Jump to content
Guest Ojciec

Zawieszenie / wahacze - jaka firma, producent, ceny?

Recommended Posts

bardzo drogo.Ceny zestawu LMO zaczynaja się od 1300zł

ZF do mnie z fabryki przyjeżdza i nie kupuje go przy obecnym euro w tej cenie. Chcesz to podam Ci dane do faktury, poproszę 10 kompletów.

Dostaniesz ode mnie jeszcze kilka czteropaków bosmana za fatygę

ZF do mnie z fabryki przyjeżdza

Tak z fabryki 10 kompletów ci przysyłają??? Na pewno :brawo

Tak z fabryki 10 kompletów ci przysyłają??? Na pewno :brawo

Czytaj ze zrozumieniem

Paweł ile zamówię tyle przyślą ale nie tylko zestawy a całą grupę ZF.

Dzięki Wojtek!

ZF do mnie z fabryki przyjeżdza i nie kupuje go przy obecnym euro w tej cenie. Chcesz to podam Ci dane do faktury, poproszę 10 kompletów.

Dostaniesz ode mnie jeszcze kilka czteropaków bosmana za fatygę

nie wiem gdzie kupujesz ale masz liche upusty to raz a dwa nie porównuj siebie co bierzesz jednostki do hurtowni co biorą ilości takie co nawet ci się nie śniły......

cena LMO cały zestaw to 1370zł , pytałem na hurtowni, jak kupowałem filtry.

SPECJALNIE DLA CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeden chce troszkę zarobić i mieć ruch w biznesie a inni nie wiedzą ile się nachapać biorąc po 1600zł za zestaw wahaczy i sprzedają jak sprzedają .....trafią jelenia to kupi.

Tyle w temacie.

Edited by szczupak28

Szczupak pisałeś 1300zł i gdyby LMI było jeszcze na cenniku do 10 marca to ta cena z fabryki byłaby nie do złapania. W nowym cenniku zestaw poszedł w dół o 13 euro netto.

To co teraz pisałeś 1370zł przy euro 4,23 nie robi na mnie w hurcie wrażenia. Pamiętaj jednak że hurt to kilka procent i wystarczy 10groszy na euro i cena wzrasta.

Oczywiście my jesteśmy malutcy i porównywanie nie ma sensu.

cena LMO cały zestaw to 1370zł , pytałem na hurtowni, jak kupowałem filtry.

Z całym szacunkiem ale ja jako sklep pytałem w trzech hurtowniach po ile ONI kupują i żaden z kierowników czy przedstawicieli mi nie powiedział. Tajemnica handlowa.

A Tobie w hurtowni ot tak powiedzieli, szacun :)

ps. z dwoma kierownikami prywatnie piję wódkę :)

Witam serdecznie :)

Mam pytanie wiadomo może jakiej firmy montowane były oryginalne piasty na tył w passacie b5 2002, 130 km? Coś obiło mi się o uszy, że jest to firma FAG, stoję przed dylematem której firmy piastę wybrać tak żeby pojeździć ale też jakoś grubo nie przepłacać. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

FAG SNR SKF, Ruville Krzysiek możesz pakować , kieruj się ceną a każda polata.

Z całym szacunkiem ale ja jako sklep pytałem w trzech hurtowniach po ile ONI kupują i żaden z kierowników czy przedstawicieli mi nie powiedział. Tajemnica handlowa.

A Tobie w hurtowni ot tak powiedzieli, szacun :)

ps. z dwoma kierownikami prywatnie piję wódkę :)

No przecież tyle kosztuje zestaw to czemu mieli mi nie powiedzieć?????????

Kuczi czytaj z zrozumieniem!!!!!!!!

Skoro kosztuje 1370 komplet to oni pewnie jeszcze taniej kupują .

Może i nie zrozumiałem ale i Ty nie napisałeś zrozumiale. Nie ważne. W każdym bądź razie na pewno kupuja taniej ;)

Widocznie jeszcze nie doszlismy po świetach do siebie :brawo te Krupniki pigwowe mnie wykończą :kawka

Z racji planowanej wymiany znalazłem taki zestaw

http://allegro.pl/wahacze-meyle-hd-a4-a6-passat-b5-superb-laczniki-i6537929038.html

Jakieś uwagi? może macie inne ciekawsze propozycje.

Za stówkę mniej dostaniesz RTSy, według mojej opinii są lepsze.

Za stówkę mniej dostaniesz RTSy, według mojej opinii są lepsze.

Rtsy to badziewie. Proszę nie porównywać czegoś takiego do wachaczy premium Meyle HD. Latam na nich już 3 sezon są genialne.

Rtsy to badziewie. Proszę nie porównywać czegoś takiego do wachaczy premium Meyle HD. Latam na nich już 3 sezon są genialne.

Nie pisz że są genialne... Gdyby takie były to byłyby montowane w cięższych jak Passat autach. Są w miarę dobre

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Na swoich Meyle HD zrobiłem ponad 100 tyś km po polskich drogach w dwa lata, nic się z zawiechą nie dzieje. Polecam Meyle HD za tą cenę są super, a Lemy musiałbyś kupić z pewnego źródła, żeby jakichś podrób nie kupić...

PS. Swoje będę wymieniał za niedługo znów na Meyle ale tyko dlatego że walnąłem kołem w krawężnik i się przesunęło.... Mimo wszystko wahacze dalej bez luzów, sztywne, nic nie puka także bierz i montuj:)

Na swoich Meyle HD zrobiłem ponad 100 tyś km po polskich drogach w dwa lata, nic się z zawiechą nie dzieje. Polecam Meyle HD za tą cenę są super, a Lemy musiałbyś kupić z pewnego źródła, żeby jakichś podrób nie kupić...

PS. Swoje będę wymieniał za niedługo znów na Meyle ale tyko dlatego że walnąłem kołem w krawężnik i się przesunęło.... Mimo wszystko wahacze dalej bez luzów, sztywne, nic nie puka także bierz i montuj:)

to niezle , musiales dziennie przez dwa lata przejechac 136 km