Skocz do zawartości
Gość lukass

Elektryczna pompa paliwa w zbiorniku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A ja mam pytanie z innej beczki. W moim 1.9 TDI ATJ PD 115KM jest pompa w zbiorniku i padła mi już 2 razy w ciągu roku. Które silniki diesla w Passatach B5 nie miały tej pompy w zbiorniku ? jak wtedy jest zasilane paliwo ? pompa vacum zasysa czy jak ? da się to jakoś przerobić żeby tą pompe w zbiorniku wywalić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję foto przekaźnika numer 10 - Przekaźnik dodatkowej pompy oleju napędowego  z passata b5 fl 1,9 tdi silnik awx z tej skrzynki górnej pod kierownicą najlepiej foto numerów i foto nóżek sprawa pilna

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz miałem pierburga ale to poprzedniego właściciela no i padła mi po roku jazdy a następna kupiłem tanioche nie wiem jaka firma bo to ojciec kupował i nie pisało nic na niej a teraz kupiłem max gear i narazie odpukać śmiga już kilka miechów ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pestek92 możesz mi zrobić foto przekaźników pod kierownicą u ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, barktos napisał:

A pasują Ci te pompy idealnie 1:1??

 

tak pasują tylko pierburga miała metalowe sitko okrągłe całe a do nowej pompy max gear i tamtej jakieś taniochy to filterek z pompką był w formie takiego prostokątnego sitka białego i do pompy pierburga np. to nie pasuje i odwrotnie też nie dlatego z nową pompą mamy inne sitko ale pasuje do baku normalnie tylko trzeba dobrze przy składaniu zobaczyć czy te sitko nie wypadło z pompy i nie pływa gdzieś tam sobie

zaznaczam, że ja wymieniałem sam wkład pompy paliwa a nie całą pompe z obudową i przewodami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności