Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wrzucaj wszystkich premium 2 do jednego worka.

Ja miałem z indeksem "V" i prawie nie było widać zużycia.

Ja zrobilem ponad 50tys km na continentalach conti premium2 i jeszcze niedoszly do wskaznika zuzycia opon ,Polecam guma miekka dobra przyczepnosc ,pewne prowadzenie w kazdyc warunkach minus tylko jeden cena ale cos za cos:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, że opona oponie nie równa, nawet jak robiona w ten sam sposób i mogą się znaleźć jakieś gorsze egzemplarze czasami, poza tym to zależy jeszcze od stylu jazdy, gdzie jeździć itd. jeździłem na conti premium2 też i to dłuższy czas, dłuższe trasy i było ok, także polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też śmigam na conti i nie narzekam a wręcz przeciwnie - jedne z lepszych opon jakie miałam w samochodach :) Naprawdę nie wiem czemu ktoś wydaje kiepskie opinie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam opony Fulda Sport Control 225/45 17 Y Opony nie są tanie ale trzyma się auto bardzo mocno zarówno na suchym jak i mokrym. Opona mimo że jest miękka nie zużywa się szybko, zapewne ze względu na indeks prędkości do 300 km/h. Cena spora ale jest tego warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda trzeba było by Sie patrzeć za oponami Zimowymi a nie Letnimi ale zimówki juz mam . Powiedzcie Mi czy warto kupić teraz Letnie opony czy lepiej na Wiosne W sumie juz jest po sezonie i ceny tez poszly troche w dól znalazlem komplet z Sunny SN3970 za 1059zł z przesyłka to chyba jest dobra cena . Bo Te co mam to tak z trudem wytrzymia ten sezon .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki to jakieś dobre oponki do 1500 zł Może mi Ktoś poradzić jakie kupić ? I czy warto Kupić takie do 1500 czy lepiej dozbierac i zainwestować w coś naprawde lepszego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki to jakieś dobre oponki do 1500 zł Może mi Ktoś poradzić jakie kupić ? I czy warto Kupić takie do 1500 czy lepiej dozbierac i zainwestować w coś naprawde lepszego ??

 

A czytałeś ponad 1600 postów ?? Czy znowu trzeba po raz enty to samo napisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś Czytałem Ale nie Wszystkie :noniebardzo:P Zerkne jeszcze raz :):ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może coś ode mnie... kupiłem do paska dwie nowe barum bravuris na wiosnę (2 były nowe po poprzednim właścicielu) i złego słowa nie powiem. jeżdżę szybko i nawet przy dużych ulewach esp nie musiał ingerować, hamowanie tez ok. zrobiłem na nich ponad 15 tys km i zużycia nie widać, a cena.... śmieszna. nie chodzi o oszczędność bo dla mnie opony czy chamulce czy opony to rzecz najważniejsza i to musi być na zicher ale skoro nie widać różnicy to po co przepłacać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem paska to miał opony straszne. Dojeździłem nim sezon i załołżyłem koła z zimówkami które się okazuje też są straszne... Mam wymieniony komplet wahaczy z końcówkami drążków. Zbieżność robiona 4 michy temu i dzisiaj bo myślałem że źle mi poprzednio zrobili... Samochód na letnich ściąga w lewo a na zimówkach w prawo. Paranoja. Kierownicę muszę mieć lekko skręconą bo na prost jadąc ściąga mi strasznie. Chyba dojeżdzę te zimówki jeśli zima lekką będzie a na przyszły rok nówki letnie i zimowe. O ile na zimówki się zdecydowałem na Sava Eskimo S3 to letnie cały czas się zastanawiam. Chcę wybrać w czymś do 250 za sztukę max żeby też trochę pojeździć bo na chwilę obecną to mój pasek to skarbonka bez dna. Szykują mi się też lemfordery do zmiany na belce z tyłu bo na geometrii powiedział że są wysłużone i że tył lekko krzywo przez to może być. Czy to też może być przyczyna ściągania auta? Dodam że letnie alusy 17 a zimówki stalowe 15. Co byście mi doradzili? Bo już nie wiem gdzie szukać przyczyny oraz jakie opony kupić.

 

Drugie ważne pytanie. Często są promocje do wyłapania. I widziałem opony Bridgestony Turanza T001 za 50% mniej - komplet jakoś 550zł wychodził ale to tylko dlatego że data produkcji styczeń 2012 czyli już 2 letnie. Czy kupilibyście 2 letnie opony czy lepiej kupić nówkę? Jak ma się to do właściwości gumy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 50% ceny nie używane letnie bym napewno brał, zimowej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie czy ktos z forum sprzedaje opony w jakis dobrych cenach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobrych cenach będą na wiosnę teraz za późno już Kolego na promocje albo dobre ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość kupić w dobrej cenie oponki tylko nie wiem które wybrać Michelin Energy Saver 205/55/16 91H lub Continental ContiPremiumContact 5 205/55/16 91V które polecacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mial ktos z was badz ma oponki Nankang NS 20 ?? Ogolnie dobre opinie maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kupił żadnych ...

Wyleczyłem się z opon używanych raz na całe życie . I choćby mi ktoś przysięgał, że są w super stanie - NIGDY mu nie uwierzę . Tylko nowe opony są OK . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie ? Wg mnie cena rewelacyjna :ok:

 

http://allegro.pl/opony-letnie-toyo-225-45-r17-94y-pxt1sport-xl-i3892282538.html

 

I tak muszę kupić komplet, w bardzo dobrym stanie trzeba dać ok 800zł a i tak nie wiesz co kupisz a tu nówki i to markowe a nie "chińszczyzna"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toyo to bardzo dobra firma, choć akurat konkretnie z tym modelem nie miałem do czynienia - ale bym zaryzykował

 

piszesz że nie chińszczyzna - lepiej się dowiedz skąd pochodzą bo ja już raz takiego bubla zamówiłem. A mianowicie... kupiłem kiedyś nowe yokohamy na zimę i były faktycznie z Japonii, po paru latach ponownie skusiłem się na yokohamę ale tym razem gumy wyprodukowane były gdzieś w Tajlandii?

 

 

 

Opony produkowane są w 12 fabrykach (6 w Japonii, 2 w USA oraz po jednej w Chinach, Wietnamie, Tajlandii i Filipinach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
były gdzieś w Tajlandii?

 

Tajwanie ale to oni tylko przenieśli tam swoje fabryki. Japończyk nie pozwoli sobie na robienie bubla. BTW tez kupiłem zimowe yokohamy.

 

 

piszesz że nie chińszczyzna

 

Nie chińska marka typu trackmack, wanli, firenza, infinity ;) Codzi mi o markową oponę a toyo to marka :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności