Skocz do zawartości
Gość siara32

Co za WÓŁ?? ... przyspieszanie paska TDI - jak jest u was??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość siara32

Witam.

Pytanie jak w temacie. U mnie jest tak że moge sie nim rozpedzic do 135 km/h ... :przestraszony: i nie wiem co to może być ( i tylko z dwoma osobami na pokładzie - zero bagażu) .

Pali za to bardzo mało około 5 literków na 100 km - jazda na trasie prawie cały czas 120 km/h.

Z tego co wiem w takich paskach jak mój prędkość jest znacznie wyższa.

Wypowiedzcie sie na temat .. jak u was to wygląda i co powinienem zrobić by tą prędkość podnieść.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na forum. bylo 500 razy. podjedz na vaga to sie dowiesz co mu dolega. auto kupiles niedawno czy masz juz jakis czas?

 

tdi to nie wół :cisza:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siara32
podjedz na vaga to sie dowiesz co mu dolega

VAG'a to ja mam na laptopie ... 0 bledów mi pokazuje. Dlatego pytam jak zachowują sie wasze TDI, i jakie zabiegi przeprowadzaliście by poprawić osiągi (przywrócić do normalności)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siara32
I powtórzę za souler-em TDI to nie wół.

A kto mówi że TDI to wół?? Ja tylko staram sie odwiedzieć co to może być by wrócić paska do normy .

 

PS: a gdzie ten rzekomy link do tematu?? :znudzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde bledow wcale nie musi byc, tylko logi zrob i wrzuc na forum, to ci fachowcy powiedza co i jak. moze ty przeplywki nie masz albo zdechla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siara32
moze ty przeplywki nie masz albo zdechla

Przepływka działa ... sprawdzałem ... nie mam możliwości podmienić na chwilke . Ale jak ją odepne to całkowity mół . Zrobie jeszcze dziś loga i wpuszcze do działu VAG. Może faktycznie coś on powie :kwasny:

Dzieki za pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności