Jump to content

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników 

Pisze tutaj bo moze ktoś z was mi coś doradzi lub miał podobny problem .

Otoż około 2 tyg temu oddałem swojego passacika b6 rutynowo do sprawdzenia zawieszenia ewentualnej naprawy . Mechanik wymienił mi łozysko Mcpersona , łaczniki stabilizatorow , tuleje na wahaczach , spreżyny po tych wymianach oczywiście zrobił zbieznosc . Odebrałem samochod i jadąc do Katowic wyczulem jakby samochod troche uciekal na prawo . Ale to nie wszystko podczas skretu na łuku w lewo przy prędkości okolo 70-90 km/h odczułem takze jakby kierownica odbija w przeciwna strone ( tak jakby chciala wrócić do środka ) . Odstawilem samochód ponownie do sprawdzenia . Mechanik stwierdzil ze jego robota jest dobrze zrobiona . pojechałem do innego warszatu gdzie wymieniono mi drugie łozysko Mcpersona , oraz ponownie sam robilem zbieżność wraz z wykresem . Nic sie nie poprawilo dalej jest to samo . Bylem na komputerze rzekomo czujnik skretu kola jest jak najbardziej okej. Odłączałem również aku i po podlaczeniu wykonywałem skrety kierownica aby zrobic ta kalibracje ale kontrolka zgasla a dalej jest to samo . Pomóżcie bo ja juz nie wiem co moze byc , zawieszenie posprawdzane nigdzie nie ma najmniejszego luzu , w dodatku jeszcze dzisiaj zamienilem kola przód na tyl to też nic nie dało . Pozdrawiam i dziękuje za każda pomoc 

Edited by ŁukaszSno