Skocz do zawartości
zbylut

[B5] Moduł komfortu TEMAT ZBIORCZY, TUTAJ ZADAJEMY PYTANIA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest nigdzie przykręcona. Jest zamocowana na takich jakby zatrzaskach, pociągnij mocniej lub podważ i zejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,u mnie w Passacie nie działa podświetlenie wnętrza,nie świeci mi dioda w drzwiach a dzisiaj wysiadł centralny zamek,jako że nie mam pojęcia i umiejętności aby rozkręcić drzwi proszę o pomoc,jak wygląda wymiana komfortu bo stawiam że to tego wina? mówili mi też o jakimś styku w drzwiach,dużo kosztuje taki moduł i czy mechanik mi to zrobi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a jak cenowo mniej więcej,myślisz że ile to wyniesie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można ten moduł jeszcze jakoś uratować,w sensie wyczyścić albo coś w tym stylu,jak bym go wyciągnął to trzeba go jakoś programować na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stałem się posiadaczem passata z 99 r i niestety nie działa w nim górne podświetlenie oraz buzer przy otwieraniu drzwi. Zabrałem się wiec za moduł lecz w trakcie okazało się ze już był wymieniany i przewody we wszystkich pinach są koloru żółtego połączone z resztą kolorów wiązki. symbol modułu to 1J0 959 799 R posiada może ktoś schemat wiązki do tego modułu, kolejność pinów itd bo wydaje mi się ze ktoś złe to połączył i czy ktoś mógł by takowy udostępnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zacząłeś od sprawdzenia bezpieczników ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka może mi ktoś powiedzieć co da się wywalczyć z tym modułem ? Jakieś dodatkowe opcje typu kierunki przy otwieraniu zamykaniu auta itd.? e249f7d5ef3258ef794e86b8d341e1b4.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bezpieczniki wszystkie sprawdzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam caly czas ten problem juz kilka razy go suszylem i ciagle mam mokry dywanik i wode pod fotelem kierowcy skąd sie tam ona bierze ktos moze wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od wyczyszczenia dwóch odpływów w podszybiu a jak to nie pomoże to pod obudową komputera jest uszczelka która może puszczać wodę. Sprawdź też gumową zaślepkę od linki otwierania maski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miales kolego racje woda szla z pod uszczelki komputera ustera usunieta dzieki za rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się ze pomogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego mi wyrzuca. Zamek drzwi kierowcy odbija, a lewych tylnych drzwiach szyba nie jedzie (brak podświetlenia przełącznika), ale coś tam bzyknie jak nacisnę.

 

00928 - Locking Module for Central Locking: Front Driver Side (F220)        27-00 - Implausible Signal
00931 - Locking Module for Central Locking: Rear Right (F223)        27-00 - Implausible Signal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem z zamkiem centralnym.

passat 98r. kombi 1.9 tdi

 

Problem jest z oświetleniem wnętrza oraz z zamkiem centralnym. Dzisiaj wymieniłem zamek kierowcy na nowy ale to nic nie dało. Światło w środku pomimo ustawienia na pozycję, żeby świeciło przy otwartych drzwiach to cały czas świeci. Nie gaśnie jak zamknę drzwi. Brzęczyk od zapalonych świateł jest przy otwartych drzwiach. Światełko na dole drzwi też działa.

Moduł komfortu sprawdzałem dziś i wygląda jak nowy. Zero oznak jakiegokolwiek zużycia.

 

Kolejny problem, który może mieć związek z pierwszym:

centralny zamek zamyka drzwi pasażera zawsze dopiero za drugim razem. Z otwieraniem też jest jakiś problem, bo rygiel idzie do góry ale za sekunde schodzi trochę na dół tak do połowy. I drzwi zazwyczaj wtedy sa otwarte, ale czasem zdarza się, że jednak rygiel nie jest wystarczająco wysoko i drzwi nie da się otworzyć (pasażer). Światło na dole drzwi kierowcy działa.

 

 

Czy może ma ktoś z Was pomysł co mógłbym z tym zrobić? Pewnie czeka mnie wymiana zamka pasażera w kwestii drugiego problemu? A co z oświetleniem?

 

Z góry dziękuję za każdą radę, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak u wielu posiadaczy passatów powódź :/

Mam takie pytanko czy numery modułu komfortu mają duże znaczenie, a mianowicie chodzi mi o ostatnią literke. 

Mój moduł ma numer 1C0959799A.

Mogę zamontować moduł z numerem który zamiast "A" ma np. "E"?

Co może nie działać jak założę z inną literką...?

Edytowane przez WolcioxD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz też zwrócić uwagę ile kostek wchodzi do modułu 1 ,2,lub 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moge wymienić moduł komfortu razem z sterownikami w drzwiach na inne o innym nr? bo te co mam w moim są o innych nr:/

 

By marcin_pesel,

Temat połączony z podobnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mp1991 napisał:

czy moge wymienić moduł komfortu razem z sterownikami w drzwiach na inne o innym nr? bo te co mam w moim są o innych nr:/

 

Jakich innych numerach? Coś dokładniej? 

A czy możesz? Ja pozwalam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem. dlatego pytam  musze dopiero coś poszukać . chodziło mi o to czy wg można tak zrobić . Chyba że wiesz na jakie inne nr można wymienić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności