Skocz do zawartości
Gość leopold33

usterka kratki nawiewu

Rekomendowane odpowiedzi

I chyba tak zrobię... A da radę zdjąć samą tą ramkę na której jest ubytek farby (oczywiście po wyjęciu całego modułu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź jakiś detal z samochodu, idź do sklepu i dobierz folię pod kolor i jednocześnie połysk. Wytnij szablon z papieru, dopasuj i na bazie tego szablonu zrób naklejkę z folii. Naklej i sprawa załatwiona. Mija się z celem oklejanie wszystkich bo po co ?

A jak nie chcesz się bawić w wykonywanie szablonu, kup jakieś badziewiaste, najtańsze naklejki typu "drewnopodobne" i masz szablon. Naklejki włóż głęboko do szuflady -mogą się przydać w przyszłości.

Edytowane przez JerzyK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakich sklepach szukać takiej folii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w jakich sklepach szukać takiej folii?

allegro, folia 3M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam mały problem, wymieniłem cały kokpit w b-5 2000r. , miałem uszkodzenia po kolizji i odpalonej poduszce pasażera , na używany . W wymienionym kratki wentylacji się nie otwierają i chciałbym je przełożyć ze starego , pytanie jak to najlepiej zrobić bez uszkodzeń (jak wyjmować kratki , może jakieśfoto lub film ) linki wyżej zamieszczone nie działają ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karo

Witam, udało się komuś naprawić popsute ,,żaluzje" w nawiewie? 2 godziny próbowałem wymontować kratki z mizernym skutkiem i nie wiem czy dalej się męczyć czy wymienić całą kratkę (i tak będę musiał wymontować)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, udało się komuś naprawić popsute ,,żaluzje" w nawiewie? 2 godziny próbowałem wymontować kratki z mizernym skutkiem i nie wiem czy dalej się męczyć czy wymienić całą kratkę (i tak będę musiał wymontować)

 

 

poczytaj tutaj:

http://forum.vw-passat.pl/threads/8457-Naprawa-zaluzji-nawiewow-powietrza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kratek. Czy kratki z 3b i 3bG są identyczne? bo tych po lifcie trochę jest na sprzedaż a tych przed liftowych nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przy okazji próby naprawy podświetlenie , naprawiłem nie działającą żaluzję kratki. Mianowicie nadpęknięty był plastik który przesuwał wszystkie żeberka. Lutownica kolbowa załatwiła tę sprawę perfekcyjnie. Nie domykały sie także kratki co było spowodowane urwanym bolczykiem trzymającym zębatkę w pokrętle. Nie wiem jak wrzucić fotki to by wam rozjaśniło całą operację. Sam jeszcze musze zdemontować oprawę żarówki bo podświetlenia mi brakuje.

CAM00139.jpg

CAM00131.jpg

CAM00132.jpg

CAM00133.jpg

CAM00134.jpg

CAM00135.jpg

CAM00136.jpg

CAM00138.jpg

CAM00137.jpg

Edytowane przez email78
dodanie fotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie trochę z innej strony. Kratka środkowa, nieważne czy od FL czy zwykłego B5 miała zawsze podświetlenie czy były egzemplarze bez podświetlenia ?

 

Dobra znalazłem były bez. Nie ma tematu.

Edytowane przez trotyll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś w stanie zrobić filmik instruktażowy jak wyjąć te małe boczne. Centralna wychodzi bez problemu ale te boczne za nic nie chcą ;/

Zaraz mnie krew zaleje normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam troche inny problem a mianowicie wymieniłem środkową kratkę nawiewu i nagle przestało działać oświetlenie we wszystkich kratkach.. Co się mogło stać ( VW Passat 1.9 TDI Kombi 2003). Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy macie może pomysł jak naprawić wyłamane poziome "listki" w środkowej kratce nawiewu?

Żona wyłamała dwa uchwytem na telefon, a trochę szkoda kupować cała kratkę bo trzeba dać ok 100zł, a też nie wiadomo na co się trafi.

Dzisiaj chciałem przykleić te "bolczyki" na których się owe "listki" trzymają, ale niestety klejenie nic nie daje. Pojedynczych listków też się pewnie nie kupi. Macie jakiś pomysł? Za wszelkie rady byłbym bardzo wdzięczny.

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony zgodnie z punktem 2.1.a regulaminu forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie klej i tak nic nie zdiałasz ! Niestety ale szukaj używki,jeżeli boisz się o stan kratki,zamów paczkę z otwarciem przy kurierze ;-)

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/6264-Środkowa-kratka-nawiewu-!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawiłem listek poprzez nawiercenie cienkim wiertłem miejsca po wyłamanym bolczyku i wstawieniu w otwór stalowego drucika .Kilka minut roboty ,efekt znakomity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dobrać odpowiedniej średnicy druta spinacz biurowy i wtopić go na gorąco, po czym przyciąć go na odpowiednią długość. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności