Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Uniroyal Rainsport 3 205/55 R16 91V

 

Rewelacja jakościowa i cenowa (oponeo), mam dwa komplety na różnych autach, trakcja na mokrym SUPER, hamowanie +, trzymanie boczne +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie kreować przeświadczenie, że na oponeo jest najtaniej.

Oponeo nie jest najtańsze.

Coś ma taniej, coś drożej, tak jak wszędzie.

Opony Uniroyal Rainsport 3 205/55 R16 91V na oponeo są po 233zł a na necie jest pełno ofert z niższą ceną (oponytanio, sklepopon, oponymarket, strefakierowcy, oponylux, motopon, motostrada, itd.itp).

Oponeo robi marketing jak biedronka, codziennie niskie ceny, chociaż wcale nie są niskie. Ważne żeby było u klientów takie przekonanie.

Trzy lata temy kupowałem w Savy i Hankook i oponeo nie miało najniższej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oponeo jest chyba najpopularniejsze i dlatego tak się dzieje. To samo jest z samochodami. Chcesz sprzedać/ kupić myślisz otomoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie kreować przeświadczenie, że na oponeo jest najtaniej.

Oponeo nie jest najtańsze (...)

a na necie jest pełno ofert z niższą ceną (..) motostrada, itd.itp).

 

Motostrada należy do grupy Oponeo :)

Ostatnio to "odkryłem" jak kupowałem u nich opony.

 

Oponeo + transport 0 pln = Motostrada + koszt transportu :lol

Takie cwaniaki :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sposób na zakup tanich opon, to porównanie w hurtowniach niezależnych i cen w sklepach internetowych oraz allegro. Prawda jest taka, że tanio nic nie kupisz od razu - trzeba szukać, porównywać, pytać po znajomych gdzie można tanio kupić opony, kombinować.

Kupienie opon od razu na allegro lub oponeo wynika z czystego lenistwa, po czym później wszyscy czytamy jak ludzie wychwalają mega tanie opony, które to zakupili w internecie po cenie 20-40% wyższej niż w dobrej hurtowni :/

Edytowane przez shegge_reggae

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam. I nie polecam tej firmy (nankang). Miałem okazje użytkować auta na zimówkach tej firmy. Nie byłem tego świadomy ale zachowanie samochodu na mokrej drodze skłoniło mnie do odczytania nazwy tych plastików i widniał tam napis nankang. Tragednia Nie wiem jak lato ale podejrzewam ze lepiej nie jest.

 

Co do polecania na lato. Od ok miesiąca użytkuję continental sp6. Co prawda większość nie ma możliwości założenia tych opon (brak rozmiarów) ale jak narazie jestem pozytywnie zaskoczony. Nawet w deszczu radzą sobie bardzo fajnie. Zrobie sezon to opisze ile ich zostało i jak sie jezdziło. Mam nadzieje ze sie nie zawiodę.

 

Również miałem "przyjemność" jeździć na zimówkach "Nankang". To było ciężki doświadczenie...

 

Teraz na letnich jeżdżę na jakiś starych Dębicach i to już ich ostatnie podrygi. Za rok na pewno będzie trzeba coś zmienić. Sporo osób poleca te Uniroyal Rainsport, więc będę musiał się nad tym poważnie zastanowić :brawo.

 

Co do serwisu oponeo to nie oszukujmy się, ale zdominowali rynek. Mam wrażenie, że w kwestii opon są bardziej popularni niż ten najbardziej znany portal aukcyjny. Wydaje mi się, że to kwestia naprawdę udanych działań marketingowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep MOTOHURT znajduje się w markach pod warszawą ale prowadzą też pewnie sprzedaż wysyłkową. Ja kupowałem tam Continentale conti premium contakt5 i jestem bardzo zadowolony mają świeże opony i dobre ceny w dodatku na miejscu dostałem jeszcze rabat wymiana też jest u nich gratis. A np. Uniroyal rainsport 3 dziś widzę u nich za 215zł w rozmiarze 205/55/16 91V aktualnie strona nazywa się oponyhurt.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Muszę kupić nowe letnie kapcie. Wulkanizator polecił mi Matador'y (którymi handluje).

 

Co sądzicie o tych Matadorach?

 

mój rozmiar 195/65/15

Edytowane przez ukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co koledzy sądzą o oponach bieżnikowanych? ma to jakikolwiek sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przyczepki tak. Do auta stanowcze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co koledzy sądzą o oponach bieżnikowanych? ma to jakikolwiek sens?

 

Byłem zawsze na nie. Teraz mam nalewajki w komplecie z autem i nie narzekam. Poza zwiększonym poziomem hałasu nie ma się do czego przyczepić-zachowują się dobrze na mokrym i suchym, wyważają się także bez problemacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel. Ciekawe jak długo. Miałem w służbowym nalewajki to wytrzymały jedną zimę i lato, na drugą juz się nie bardzo nadawały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Matadorów nikt nie używał... :niewiem

 

i mam zagwozdkę bo internety milczą na ten temat :ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daniel. Ciekawe jak długo. Miałem w służbowym nalewajki to wytrzymały jedną zimę i lato, na drugą juz się nie bardzo nadawały.

 

Zimówki latają w nim trzeci rok i są naprawdę ok, zero uwag na śniegu i na mokrym.

Letnie jeden sezon więc nie wiem ale mają 5 lat gwarancji, więc nic nie tracę.

Czerwonego jak kupiłem to też był na nalewkach (widać tradycja taka-mała dziewczynka) i to był koszmar, zaraz wyleciały na śmietnik. Tu byłem też sceptyczny ale narazie jest ok i jakby ktoś się pytał to da się na nich jeździć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daniel. Ciekawe jak długo. Miałem w służbowym nalewajki to wytrzymały jedną zimę i lato, na drugą juz się nie bardzo nadawały.

No właśnie, trochę strach, bo dużo jest sprzecznych opinii. Pewnie jest to związane z dość niskim poziomem jakości - nie samych opon ale procesu produkcji. Tzn takie opony ogólnie mogą byc dobre, ale często wkradają się błędy produkcyjne, przez co kupno takich opon staje się loterią.

 

Widzę, że Matadorów nikt nie używał... :niewiem

 

i mam zagwozdkę bo internety milczą na ten temat :ocochodzi

 

Sam trochę poszperałem i rzeczywiście niewiele jest informacji na temat tego producenta, ale jeśli już są to raczej zbierają dość pochlebne recenzje. A wy co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Dunlopy, tak na zimę jak i na lato, fajne parametry przy rozsądnych cenach, no i ciche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak te dunlopy zachowują się na deszczu? mialem jakies chinole to auto na deszczu tanczylo jak gwiazdy na lodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam (zimówki) Fulda na przodzie (masakra) i Vredestein z tyłu (bajka). I na mokrym i suchym i na śniegu dużo lepiej spisują się Vredestein. Na lato mam dwa modele Continental. Kupiłem je z alusami. I gdyby nie cena nowych to następne tez byłyby continental.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co koledzy sądzą o oponach bieżnikowanych? ma to jakikolwiek sens?

Ja raz zakupiłem i przejeździłem na nich weekend po czym oddałem do zakładu. Żadnej przyczepności dziwne drgania bicia nie polecam. Co by nie pisali o nadlewkach czy robione są na michelinach czy na chinolach to mają zużyte druty, spracowane które się wyginały miliony razy. A przecież opona to nie tylko sama guma ale cały szkielet który to trzyma i on jest chyba najważniejszy. Ale decyzja należy do was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam (zimówki) Fulda na przodzie (masakra) i Vredestein z tyłu (bajka). I na mokrym i suchym i na śniegu dużo lepiej spisują się Vredestein. Na lato mam dwa modele Continental. Kupiłem je z alusami. I gdyby nie cena nowych to następne tez byłyby continental.

 

jakie dokladnie modele tych wszystkich opon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności