Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

bieżnik może podobny, ale jakaś opinia użytkowników może się znajdzie??

bo kupić to raczej żaden problem tylko co później jak lipa będzie. Tak jak pisałem wyżej może ktoś jakieś poleci w takim rozmiarze w podobnych cenach? Myślałem o Turanzie ER300 mam na drugim autku 16" i jestem zadowolony, ale na R18 nie ma rozmiarówki :taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eliot

ja jezdze na CONTI SPORT CONTACT2 bardzo fajne gumy polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co za leń... ;) poszukaj dokładniej... jest rozmiarówka

http://www.skapiec.pl/site/cat/2100/filtr/_0_0_0_0_6127_0_76142_0_0_0

 

Chyba że szerokość i profil Ci nie odpowiadają.

W tak dużym rozmiarze poszukaj Bridgestone Potenza - niezłe też są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zaraz leń :bleble poprostu szukałem inaczej :)

cena troche szok i chyba żeczywiście troszkę za wysoka, Potenza troszke tańsza, ale dzięki Prymas po raz drugi. Popytam moze gdzieś jakąś promocje wyrwe :D, co do tych barum nikt nie używał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie PIRELLI CINTURATO P7 w standardowy rozmiarze 205/55 R16 i bardzo dobrze się spisują, są ciche, dobrze trzymają na mokry. Zresztą obaczjcie ich testy ponieważ całkiem dobrze wychodzą. Jedyna wada to może nie za pięknie wyglądają, dla mnie taki nadmuchany balon;P

 

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 w rozmiarze 225/45R17 a do tego felga o szerokosci 7,5 cala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kolego pomykam na barumkach od jakiś 15 tysi...rozmiar 235/40/18...

polecam, opona trzyma się jak przyklejona na suchym jak i mokrym podłożu, głośność jest średnia (poprzednio miałem Dunlopy sport maxx gt - masakrycznie głośne), ścieralność niska.

Za swój rozmiar dałem śmieszne pieniądze, ale warto było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja będę pomykać, bo muszę kupić alu 16" na Michellin Primacy HP 205x55x16. Bez polotu względem Waszych ;) Opony mam od zeszłego roku. Są mega ciche, na deszczu bardzo stabilne. Wcześniej miałem jakieś Dunlop, chyba EAGLE - masakra.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy moze mi ktos napisac czy niebeda mi obcierały opony 235/45/17 ET 45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak skusilem sie na Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 w rozmiarze 225/45R17. Musze przyznac ze sa cichsze niz moje poprzednie pirelli P7 i na mokrej nawierzchni trzymaja dobrze. Nie mialem okazji przejechac przez wieksza wode przy duzych predkosciach ale mysle ze bedzie dobrze poniewaz rowki odprowadzajace sa wieksze niz w Pirelli. A do tego maja dobry rant oslaniajacy felge i wogole jakos lepiej wygladaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał do sprzedania alu 16" 5X112 to proszę o PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę zmienić dwie oponki i teraz pytanie co kupić?? Rozmiar 225/45/17 mówimy o oponach nowych, kwota powiedzmy do 400zł za szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może słyszał ktoś opinie na temat opon firmy Achilles, ponoć całkiem niezłe. Cena nie wygórowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może słyszał ktoś opinie na temat opon firmy Achilles, ponoć całkiem niezłe. Cena nie wygórowana
Sprawdziłem na ceneo.Jeden sklep posiada te opony.Niedługo będe w tej samej sytuacji co Ty i też pomału rozglądam się za 225/45/17.Moje obecne to GoodYear Eagle F1 Asymetric.Doskonała opona,nie ząbkuje,cicha,świetny wygląd,trzyma świetnie na suchym i mokrym ale coś za coś-za szybko, jak dla mnie, się zużywa.Gdybym był bardziej majętny,napewno bym je kupił ponownie.Mój następny wybór ,to chyba Nokian Z G2.

A Achilles?Pierwsze słyszę.Cena (bardzo tanie jak na ten rozmiar)sugeruje jakąś chińszczyznę,może się mylę,Mimo,że oferta jest kusząca cenowo, ja osobiście bym sobie odpuścił ten produkt.

Pamiętaj,że to tylko moja osobista opinia,nie jestem fachowcem w tej dziedzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie też mam F1 i jeździ się fajnie, ale tak jak mówisz ścieralność masakra.

Achillesy nie są produkowane w chinach tylko w indonezji. Rozmawiałem z gościem u którego dowiadywałem się o oponki i jego zdanie jest takie że są lepsze niż np. Nexen, Barum. Są to opony jakiegoś amerykańskiego koncernu API.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 4 sezony używałem Uniroyal Rainsport 2, na mokrej nawierzchni są rewelacyjne nawet przy prędkościach ponad 120km/h.

W drugim sezonie potwierdziły swoje możliwości, kiedy na autostradzie mijający nas Fockus zatańczył i zaczął obijać się o bandy. W pewnym momencie po uderzeniu w bandę trafił prosto pod koła naszego Passka i po mimo sporej ilości wody bez problemu ominęliśmy przeszkodę bez kontaktu.

Nie powiem czy uratowały nas opony, większa masa Passata czy wielowahaczowe zawieszenie ale te opony nigdy mnie nie zawiodły.

Niestety po przejechaniu 40 000 km potwornie ząbkują i wzrosło spalanie o około litra na 100 km. Jest to wina słabych już amortyzatorów.

 

Ze względu na spokojny styl jazdy poszukuje tańszych opon dlatego proszę o opinie na temat opon w rozmiarze 205/55 R16:

• Fulda CARAT PROGRESSO

• Nankang NS 2

• Firestone TZ300

• Sava INTENSA HP

• Chyba najtańszy asymetryk Toyo Proxes CF-1 205/55 R16 91 H

 

Lub alternatywną propozycję opon powiedzmy, do 250zł

Edytowane przez webi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fulda CARAT PROGRESSO

Ujeżdżam takie i są :dobrze

Polecam w 100%, cisza i spokój, ładnie nawet się trzymają, na deszczu też dają rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoodYear Efficentgrip na deszcz na sucho przyczepność SUPER jakby gume klejem posmarował.Bardzo cicha zrobiłem na nich już 20 tysięcy i nie zamienił bym ich na żadne inne!!!!!!!!!! tyle w temacie.Przy 20 tysiącach ostrej jazdy żuzycie 1 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na przodzie Dunlop SP Sport 2000 i bardzo odradzam te opony! Hałasują niemiłosiernie! A dodam że dziś ustawiałem zbieżność i 0 poprawy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście odradzam Dębica Passio 2 miałem jeszcze w Toledo, kupiłem sugerując się ceną :/, po 3 miesiącach 4 opony do wyrzucenia zaczęły tłuc niemiłosiernie, odesłałem na gwarancję to odesłali mi z karteczką że nie wymienią bo to z winy użytkownika, śmiech na sali. W passku mam Sava Intensa i jest elegancja, bardzo dobra opona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności