno dużo zależy od tego w której fabryce w jakim kraju zostały wyprodukowane. Chciałbym się upewnić czy zwracać uwagę na kraj produkcji a jeśli tak który brać pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwalone przeze mnie Bridgestony RE050A są MADE IN POLAND...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre bo Polskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie jeszcze kraj produkcji w przypadku opon uniroyal rainexpert.

 

Miałem uniroyal-e produkowane we Francji. Podobno robią je też w Niemczech. Dunlop Bluresponse jest produkowany w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chwalone przeze mnie Bridgestony RE050A są MADE IN POLAND...

 

miałem takie 8 lat temu 225/45R17, kupiłem nawet dwa komplety ze względu na cenę, opony pierwsza klasa.

 

Teraz mam Dunlopy, ale made in germany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam oponki pirelli p zero 235/45/17.Trakcja na dobrych drogach znakomita, ale szybko się ścierają i już w drugim komplecie po ok.22-25 tyś.km opony na tylnej osi mam wyząbkowane.Myślałem , że uda mi się ten sezon na nich przelatać , ale huczą podczas jazdy.Tym razem chodzą mi po głowie Michelin Primacy 3 w tym samym rozmiarze.Opinie mają dobre.Czy ktoś z użytkowników B6 może coś o nich powiedzieć ?

Edytowane przez kris69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czym się różnią opony Dunlop bluresponse od bluresponse VW? różnica w cenie to ok 15zł za oponę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem uniroyal-e produkowane we Francji. Podobno robią je też w Niemczech. Dunlop Bluresponse jest produkowany w Polsce.

 

Moje uniroyal-e rainexpert 3 produkcja w DE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no to celuję w produkcje z GER i DE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam NOKIANY, opony super na mokra nawierzchnie, dobrze spisują się tez na suchej, a i cena całkiem przystępna. Polecam sklep oponeo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam jeśli możesz powiedz w którym kraju zostały wyprodukowane twoje.
z tego co się doczytałem to made in DE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam sklep oponeo.pl

 

oponeo jest drogie, porównaj ceny sklepem autokarman.pl czy innymi mniejszymi. Na początek warto szukać na miejscu. Po zamówieniu przez net znalazłem opony w sklepie na miejscu tylko o 1 pln drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nabyłem komplet Dunlop bluresponse w okazyjnej cenie i już moge powiedzieć, że w czasie oberwania chmury oponki zachowują się fenomenalnie. Takiego trzymania drogi w deszczu i w kałużach jeszcze nie doświadczyłem. Ciekawe czy będzie tak przez cały okres użytkowania?

Zauważyłem od razu też duży minus - trzymają tak, że aż człowieka kusi by jechać naprawdę szybko;)

 

PS. polecam Serwis opon Rad-Car w Mińsku Maz. - mają bardzo niskie ceny jak na sklep stacjonarny, i w cenie opon jest montaż.

http://allegro.pl/sklep/33971389_serwis-opon-rad-car

Edytowane przez Elvlanden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dunlop bluresponse coraz częściej pada ta nazwa. Jeśli są dobre powstają w naszym kraju to czemu nie wspierać rodaków. Zawsze jest ciężki orzech do zgryzienia ale na coś trzeba się zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te opony w dwóch samochodach. To co moge o nich powiedzieć to że są ciche, naprawdę dobrze trzymają na mokrym ale wrażenia z jazdy sa takie jak by cisnienie było za niskie.

Samochód trochę nieprecyzyjnie się prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam właśnie dla "spokojności własnego sumienia" dobijam 0,1 więcej na przód, bo zawsze mam wrażenie (wizualne), że za mało, szczególnie na Kleberach zimowych. Obecne Dunlopy wydają się twardsze, podobnie jak Bridgestony RE050. Jeszcze nie byłem na nich w trasie, niewiele mogę powiedzieć.

A czy kraj produkcji jest taki ważny? Przy obecnie stosowanych normach to szczerze wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy kraj produkcji jest taki ważny?

 

Także uważam, że to bez znaczenia...

W takim przypadku wypadałoby przekreślić MADE IN POLAND w głowiacach 2.0tdi lub całe vw caddy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za podobną cenę będziesz miał Uniroyal RainExpert,ja posiadam takie od roku i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że są na prawdę dobre,szczególnie w mokre dni

http://www.oponeo.pl/dane-opony/uniroyal-rainexpert-195-65-r15-91-h#51763101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. jakie możecie polecić opony do Passata CC w rozmiarze 235/40/18? Chodzi mi przede wszystkim aby były ciche. wczesniej mialem zalozone o podobnym rozmiarze do B6 i jakie to nie były to huczały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azgeroth

Też mam pytanko jakie opony do Passata. W tej chwili mam 205/55/16 na alu. zastanawiam się czy można i jaka byłaby różnica jakbym założył 195/55/16. Muszę zmienić bo myślałem że obecne wytrzymają ten sezon ale na wyważaniu okazało się że nadają się tylko na śmietnik.

Proponują mi Barum Bravuris 3 hm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności