Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Toyo Proxes T1-R

 

Polecam bierz śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, kupiłem Dunlopy Blueresponse 195/65/r15 i powiem wam, że jestem w szoku jak zobaczyłem co do mnie przyjechało.

 

Opona nowa niby DOT 1714 ale wygląda jakby ktoś już nią po górach jeździł, poprzecierana, brudna, Etykieta porwana, pasków kolorowych nie ma.

 

Czy to są nowe opony?

IMG_1346 (Medium).jpg

IMG_1348 (Medium).jpg

IMG_1345 (Medium).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to są nowe opony. Na bieżniku masz w pewnych odstępach małe wystające punkciki - to gwarancja nowości opony. Na boku też są takie wypustki - to jest z kolei informacja dla gwaranta w razie reklamacji (wiadomo wtedy czy opona nie była jeżdżona na niskim ciśnieniu).

 

Twoje opony musiały być niedbale przechowywane, ale na pewno są nowe. I zapewniam, że są rewelacyjne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opona nowa niby DOT 1714 ale wygląda jakby ktoś już nią po górach jeździł, poprzecierana, brudna, Etykieta porwana, pasków kolorowych nie ma.

Czy to są nowe opony?

 

Wszystko jest OK, takie oznaczenia nowości opon ma Dunlop.

Natomiast co do kosmetyki opon to po prostu były niechlujnie przechowywane i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś założone może takie opony:

Nokian Line 205/55 R16?

Mam założone zimówki nokiana i są super ale nie wiem jak letnie się spisują. Podpowie ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam rainexpert deszczowe z parasolką u boku opony moj tata w fl ma i bardzo chwali a o falkenach czytalem dobre opinie i kilku kolegow z naszego forum na nich smiga i sobie chwalą:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomóżcie, posiadam passata b6 2.0 TDI variant i poszukuję nowych opon letnich w miarę rozsądnej cenie ok.1200 zł za 4 szt. obecnie jeżdzę na oponach 225/45 17" i irytuje mnie ich głośny szum. Do tej pory kupowałam tylko używane. Zastanawiam się nad KLEBER DYNAXER HP3 225/45R17 91W 2014 http://allegro.pl/4x-lato-kleber-dynaxer-hp3-225-45r17-91w-2014-i4246922937.html i SAVA INTENSA UHP 225/45R17 91Y 2014 FR 66dB http://allegro.pl/4x-sava-intensa-uhp-225-45r17-91y-2014-fr-66db-i4143919324.html . Bardzo proszę o pomoc. Naczytałam się o oponach i mam już wodę w głowie. Polecano mi również BARUM BRAVURIS3HM 225/45/17 225/45R17 2013 http://allegro.pl/4-opony-barum-bravuris3hm-225-45-17-225-45r17-2013-i4256621175.html ale z tego co czytałam na forum to nie mają zbyt dobrej opinii. Bardzo proszę o wasze sugestie a może polecacie jakieś inne modele. Z góry dziękuję :))

Edytowane przez natalia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...a co koledzy by polecili do takich rozmiarów 225/45R17?oczywiście mowa o oponach tanich :] a nie jakiś michelin czy innych tego typu...wcześniej miałem zalozone LING LONG L688

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko NATALIA ja mam SAVY i mogę śmiało polecić te opony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam...a co koledzy by polecili do takich rozmiarów 225/45R17?oczywiście mowa o oponach tanich :] a nie jakiś michelin czy innych tego typu...wcześniej miałem zalozone LING LONG L688

 

Dużo na nich przejeździłeś? Wg. mnie taniej wychodzi dołożenie do tańszych markowych produktów niż kupowanie chińskiego g... Na twoim miejscu brałbym savę, barumy czy klebery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo na nich przejeździłeś? Wg. mnie taniej wychodzi dołożenie do tańszych markowych produktów niż kupowanie chińskiego g... Na twoim miejscu brałbym savę, barumy czy klebery.

 

4 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natalio...

Przede wszystkim powinnaś mieć 235/45/17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Natalio...

Przede wszystkim powinnaś mieć 235/45/17

hmm a nie będą za szerokie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie.

ale zależy mi na komforcie jazdy a z tego co słyszałam to lepiej węższe oponki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie węższe, tylko takie jakie przewidział producent...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, pomóżcie, posiadam passata b6 2.0 TDI variant i poszukuję nowych opon letnich w miarę rozsądnej cenie ok.1200 zł za 4 szt. obecnie jeżdzę na oponach 225/45 17" i irytuje mnie ich głośny szum. Do tej pory kupowałam tylko używane. Zastanawiam się nad KLEBER DYNAXER HP3 225/45R17 91W 2014 http://allegro.pl/4x-lato-kleber-dynaxer-hp3-225-45r17-91w-2014-i4246922937.html i SAVA INTENSA UHP 225/45R17 91Y 2014 FR 66dB http://allegro.pl/4x-sava-intensa-uhp-225-45r17-91y-2014-fr-66db-i4143919324.html . Bardzo proszę o pomoc. Naczytałam się o oponach i mam już wodę w głowie. Polecano mi również BARUM BRAVURIS3HM 225/45/17 225/45R17 2013 http://allegro.pl/4-opony-barum-bravuris3hm-225-45-17-225-45r17-2013-i4256621175.html ale z tego co czytałam na forum to nie mają zbyt dobrej opinii. Bardzo proszę o wasze sugestie a może polecacie jakieś inne modele. Z góry dziękuję :))

 

Barumy całkiem spoko opony. Używałem ich na rwd i kleiły pieknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Barumy całkiem spoko opony. Używałem ich na rwd i kleiły pieknie

mają tylko jedną wadę, szybko się koncza, sam używałem. Chociaz wczoraj ktoś mi mówił że wszyscy wiodący producenci teraz robią opony które się dobrze kleją, ale za to szybko się kończą, coś za coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na ktorych sie lepiej pojedzie 225/45 R17 czy na 235/45 R17....???? Na ktorych bedzie lepszy komfort i mniejsze spalanie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do B6 :

 

235/45R17 97 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności